Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Koks Lowrance echolotas yra tinkamiausias Jums? 

2022-04-02
KOKS LOWRANCE ECHOLOTAS YRA TINKAMIAUSIAS JUMS? 

Lowrance echolotų pirkėjų gidas

Echolotas – modernus prietaisas skirtas žvejybai, kuris savo ekranėlyje nurodys po vandeniu esančius objektus – žuvis, dugno nelygumus ir kitą informaciją apie povandeninį gyvenimą. Daugelis žvejų neapsiriboja žvejyba nuo kranto, o renkasi žvejybą vandens telkiniuose, kartais net jūrose, kur numatyti galimas žvejybos sąlygas ir iššūkius – labai sunku. Apsisaugant ir norint aptikti žuvų būriavimosi vietas Jums reikalingi „Lowrance“ echolotai. 

Šie išmanūs žvejybos prietaisas padidins kiekvieno žvejo galimybę pagauti įspūdingo dydžio trofėjų!  „Lowrance“ echolotai – šiuolaikinių technologijų pagalba sukurti įrenginiai, kurie veikia skanavimo spindulių pagalba.

Šie prietaisai puikiai pasitarnaus, jei išsiruošiate žvejoti į naują vandens, kurio krantas, dugno struktūra yra nemažųstami. Tuomet „Lowrance“ echolotai – gali būti tikrai puiki priemonė siekiant susipažint su ežeru ir išnaudoti laiką žvejojant, o ne ieškant. Užtikrinkite savo ir turimos įrangos saugumą, apsisaugokite nuo nenuspėjamų sąlygų – pasinaudokite išmaniųjų priemonių pagalba ir mėgaukitės kokybiška bei saugia žvejyba!

Koks Lowrance echolotas yra tinkamiausias Jums? 

Apžvelgsime pagrindines Lowrance serijas: Hook Reveal, Elite FS ir HDS Live:

Pradėkime nuo Lowrance HOOK REVEAL serijos:

 Naujausias “HOOK Reveal” palengvina žvejybą suteikdamas puikų veikimą su pripažintais žuvų ieškojimo įrankiais, tarp kurių yra automatinis sonaras (“Autotuning Sonar”), pagerintas sonaro veikimas giliuose vandens telkiniuose,  šoninio vaizdo ir apačios vaizdo nuskaitymas (SideScan, DownScan ImagingTM) ir nuo šiol “FishRevealTM”, kuris viename ekrane suderina Lowrance CHIRP sonaro ir apačios vaizdo nuskaitymo (DownScan ImagingTM) įrankių teikiamą informaciją ir taip palengvina žuvų aptikimą. Nesvarbu ar žvejojate savo įprastoje žvejybos vietoje ar nepažįstamuose vandens telkiniuose galėsite realiu laiku sudaryti neištyrinėtų vietų žemėlapius su “Genesis Live.”

 
 
 
 
 
 
 

Toliau einame prie galingesnės serijos - Lowrance Elite FS

„Elite Fishing System“ (FS) sujungia „Lowrance“ patikrintų ir naujausių žuvų ieškojimo įrankių galią su geresniu ekranu, kurį lengviau naudoti ir įdiegti. Nuo „ActiveTarget ™“ tiesioginio sonaro ir itin didelės raiškos „Active Imaging ™“ su „Lowrance CHIRP“ sonaru, „SideScan“ ir „DownScan Imaging ™“ iki suderinamumo su įvairiomis diagramų parinktimis - „Elite FS“ suteikia jums visus įrankius, kurių reikia norint surasti ir sugauti daugiau žuvies.


Raskite daugiau žuvies su patikrintu „Lowrance“ sonaru! Matykite struktūrą ir uždenkite nauju rafinuotų detalių lygiu, kurio neprilygsta jokia kita struktūros vaizdavimo technologija su „Active Imaging ™ 3-in-1“ sonarais su CHIRP, „SideScan“ ir „DownScan“ su „FishReveal ™“. Išnaudokite visas „CHIRP“ sonaro ir „DownScan Imaging ™“ galimybes viename ekrane naudodami „FishReveal“, išskirtinį „Lowrance“, kuris padeda lengvai atpažinti žuvis iš struktūros ir padengti labai detaliais „DownScan“ vaizdais.


„Target Fish Live“ su nauju „ActiveTarget ™ Live“ sonaru. Žuvys sumanesnės, bet kai tiksliai žinote, ką žuvys veikia realiuoju laiku naudodamosi „ActiveTarget ™ Live Sonar“ jas pagauti yra lengviau. Mėgaukitės didelės raiškos žuvų judesio vaizdais, stebėdami juos  apacioje, priekyje ir aplink jūsų laiva. Stebėkite jų realaus laiko reakciją į jūsų masalą ir sužinosite, ar jūsų dabartinė technika veikia, ar atėjo laikas viską pakeisti.
Daugybė diagramos parinkčiųIš anksto įkeltas pasaulinis žemėlapis, „Elite FS“ ekranai siūlo suderinamumą su įvairiomis diagramų parinktimis, įskaitant „C-MAP®“, „Navionics®“ ir kt.

 

Echolotas Lowrance Elite-7 FS™ su sonaru Active 3-IN-1, Elite FS serija: Elite-7 FS su sonaru

Echolotas Lowrance Elite-7 FS™ su sonaru Active 3-IN-1

Echolotas Lowrance Elite-9 FS su sonaru Active 3-IN-1, Elite FS serija: Elite-9 FS su sonaru

Echolotas Lowrance Elite-9 FS su sonaru Active 3-IN-1

 

Užbaigsime su galingiausiais - Lowrance HDS LIVE

Metai po metų, daugiau žvejybos profesionalų naudoja HDS nei visų kitų rūšių žuvų ieškiklius sudėjus. HDS LIVE pasiruošęs tęsti aukščiausio eksploatacijos lygio ir geriausių modernių funkcijų rinkinio tradicijas - nuo naujojo Active Imaging™ ir StructureScan® 3D su aktyviu vaizdavimu iki FishReveal™ ir LiveSight™ realaus laiko sonaras - jūs patirsite naują žuvų aptikimo lygį su HDS LIVE. Dėl geriausio kada nors į HDS Live įrenginį integruoto navigacijos funkcijų rinkinio, vykti iki jūsų mėgstamos žvejybos vietos arba surasti naują vietą dar nebuvo taip paprasta. Tarp šių funkcijų yra iš anksto paruoštas C-MAP® US patobulintas kartografavimas su 30 cm kontūrais ant daugiau nei 4,000 ežerų, C-MAP® paprastas maršruto sudarymas, Navionics® automatinis maršruto sudarymas ir C-MAP Genesis Live kartografavimas. HDS LIVE taip pat supaprastina ant vandens praleidžiamą laiką su ekrane rodomais žinučių ir skambučių pranešimais, taip pat LiveCastTMsujungimu su išmaniuoju telefonu, kuris jūsų žuvų ieškiklio ekrane leidžia stebėti vaizdo įrašus, Google Maps ir žvejybos duomenis.

 

Lowrance HDS LIVE 7 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 7 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 9 su Active Imaging 3-1 sonaru 

Lowrance HDS LIVE 9 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 12 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 12 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 16 su Active Imaging 3-1 sonaru

Lowrance HDS LIVE 16 su Active Imaging 3-1 sonaru

 Pagrindiniai skirtumai:

 

  HDS Live Elite FS

Hook

Reveal

Ekrano dydis (col) 7", 9", 12", 16" 7", 9" 5", 7", 9"
Ekrano rezoliucija 7" 1024x600
9" 1280x720
12" 1280x800
16" 1920x1080
7" 800x480
9" 800x480
5" 800x480
7" 800x480
9" 800x480
CHIRP
DownScan
SideScan TripleShot
model only
Live Sonar

Elektrinio inkaro

kontrolė

 

Taigi, kuris Jums tinka labiausiai?

HOOK Reveal buvo sukurtas paprastam žvejui, kuriam nereikia geriausių technologijų ar tinklo funkcijų.

HOOK yra vienintelis Lowrance žuvų ieškiklis su 5 colių ekranu. Dėl to jis tinka baidarėms, kanojoms ir kitoms mažoms valtims.

HOOK Reveal taip pat yra daug pigesnis.

ELITE FS

Elite FS turi visas naujausias ir pažangiausias funkcijas, bet atitinkamai kyla ir kaina, lyginant su Hook Reveal. Ekrano rezoliucija nėra pati įspūdingiausia, bet liečiamas ekranas, galimybė sujungti su Lowrance APP mobilia programėle ir kitų  funkcijų gausa ir pasirinkimas patenkins net išrankiausią žveją. 

HDS Live

Premium klasės echolotas. Liečiamas, IPS ekranas su aukšta rezoliucija leis matyti net smulkiausias detales itin aiškiai, visos naujausios funkcijos ir technologijos, Active Target sonaras, tinklo funkcijos. HDS Live yra pilnas paketas, to ko reikia kokybiškam laikui su meškere rankose. 

 

 

Ačiū už išsamų paaiškinimą. Lengvai issirinkai sau reikiamą!
Norėtųsi dar ir su kitais gamintojais palyginimo. Suprantu, kad kiekvienas turi plius ir minus. Būtų įdomu ir juos sužinoti. Ačiū!!

Parašyti atsiliepimą