Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Koks yra geriausias gylio ieškiklis jūsų mažai valčiai?

2023-03-01

Koks yra geriausias mažos valties gylio ieškiklis?


Žinodami gylį po savo valtimi, galėsite lengviau mėgautis žvejybos malonumai. Tai taip pat gali užkirsti kelią galvos skausmui apie įplaukimą ant seklumos arba atsitrenkus į nematytą kliūtį.

Gylio ieškikliai yra vertingas įrenginys kiekvienam, plaukiančiam į vandenį, bet kuris iš jų yra geriausias jūsų mažam laivui? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie Garmin chartploter'ius ir žuvų ieškiklius, kurie gali parodyti gylį ir dar daugiau.
 
Ar Garmin kuria gylio ieškiklį?
Taip ir ne. Garmin neparduoda tik gylio ieškiklio, kuris rodo tik gylį, nes dauguma valčių savininkų turi žinoti daug daugiau nei gylį, taip pat ir jūs.

Jei ieškote gylio ieškiklio, tai, ko tikrai norite, yra žuvų ieškiklis arba chartploter'is su gylio paieškos funkcija. Garmin įtraukė gylio nustatymo funkciją į visus mūsų chartploter'ius ir žuvų ieškiklius.
 
Žuvų ieškiklis ir Chartplotter'is - Koks skirtumas?
Žuvies ieškiklis naudoja sonaro technologiją, kad surastų žuvis ir struktūras. Chartplotter'is taip pat turi tas sonaro galimybes, taip pat žemėlapių sudarymo technologiją, navigavimo galimybę.

Tradiciškai šie įrenginiai būtų atskiruose ekranuose tačiau technologijos nuėjo ilgą kelią, o Garmin įtraukia abi funkcijas į vieną įrenginį / ekraną. Daugumoje įrenginių tame pačiame ekrane galite matyti ir savo sonarą, ir skaitmeninį GPS žemėlapį. Tai suteikia jums visus reikiamus duomenis, kai jums to reikia, viename patogiame pakete.
 
Kartploteriai ir žuvų ieškikliai su gylio ieškikliais
Kiekvienas 'Garmin' parduodamas kartploteris ir žuvų ieškiklis turi gylio nustatymo funkciją. Jūsų darbas yra išsiaiškinti savo biudžetą, kur žvejosite, kokio dydžio ekrano norite ir kokių kitų funkcijų jums reikia, pavyzdžiui, sonaro.

Minimalus

Jei norite tik sužinoti gylį, Garmin STRIKER™ 4 yra puiki pradžia. Be gylio, taip pat gausite lengvai naudojamą 3.5 colio spalvų ekraną su tradiciniu sonaru ir didelio jautrumo GPS, kuris padės jums naršyti.

Vidutininis

Dėl dar daugiau funkcijų ar didesnio ekrano garmin STRIKER™ Vivid serija siūlo ekranus nuo 4 colių iki 9 colių. Šis žuvų ieškiklis ne tik parodo gylį, bet ir palaiko 'ClearVü™' ir 'SideVü™' sonaro technologiją, kad žvejodami geriau matytumėte po vandeniu.

Maksimum

Dar daugiau funkcijų ir iš anksto įkeltų žemėlapių ECHOMAP™ UHD serija yra puikus pasirinkimas. Šis kartploteris taip pat palaiko 'Panoptix™' ir 'LiveScope'™ gyvo skenavimo sonarą meškeriotojams, kuriems reikia geriausios žuvų paieškos technologijos.
 
Daugiau nei gylio ieškiklis
Nors galbūt tiesiog ieškote gylio ieškiklio, greitai suprasite kitų šių įrenginių teikiamų funkcijų vertę.

Pavyzdžiui, Chartplotter'is parodys vaizdinį vandens telkinio, kuriame esate, žemėlapį su topografinėmis linijomis, rodančiomis apatinius kontūrus. Tai galite naudoti norėdami įsitaisyti tam tikruose žvejybos gyliuose arba žinoti, kurių ežero vietovių norite išvengti vien dėl seklių vandens ar uolų pavojų.

Chartplotter'is arba skaitmeninis žemėlapis su GPS taip pat užtikrins jūsų ir jūsų įgulos saugumą, kai oras subjurs arba liksite tamsoje ir jums reikės pagalbos ieškant kelio atgal.
 
Sukurta ištverti
Garmin kartoploteriai ir žuvų ieškikliai sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinį valties savininką. Visi Garmin jūriniai produktai yra sukurti taip, kad išlaikytų atšiaurią gėlo ir sūraus vandens aplinką. Dėl saulės šviesoje skaitomų ekranų juos lengva skaityti, kai esate ant vandens, net ir su poliarizuotais akiniais.

Jei vis dar nesate tikri, kuris modelis Jums tinkamiausias, pasinaudokite mūsų pagalba, mes padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą. 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą