Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Kas yra CES

2022-01-03
KAS YRA CES

Paskutiniu metu mes vis dažniau minime CES parodą, kurioje laukiame pristatnt Garmin Fenix 7, Instinct 2 serijos laikrodžius ( turėtų būti ir daugiau naujienų, bet čia laukiamiausios), bet kas yra CES?

 

International Consumer Electronics Show (CES) – tarptautinė plataus vartojimo elektronikos įrenginių mugė, rengiama kasmet sausio mėn. Las Vegaso parodų centre, JAV. Tai svarbiausia naujųjų technologijų paroda pasaulyje. Joje pristatomi įvairūs produktai, rengiamos apžvalgos, gamintojams teikiami apdovanojimai ir pan. Parodą remia Plataus vartojimo elektronikos įrenginių asociacija (angl. Consumer Electronics Association, CEA). Į ją patekti galima tik su specialiais leidimais.

CES iškilo po to, kai buvo nutraukta COMDEX paroda.

Pirmą kartą surengta 1967 m. birželio mėn. Niujorke. Tuomet joje dalyvavo 17 500 lankytojų ir 100 eksponentų. 1978–1994 m. buvo rengiama dukart per metus: sausį – Las Vegase pavadinimu Winter Consumer Electronics Show (WCES) ir birželį – Čikagoje pavadinimu Summer Consumer Electronics Show (SCES).

2012 m. paroda buvo surengta sausio 10–13 d. Joje apsilankė per 153 000 lankytojų, 2 % daugiau nei 2011 m., taip pat paskelbta, jog tai naujas visų laikų rekordas.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą