Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

ICOM IC-M85E

Parašyti atsiliepimą
IC-M85E
338.00
užsakoma
+

IC-M85E VHF/PBR jūrų radijas

Sukurtas ypatingą dėmesį skiriant komerciniam naudojimui, IC-M85E yra aukštos klasės vandeniui atsparus rankinis jūrinis radijas, tinkantis tiek jūrų, tiek paprastoms privačios verslo radijo (PBR) programoms. Kompaktiškas ir tvirtos modernios konstrukcijos IC-M85E turi svarbių komercinių funkcijų, įskaitant įmontuotą balso kodavimo įrenginį, užtikrinantį asmeninį pokalbį ir avarines funkcijas, įskaitant „Man down“ ir „Lone Worker“ funkciją.

Kompaktiškas ir lengvas

IC-M85E yra kompaktiškiausias (P × A × G: 56 × 92 × 29 mm) ir lengviausias (svoris: 246 g (su BP-290, FA-SC58V ir MBB-3)) komercinės klasės jūrinis ir sausumos mobilusis. hibridinis radijas pasaulyje (2017 m. lapkričio mėn., tyrinėjo Icom).

Iki 100 PMR kanalų (reikalinga licencija)

Be jūrinių VHF kanalų, IC-M85E apima 136–174 MHz PMR kanalus. PMR galima naudoti iki 100 programuojamų kanalų. Kiekvienas kanalas programuojamas CTCSS ir DTCS tonais.

Pasirenkamos MOB aliarmo, „Man Down“ ir „Lone Worker“ funkcijos

IC-M85E turi tris su avarine situacija susijusias funkcijas: pasirenkamas MOB aliarmas (kai naudojamas su kitais IC-M85 radijo imtuvais), Man Down ir Lone Worker funkcijos. Įjungus vieną iš šių funkcijų, radijas automatiškai skleidžia avarinį signalą.

Integruotas balso kodavimo įrenginys

Radijas turi įmontuotą balso kodavimo įrenginį ir užtikrina privatų ryšį tarp stočių (32 kodų, suderinamas su UT-112 balso kodavimo įrenginiu).

Greitas veikimas su daugiafunkciniu mygtuku

Kanalų grupės keitimas (Marine PMR) arba kodavimo funkcija ON/OFF gali būti priskirta daugiafunkciam mygtukui viršutiniame skydelyje*. Mygtuko užrakto funkciją galima įjungti paspaudus mygtuką.
*Išsamesnės informacijos teiraukitės pardavėjo.

700 mW Galingas garsas

Nepaisant kompaktiško korpuso, IC-M85E skleidžia 700 mW garsų. Aiškus ryšys yra gyvybiškai svarbus triukšmingoje aplinkoje.

Ir dar

• „AquaQuake“ apsaugo nuo garso pablogėjimo iš vandens užtvindytų garsiakalbių
• Vidinė VOX funkcija, leidžianti valdyti laisvų rankų įrangą
• Ilgas baterijos veikimo laikas 14 valandų (TX: RX: budėjimo režimas = 5:5:90.)
• 5 W išėjimo galia
• Savarankiškas Patikrinimo funkcija tikrina vidinę temperatūrą ir prijungto akumuliatoriaus įtampą (viršįtampos aptikimas)
• Monitoriaus funkcija
• Prioriteto nuskaitymo funkcija
• Dviejų/trijų laikrodžių funkcija, skirta stebėti CH16 ir (arba) skambučio kanalą
• Mėgstamiausio kanalo funkcija, skirta greitai pasiekti dažnai naudojamus kanalus

Nėra atsiliepimų