Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Humminbird Helix serija

2023-03-22
HUMMINBIRD HELIX SERIJA

Humminbird Helix serija

Gera išvaizda. Išmaniosios parinktys. HELIX® serija pristato novatoriškas technologijas, kurios palengvina žuvies paiešką ir gaudymą. Nesvarbu, ar ieškote standartinių funkcijų, tokių kaip dvigubo spektro CHIRP sonaras ir įmontuotas GPS, ar aukščiausios kokybės galimybių, pvz., MEGA Imaging® ir Ethernet tinklo, HELIX siūlo kažką kiekvienam žvejui. O iš daugybės ekrano dydžių pasirinkimo nesunku rasti HELIX, kuris išnaudos visas žvejybos dienas.

 

Hummingbird Helix yra žuvų radaro serija, sukurtą žvejams, siekiant pagerinti jų žvejybos patirtį. Ši serija yra populiarus pasirinkimas tarp žvejų dėl savo pažangios technologijos ir funkcionalumo.

Pagrindinis šios serijos privalumas yra tai, kad ji yra labai lengvai naudojama. Helix žuvų radaro ekranas yra labai didelis ir aiškus, o navigacija yra paprasta ir intuityvi. Be to, serijoje yra daugybė funkcijų, kurios padeda žvejams geriau suprasti vandenyno dugną ir aptikti žuvų buveines.

Viena iš svarbiausių funkcijų yra "Side Imaging". Ši funkcija padeda žvejams matyti, ką yra po vandeniu iki 200 pėdų atstumu nuo jų laivo. Tai leidžia žvejams greitai ir tiksliai nustatyti žuvų buveines ir sumažinti laiką, kuris praleidžiamas klajodami po vandeniu. Be to, serijoje yra ir "Down Imaging" funkcija, kuri leidžia žvejams matyti dugną tiesiogiai po jų laivo.

Kitos svarbios funkcijos yra "SwitchFire" ir "GPS". "SwitchFire" leidžia žvejams reguliuoti radaro jautrumą, kad būtų lengviau aptikti žuvis tam tikruose vandens gyliauose, o "GPS" padeda žvejams lengviau naviguoti ir radaryje išsaugoti savo mėgstamus taškus.

Helix serijoje yra įvairių dydžių ir modelių, taigi kiekvienas žvejas gali pasirinkti tinkamą sprendimą, atsižvelgdamas į savo reikalavimus ir biudžetą. Visi šie modeliai yra labai patikimi ir ilgaamžiai, todėl žvejams nereikia dažnai keisti savo žuvų radarų.

Išvada - Hummingbird Helix serija yra didžiulė žuvų radarų rinka, tačiau ji pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, patikimumu ir lengvumu naudoti. Šie radurai yra tinkami tiek profesionaliems žvejams, tiek ir pradedantiesiems, kurie nori pagerinti savo žvejybos patirtį ir padidinti savo žvejybos sėkmę.

 

Helix serija:https://www.lizard.lt/helix-serija/

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą