Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Haswing Protruar 3.0 12V elektrinis valties variklis

Parašyti atsiliepimą
1100034
999.00
užsakoma
+

Haswing Protruar 3.0 (3-4 AG - 110 LBS - 12V !!) 3-fazis variklis be šepetėlių, tai mažesnės elektros energijos sąnaudos ir didelė galia, mažesni gabaritai ir svoris, variklio gera ergonomika ir kokybė - savybės dėl kurių naujasis Protruar 3.0 išsiskiria tarp kitų tokio tipo variklių. Tinkamas pasirinkimas didesnėms valtims, motorlaiviams, tiks jachtoms manevravimui ir švartavimuisi uostuose, geras pasirinkimas aktyvesniems žvejams naudoti ant didesnių valčių, mėgstantiems ilgesnius pasiplaukiojimus, ar tiesiog skiriantiems prioritetą ekologijai. 


Protruar 3.0 nesunkiai plukdys jachta apie 1 tonos svorio.

Rekomenduojama akumuliatoriaus talpa - 120 Ah

Haswing Protruar 3.0 12V (50756) - bene vienintelis didelės galios elektrinis pakabinamas valties variklis mūsų rinkoje, kuriam pakanka vieno didesnės talpos 12V akumuliatoriaus.

Galia - 110 Lbs / 900W / maks 75 Amp / apie 3-4 AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka varyti didesnę valtį, jachtą, motorlaivį ar plaustą. Vidaus vandenyse nei vėjas, nei bangos nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 12V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - galioja pagrindinė taisyklė naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų. 

Ergonomika ir patogumas - variklio galios / apsukų pasirinkimas kontroliuojamas elektronikos, todėl yra švelniai laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį žvejojant ar pramogaujant.

Kapitonas įvertins reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną - laivui valdyti rumpelį pasieksite stovint, sėdint, ar nuo specifinio jachtos tranco. Kokpite, kajutėje, sandėliuke ar bagažinėje lengvai rasite varikliui vietos pasidėti, nes nulenkus žemyn rankeną jis tampa kompaktišku. 

Kokybė - variklis naujo modelio, bet pagamintas pagal Protrutrar 1.0 technologiją kurią išbandė ne tik gamintojas, bet realiomis sąlygomis atliko praktinius bandymus daugelio šalių žvejai, kiti vandens mylėtojai nuo 2017 metų. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.

Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, ir serviso paslaugas, ir praktiškų patarimų.

Kaina - šis variklis nėra pigus, bet sutaupysite pirkdami vieną, o ne du akumuliatorius, kurių reikėtų kitiems tokios galios varikliams, sutaupysite taip brangią vietą jūsų laive, lengviau pritaikysite saulės bateriją 12V akumuliatoriaus papildomam įkrovimui.

Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

Kuo be variklio galios skiriasi Protruar 3.0 / 5.0 nuo Protruar 1.0

Protruar 3.0 / 5.0 Protruar 1.0
Nerūdijančio plieno variklio "koja" Aliumininė variklio "koja"
Aliumininė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija Plastikinė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija
Yra magnetinis saugos raktas Nėra magnetinio saugos rakto
Galingumas Ag 3 Ag
Įtampa 12V
Maksimali trauka 110 lbs 
Srovė A nominali / maksimali 60/ 75
Pavaros 0-100% į abi puses
Galia W nominali / maksimali 800/ 900
Baterijos lygio indikatorius Yra 
Taupymo funkcija (Maximizer) Yra 
Ištraukiama rankena Taip 
Lankstoma rankena Taip 
Kojos ilgis 36 coliai 
Svoris, kg 14,5 kg
Gamintojas HASWING 
Garantija 24 mėn. 
SZNAJD-96850
Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 185Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais, nameliams ant ratų, apšvietimo ir navigacijos prietaisams. Įtampa - 12 V Akumuliatoriaus tipas - Neaptarnaujamas Gnybtų padėtis -   - + Hybrinė technologija...
260.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų

SZNAJD-96850
Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 185Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais, nameliams ant ratų, apšvietimo ir navigacijos prietaisams. Įtampa - 12 V Akumuliatoriaus tipas - Neaptarnaujamas Gnybtų padėtis -   - + Hybrinė technologija...
260.00
Sandėlyje
+
Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios