Haswing Cayman B55 GPS GEN1.6 elektrinis valties variklis

Sutaupykite 5%
1.039.00 
985.00 
Sutaupote: 54.00 €
Sandėlyje
Pasirinkite norimą modifikaciją
+

Haswing Cayman-B 55 GPS 1.6 versijos- kokybiškas ir nebrangus išmanus variklis žvejybai su naujausia 1.6 programinės įrangos versija, kuri užtikrina gerai veikiančią taško laikymo funkciją ir bevielyje valdymo pultelyje integruotas ne tik inkaro mygtukas, kurio pagalba vienu paspaudimu aktyvuojama inkaravimo funkcija, bet ir autopiloto funkcija. Autopilotu galėsite naudotis be mobilios aplikacijos telefone.

Cayman-B 55 GPS gali būti valdomas bevieliu ryšiu ne tik kojiniu pultu ar pulteliu Wi-Fi bangomis, bet ir išmaniuoju telefonu ar planšete. Įdiegus programėlę HELMSMAN, naudositės Google Earth žemėlapiu, galėsite valdyti plaukimo kryptį, greitį, galima nustatyti plaukimo maršrutą pagal nurodytus ar išsaugotus taškus, įtraukti juos į atmintį, dalintis su draugais, naudotis autopiloto funkcija, kuomet bus palaikomas pastovus plaukimo greitis ir kryptis nepriklausomai nuo aplinkos veiksnių (kas yra patogu velkiaujant), taip pat yra laivo grąžinimo į nustatytą tašką funkcija.

Jūsų išmanus telefonas ar planšetė ryšį su varikliu palaikys:
Jei Android operacinė sistema - Bluetooth signalu iki pultelio ir nuo pultelio Wi-Fi signalu iki variklio;
Jei iOS operacinė sistema - Wi-Fi signalu tiesiai į variklį.

 

Telefone ar planšetėje matysite:

  • Wi-Fi ryšį su varikliu;
  • GPS signalo stiprumą;
  • Plaukimo greitį km/h;
  • Įjungtą autopilotą;
  • Įjungtą grąžinimo į tašką funkciją;
  • Nustatytą variklio greitį skalėje nuo 0 iki 10;
  • Baterijos įkrovos lygį;
  • Kompasą;
  • Nustatytus taškus, maršrutą žemėlapyje.

SPECIFIKACIJA

Įtampa nominali
12V
Įtampa Min / Max
11V / 14,6V
Maksimali trauka
55 lbs
Srovė A nominali / maksimali
45 / 55
Galia W nominali / maksimali
540 / 660
Baterijos lygio indikatorius
Yra
Taupymo funkcija (Maximizer)
Yra
Svoris, kg
14
Kojos ilgis
137cm
Gamintojas
HASWING
Garantija
24 mėn.
 

Dėmesio:
Variklis nekomunikuoja su jokio gamintojo echolotais! Privalumas, kad visos išmanios funkcijos pasiekiamos be jokių papildomų investicijų į brangius įrenginius ir komunikacinius laidus su jais.
Variklio inkaro funkcija aktyvuojama telefonu per programėlę arba nuotolinio valdymo pultelyje paspaudus inkaro simboliu pažymėtą mygtuką.
Aktyvavus inkaro funkciją, išmanus telefonas gali būti "užmigęs" ir nenaudoti energijos. Inkaro funkciją galima išjungti per programėlę arba duodant kitą komandą bevieliu pulteliu ar kojiniu pultu.
Variklis atsparus sūriam vandeniui nepriklausomai nuo korpuso spalvos.

 

O gal jus sudomins ne tik žvejybai skirtos variklio funkcijos? Puiki pramoga jūsų valtį priversti plaukti autopilotu, prieš tai nustatytu maršrutu arba ratu palei kranto liniją, arba aplink salą, tuo pačiu grožėtis vaizdais, degintis, skaityti knygą ar bendrauti su artimaisiais ir nevairuoti jūsų valties - tai už jus gali daryti Haswing Cayman-B 55 GPS :)  Peržiūrėti ir instaliuoti HELMSMAN programėlę galite čia:

https://play.google.com/store/apps/details?id=im.helmsman.helmsmanandroid

SZNAJD-96850
Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 185Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais, nameliams ant ratų, apšvietimo ir navigacijos prietaisams. Įtampa - 12 V Akumuliatoriaus tipas - Neaptarnaujamas Gnybtų padėtis -   - + Hybrinė technologija...
260.00 
Sandėlyje
+
87255354
Markė inna Būklė Naujas Svoris (su pakuote) 29.5 Jie pasižymi dideliu atsparumu giliems išmetimams Jie gerai sugeria dujas. Suprojektuotas tarnavimo laikas yra 8-10 metų 20-25 ° C temperatūroje. Pagaminta YUASA akumuliatorių gamykloje. Baterijos...
190.00 
užsakoma
+

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

96107
ZAP Marine Gilaus iškrovimo (deep cycle) technologija, pusiautraukos (semitraction) akumuliatoriai, skirti valtims su elektriniais varikliais, kemperiams, apšvietimo ir navigacijos prietaisams ZAP Marine savybės: Centrinė ventiliacija su KAMINA dangteliu, “Magic-Eye” Indikatorius Hybrinė...
148.00 
Sandėlyje
+
60000
TEGO 100 Ah Marine  Pagamintas pagal "Deep Cycle" technologiją. Baterijų, pagamintų pagal "Deep Cycle" technologiją esminiai pranašumai: Nebijo daugkartinių giluminių iškrovimų (iki 300 ciklų); Greito įkrovimo galimybė; Aukštas galios stabilumas; Sukurtas specialiai jachtoms ir motorinėms...
127.00 
Sandėlyje
+
PJ-59906
Greito uždėjimo variklio tvirtinimo plokštė Cayman-B 55/80 ir Cayman-B 55/80 GPS serijos varikliams. Patogu greitai uždėti ir nuimti Cayman variklį nuo katerio ar valties.
119.00 
Sandėlyje
+