Garmin dēzl™ LGV 700/800/1000

dēzl™ LGV
Sandėlyje

Su Garmin Dēzl LGV700, LGV800 ir LGV1000 sunkvežimių navigatoriais visada žinokite kas Jūsų laukia priekyje. Ši serija, turi lengvai skaitomus didelius jutiklinius ekranus - su galimybe juos rodyti portreto arba kraštovaizdžio vaizduose (portretas galimas tik 8 “ir 10 ” modeliuose). Naujieji  Dēzl LGV serijos modeliai siūlo pasirinktinį sunkvežimio maršrutą atsižvelgiant į jūsų sunkvežimio  dydį ir svorį, taip pat gali pasigirti geriausiu rinkoje navigavimu nuo krovimo iki iškrovimo, o artėdami prie kelionės tikslo galite pamatyti galimas pakrovimo, iškrovimo zonas.

„Truck Parking Europe“ duomenys visada padės rasti sunkvežimių stovėjimo vietą Jūsų maršrute. Peržiūrėkite ar yra laisvų vietų ir sužinokite aikštelės vertinimą prisijungę prie „Drive“ programos².

Perspėjimai specialiai sukurti sunkvežimiams informuoja jus apie tokius dalykus kaip artėjantis tiltas, aštrūs posūkiai, eismo spūstys, kelio darbai.

Peržiūrėkite populiariausius maršrutus, kuriais naudojasi sunkvežimių vairuotojai, norėdami susipažinti su nauja vieta ir jaustis saugiau atvykus į ją, nes Garmin Dēzl LGV visada padės Jums atvykti į tikslą laiku ir be incidentų.

Didelis ekranas

Sunkiasvorių mašinų vairuotojai gali mėgautis dideliais 6,95 colių, 8 colių ar net 10 colių dydžio ekranais, su ryškiu, HD skiriamąją gebą ir saulėje puikiai skaitomu ekranu. LGV800 ir LGV1000 modeliai leidžia peržiūrėti maršrutus portreto arba kraštovaizdžio režimu.

LGV700LGV800 ir LGV1000

Patikimas tvirtinimas

Komplekte yra keletas tvirtinimo variantų: įprastas tvirtinimas LGV700 ir  magnetinis laikiklis su įkrovimo funkcija LGV800 ir LGV1000 modeliuose, su tvirtu siurbtuku prie lango. Taip pat yra montuojamas 1 colio rutulinis adapteris su AMPS plokštele, suderinama su RAM tvirtinimo sistemomis (tik LGV800 ir LGV1000).

Truck aikštelės Europoje

„Truck Parking Europe“ duomenys padeda rasti sunkvežimių stovėjimo vietas jūsų maršrute. Lengvai filtruokite pagal pageidaujamus patogumus, tokius kaip „Dušai“, „WiFi“ arba saugos lygis. Prisijunkite prie „Drive app²“ realiu laiku sužinoti apie pasiekiamas stovėjimo vietas ir aikštelės įvertinimą.

Populiarūs maršrutai

Peržiūrėkite populiariausius maršrutus, kuriais naudojasi sunkvežimių vairuotojai, norėdami naršyti po naujas zonas ir susipažinti su keliais

 

Eismas, orai, kuro kaina

Pasiekite tiesioginį orą, informaciją apie eismą, degalų kainas, gaukite telefono pranešimus tiesiai į Garmin Dēzl ekraną, susieję savo GPS su mobiliuoju telefonu per Garmin Drive ™ mobiliąja programa

Balso komandos

Balso asistentas leidžia valdyti su dēzl, laikant rankas ant vairo

Navigavimas nuo pakrovimo iki iškrovimo

Geriausias rinkoje navigavimas nuo pakrovimo zonos iki iškrovimo, o artėjant prie tikslo ir parodo galimas iškrovimo vietas

Pertraukų planavimas

Suplanuokite savo darbo ir poilsio rėžimą. Artėjant pertraukai Garmin dēzl™ LGV įspės Jus, parodys artimiausias aikšteles, jeigu būs prijungta prie tinklo ir platesnę informaciją apie priekyje esančias aikšteles

 

POI tinklas

Garmin dēzl™ LGV serija jau turi įkrautą aikštelių, kolonėlių, servisų ir kitų naudingų POI taškų duombazę, kurią galėsite visada pasiekti savo Garmin dēzl™ LGV įrenginyje ir filtruoti pagal savo poreikius kaip pvz. „DKV“

Žemėlapių, eismo informacijos atnaujinimas visam gyvenimui

Važiuokite užtikrintai naudodamiesi naujausiais žemėlapių atnaujinimais ir iš anksto instaliuotais  Europos žemėlapiais. Visada žinokite kokia yra eismo situacija priekyje su skaitmeniniu eismo imtuvu (MT-D modeliai) arba per mobiliąją Garmin Drive™ aplikaciją (MT-S modeliai)

Galinio vaizdo kamera

Matykite važiuodami atbuline eiga, suporavę dēzl su BC™ 35 (arba BC30, arba BC40, skirtu LGV700) beviele vaizdo kamera arba kita suderinama laidine trečiųjų šalių kamera (LGV800 ir LGV1000)

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą
748.00 (Įskaitant mokesčius)
Sukurtas gyvenimui ant vandens Susisieja su palaikomais jūriniais Garmin žemėlapių braižytuvais bei kitais įrenginiais - autopiloto kontrolei 3 ,...
Sandėlyje