Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Geoff Anderson rūbai

2022-12-21
GEOFF ANDERSON RūBAI
geoff anderson baltic lietuva

Geoff Anderson yra maža, energinga Danijos įmonė, kurios šaknys yra sportinė žvejyba. Pirmieji produktai buvo sukurti 1998 m. Geoff Anderson prekinis ženklas didžiuojasi užtikrindamas, kad drabužiai būtų gaminami tvariai ir labai gerbiant vartotoją. Tvariai turint omenyje: ilgą produkto tarnavimo laiką. Pasirinkdami medžiagas, dizainą ir gamybos metodus siekiama tvarumo ilgam.

Jei įmanoma, dirbama tik su netoksiškais, ekologiškai sertifikuotais / išbandytais produktais. Daugelis jų yra arba perkami perdirbti, arba gali būti perdirbami. Geoff Anderson turi perdirbamų ir skaidomų membranų technologiją. Visuose gaminiuose nėra kenksmingų ir laisvų hidroizoliacijos dalelių (DWR). Daugeliui subrangovų ir gamintojų stebėti, Geoff Anderson turi specialius įrankius ir žmones, kurie kontroliuoja visą tiekimo grandinę. Stebėdami, kad visi dirbtų atsakingai, Geoff Anderson sujungia savo tiekėjus ir gamintojus į tinklą, siekdami skatinti sveiką, atvirą ir ne mažiau atsakingą galutinį rezultatą.

Vystymasis vyksta Danijoje, todėl visiškai natūralu, kad pagrindinių tiekėjų tinklas yra Skandinavijoje. Tai užtikrina kokybę ir tvarkingas gamybos sąlygas. Praktiškai tai reiškia, kad beveik viskas, nuo vandeniui nelaidžių juostų iki užtrauktukų ir mažų sagų, yra kontroliuojama iš Geoff Anderson būstinės Danijoje. Galiausiai Geoff Anderson visada stengiasi ištaisyti pretenzijas bei defektus vietoje.

Ir turbūt svarbiausia, kad Geoff Anderson daro viską, kad pagamintų patvarius gaminius, kuriais galėsite mėgautis daugelį metų. Daugelio gaminių tarnavimo laikas yra labai ilgas, o tai smarkiai skiriasi nuo kitų tekstilės pramonės dalyvių

„Pirkite ir išmeskite“ tai tikrai ne apie Geoff Anderson.

Geoff Anderson asortimentas pas mus: Geoff Anderson

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą