Garmin žieminiai sonarai

2024-01-16
GARMIN žIEMINIAI SONARAI

Garmin Dual Beam-IF: Garmin Dual Beam-IF yra universalus daviklis, idealiai tinkantis tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žvejams. Jis pasižymi 77/200 kHz dažniu ir 500 vatų galia, suteikiančia aukštą jautrumą ir detalumą. Spindulio plotis 45/15 laipsnių leidžia aptikti žuvis ir kitus vandens telkinio objektus tiek sekliame, tiek gilesniame vandenyje. Įrenginys lengvai pritaikomas prie įvairių Garmin sonarų sistemų, dėl 4 Pin jungties. Jo universalumas suteikia galimybę mėgautis žvejyba įvairiuose vandens telkiniuose.

Garmin GT8HW-IF: Garmin GT8HW-IF yra aukštos raiškos daviklis, skirtas sekliems ir vidutinio gylio vandens telkiniams. Jis suteikia 24/16 laipsnių kampo spindulį ir veikia 250 vatų galios ribose, optimaliai atvaizduodamas žuvų buvimo vietas ir aplinką. Šis modelis pasižymi 4 Pin jungtimi ir yra lengvai jungiamas su dauguma Garmin Echolotų. GT-8 optimaliai subalansuotas tarp kokybės ir našumo, suteikiantis aiškius vaizdus iki 243.8 metrų gylio. GT8HW-IF yra puikus pasirinkimas žvejams, norintiems aukštos kokybės vaizdo nedidelio gylio ežeruose.

Garmin GT10HN-IF: Garmin GT10HN-IF yra aukščiausios klasės daviklis, skirtas profesionaliam naudojimui giliuose vandenyse. Jis veikia su 16/7 laipsnių spindulio plotis ir 500 vatų galia, garantuojant aukštą detalumo lygį net giliausiuose vandens telkiniuose. Su 8 Pin jungtimi, šis modelis yra suderinamas su dauguma Garmin sonarų sistemų, bet gali reikėti įsigyti papildomą perėjimą. GT10HN-IF yra skirtas sunkioms sąlygoms ir gilesnio vandens naršymui, suteikdamas itin tikslius duomenis apie žuvų buvimo vietas ir kitus po vandeniu esančius objektus. Šis daviklis yra idealus pasirinkimas profesionaliems žvejams, siekiantiems patikimų rezultatų giliuose vandenyse.

Apibendrinimas: Garmin Dual Beam-IF, GT8HW-IF, ir GT10HN-IF yra įvairiems vandens telkiniams ir žvejybos sąlygoms pritaikyti davikliai. Dual Beam-IF yra universalus ir tinkamas įvairiems gyliams, GT8HW-IF yra optimizuotas sekliai ir vidutinio gylio vandeniui, o GT10HN-IF yra skirtas profesionaliam naudojimui giliuose vandenyse. Kiekvienas iš šių modelių pasižymi skirtingomis galios ir spindulio plotis savybėmis, taip pat jungčių tipais, kad atitiktų specifinius žvejybos poreikius ir aplinkos sąlygas.

 

Ypatybė Garmin Dual Beam Garmin GT8 Garmin GT10
Spindulio Plotis/Kampas 45/15 laipsniai 24/16 laipsniai 16/7 laipsniai
Galios Vertinimas (Vatai) 500 250 500
Jungties Tipas 4 Pin 4 Pin 8 Pin
Gylis 200 m 243.8 m 243.8 m
Tinkamas Vandens Tipas Seklūs iki vidutinio gyl. Seklūs iki vidutinio gyl. Giliems vandenims

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą