Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin VENU® 3 - IŠ TIESŲ PAŽINKITE SAVE

2023-09-02
GARMIN VENU® 3 - IŠ TIESŲ PAŽINKITE SAVE

Garmin Venu 3 serija

Išmaniųjų laikrodžių rinka daugiau nebeapsiriboja tik laiko rodymu. Lyderiai, tokie kaip Apple su Apple Watch ir Google su Pixel Watch, iškėlė standartus, nustatydami aukštas lūkesčius aukščiausios klasės išmaniems laikrodžiams. Garmin, tradiciškai žinomas dėl patikimų GPS įrenginių, ne tik žengė kartu, bet ir pirmavo lenktynėse, kupinose netikėtumų. Naujai pristatyti Venu 3 ir Venu 3S yra šios evoliucijos ženklai, kur Garmin ypatingą dėmesį skiria technologijos, sveikatos ir stiliaus integracijai.

Venu 3 ir Venu 3S yra naujausi Garmin išmanieji laikrodžiai tiems, kurie teikia pirmenybę sveikatai ir gerovei. Šie įrenginiai siekia suteikti gilias įžvalgas ne tik į miego trukmę, bet ir jo kokybę, suteikiant naudotojams visapusišką požiūrį į jų analizę. Garmin Venu 3 serijoje yra daugiau nei 30 sporto programų ir animuotų treniruočių, kartu su Garmin Coach funkcija, skirta optimizuotam treniravimui, leidžiančiai  atitikti įvairių fitneso entuziastų poreikius.

Venu 3 ir Venu 3S yra sukurti tam, kad naudotojams suteiktų išsamią sveikatos ir fizinės formos informaciją. Venu 3 su 45 mm korpusu kainuoja 499 Eur ir turi 1,4 colių AMOLED liečiamąjį ekraną su iki 14 dienų baterijos gyvavimo laiku. Kai kurie jo pastebimi funkcionalumai apima animuotas treniruotes, Garmin Coach palaikymą ir įmontuotą garsiakalbį bei mikrofoną skambučiams. Taip pat jis siūlo specifinį sekimą ir treniruotes, pritaikytas neįgaliesiems vežimėlių naudotojams.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą