Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Tread 2022 metų serija

2023-01-03
Garmin Tread

ATRASKITE NEATRASTA SU GARMIN TREAD

Sukurtas visiems kelionės etapams – šis itin didelis ir itin tvirtas bet kokiam reljefui tinkamas palydovinės navigacijos įrenginys turi reikalingiausius žemėlapius, padėsiančius nepaklysti, ir ryšio technologiją bendrauti kelionės metu.

 

Raskite maršrutą neasfaltuotais keliais ir takais naudodami išsamią takų navigaciją1 su „OpenStreetMap“ (OSM).

 

Individualus maršruto parinkimas pagal jūsų transporto priemonės2 dydį ir svorį ir iš anksto įkeltos „iOverlander™“ lankytinos vietos, kad galėtumėte rasti stovyklavietę.

 

Šis tvirtas palydovinės navigacijos įrenginys yra atsparus oros sąlygoms (IP67) ir turi 10″ itin ryškų jutiklinį ekraną.

 

Matykite ryškius vietovių vaizdus iš paukščio skrydžio atsisiuntę „BirdsEye“ palydovo vaizdus, kuriems nereikalinga prenumerata.

 

Naudodamiesi programėle „Tread®“3 jūsų suderinamame išmaniajame telefone galėsite sinchronizuoti duomenis įvairiuose įrenginiuose ir planuoti maršrutus.

Užtikrintumas įeina į komplektą. Turėdami aktyvią prenumeratą, galėsite naudoti technologija „inReach®“ pasauliniam palydoviniam ryšiui4.

 

Sukurtas visiems kelionės etapams – šis tvirtas bet kokiam reljefui tinkamas palydovinės navigacijos įrenginys turi reikalingiausius žemėlapiais, padėsiančius nepaklysti, ir ryšio technologija, kad galėtumėte bendrauti keliaudami.

Tread serija čia: Tread 2022

Pristatomieji vaizdai:

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą