Garmin Tacx NEO Bike Plus treniruoklis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02534-61
4,000.00
užsakoma
+

ĮSPŪDINGI MARŠRUTAI – JŪSŲ SVETAINĖJE

Perkelkite lauko treniruotes į patalpas su išmaniuoju dviračiu, perteikiančiu realius važiavimo keliu pojūčius ir imituojančiu tikrų trasų nuolydžius su išmaniųjų įrenginių treniruočių programėle „Tacx®1. Jį taip pat lengva pritaikyti, kad atitiktų jūsų lauko dviratį.

Važinėkite mėgstamiausiomis trasomis ir pasijuskite tarsi tikrai ten būtumėte naudodami treniruočių programėlę „Tacx“1.

Dviratis veikia itin tyliai, tad galėsite treniruotis bet kuriame kambaryje.

Išsikelkite iššūkį ir susidarykite treniruočių planus, padėsiančius pasiekti tikslų.

Stebėkite važiavimą su galios ir pajėgumo rodikliais.

Pajuskite kelią, taip pat trinkelių grindinį ir žvyrą.

Lengvai reguliuojamas treniruoklis tobulai tinka daugumai atletų treniruotis namuose.

Patirkite tikro pasivažinėjimo pojūčių.

TIKRO KELIO POJŪTIS

Ši funkcija veikia su programa „Tacx Training“, kad treniruoklis vibruotų ir imituotų važiavimo įvairiais keliais pojūtį, pavyzdžiui, trinkelių grindinį ir žvyrą1.

SKLANDESNIS BĖGIŲ PERJUNGIMAS

Palieskite perjungiklius, norėdami tiksliai keisti bėgius, ir pajuskite elektroninį jų perjungimą. Dviračių sistemoms SHIMANO, SRAM arba „Campagnolo“ naudodami programuojamuosius perjungiklius, lengvai ir greitai raskite tinkamą pavarą, ypač intensyviai treniruodamiesi.

DINAMINĖ INERCIJA

Imituojant lauko treniruotes patalpoje, dinaminė inercija palaiko judėjimo į priekį pojūtį pagal jūsų greitį ir nuolydį, kad važiavimas būtų tikroviškesnis.

TOBULAI REALISTIŠKA

Mindami pajusite, kaip grandinė perjungiama į kitą pavarą. Prijungus prie išorinio maitinimo šaltinio, nusileidimo simuliacija tiksliai atkartoja važiavimą nuokalne.

PEDALŲ EIGOS ANALIZĖ

Išmanusis dviratis „NEO Bike Plus“ išmatuoja jūsų kairės ir dešinės kojos padėtį ir detalizuoja jūsų pedalų mynimo metodą, kad padėtų efektyviau minti.

TIKSLUS IR PATIKIMAS

Susidarykite tikslų vaizdą apie treniruotės rezultatus ir progresą gaudami patikimus, nuoseklius matavimus, visai kaip važiuojant lauko dviračiu. Galia, greitis ir mynimo dažnis tiksliai matuojami neviršijant 1 % paklaidos.

PASIRUOŠKITE SPRINTUI

Puikiai subalansuota „NEO Bike Plus“ konstrukcija užtikrina didžiausią stabilumą net ir pasileidus sparčiausiam sprintui, iki 2 200 vatų.

SIEKITE AUKŠTUMŲ

Sustiprėkite, kad galėtumėte važiuoti įkalnėmis lauke, arba tiesiog intensyviau treniruokitės patalpoje su treniruoklio tikroviškai imituojamomis įkalnėmis iki 25 % statumo.

SKLANDUS IR TYLUS

Išmaniosios technologijos NEO ir vidinės „NEO Bike Plus“ konstrukcijos derinys – tai tyliausias iš esamų patalpų dviračių treniruoklių.

Dalykitės treniruočių potyriais.

SĖDYNĖS VAMZDIS

Plonas sėdynės vamzdis leidžia jaustis patogiai net per ilgas treniruotes – lengva reguliuoti sėdynės aukštį ir pritaikyti jį pagal kitų namiškių lauko dviračius.

ŠVAISTIKLIO ILGIS

Pasirinkite pedalus, atitinkančius savo važiavimo stilių, ir lengvai juos sumontuokite su penkiomis švaistiklio ilgio parinktimis, kad tiksliai pritaikytumėte.

IŠKYŠŲ ILGIAI

Lengvai reguliuokite sėdynės ir vairo padėtį milimetrų tikslumu, kad jų aukštis būtų tinkamas ir patogus.

Prisijunkite prie savo treniravimosi rezultatų programos.

SUDERINAMUMAS SU ĮRENGINIAIS

Prijunkite išmanųjį dviratį „NEO Bike Plus“ prie įvairių įrenginių vienu metu, kad galėtumėte mėgautis treniruočių programėle „Tacx“ savo išmaniajame telefone, planšetiniame arba nešiojamajame kompiuteryje ir stebėti treniravimosi rezultatus „Garmin“ dviračio kompiuteryje tuo pat metu.

PRISIJUNKITE PRIE MĖGSTAMIAUSIŲ PROGRAMĖLIŲ

„NEO Bike Plus“ palaiko ryšį naudodamas technologiją „Bluetooth® Smart“ ir ANT+® FE-C protokolą, todėl gali veikti su keliomis populiariomis treniruočių programėlėmis, pvz., „TrainerRoad“ ir „Zwift“.

GALI VEIKTI IR VIENAS

Jei norite, šį išmanųjį dviratį galite naudoti autonominiu režimu. Neprijungus treniruoklio, bus imituojamas lygus kelias; kuo greičiau važiuosite, tuo didesnis bus pasipriešinimas.

BŪKITE IŠMANŪS IR NEPERKAISKITE

„NEO Bike Plus“ turi 4,5″ ekraną ir USB įkroviklius, kad galėtumėte įkrauti įrenginius. Įtaisyti interaktyvieji ventiliatoriai automatiškai kontroliuojami pagal jūsų energiją arba pulsą.

 
 

Gaukite daugiau iš savo treniruotės naudodamiesi išmaniųjų įrenginių treniruočių programėle „Tacx“.

PROGRAMA „TACX TRAINING“

Naudokitės biblioteka, kurioje yra daugiau nei 250 kokybiškiausių tikrų vaizdo įrašų1, suteiksiančių galimybę pasivažinėti žymiomis trasomis iš viso pasaulio, įskaitant Europą, Šiaurės Ameriką ir Aziją. Net galite prisijungti prie „Ride with the Pros“ iššūkių, peržiūrėdami išskirtinius „Garmin“ remiamus komandos vaizdo įrašus.

„TACX“ TRENIRUOČIŲ PLANAI

Naudokitės struktūriniais treniruočių planais, pritaikytais pagal jūsų fizinės parengties lygį, – jie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Lenktyniaukite su tikrais varžovais, įkelkite GPS duomenis, naudokitės trimačiais žemėlapiais ir kitomis funkcijomis1.

GILINKITĖS Į SAVO DUOMENIS

Visi reikalingi duomenys pateikiami tiesiai išmaniojo įrenginio programėlėje „Garmin Connect“. Matykite žemėlapius ir statistiką arba analizuokite savo pažangą iš bet kur.

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 1 390 x 750 mm (54,7″ x 29,5″)
AUKŠTIS 1 170 mm (46,1″)
SVORIS 50 kg (110 svarų)
RODYMO DYDIS 4.5" diagonal

Prijungimas prie ryšio

BELAIDIS RYŠYS ANT+ ryšys, belaidžio ryšio technologija „Bluetooth“
VALDYMAS Išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, ANT+ dviračio kompiuteriai, autonominis, ryšys su kompiuteriu per ANT+ anteną
GALIMA PERŽIŪRĖTI Išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, dviračio kompiuteris, kompiuteris su ANT+ antena
RYŠIO INDIKATORIUS (ANT+ / BLUETOOTH) 3 šviesos diodų lemputės
MAITINIMO INDIKATORIUS Daugiaspalvė lemputė, taškas ant grindų

Funkcijos treniravimuisi patalpose

MAGNETAI 32 neodimio magnetai
ELEKTROS SISTEMAI KELIAMI REIKALAVIMAI 110–240 voltų
PAVAROS SANTYKIS Galima pritaikyti „Shimano“, SRAM ir „Campagnolo“ sistemoms. Grandinės žiedo nustatymas: iki 3 žvaigždučių, dantų skaičius žvaigždutėje keičiamas nuo 22 iki 53; užpakalinė kasetė: iki 12 žvaigždučių, dantų skaičius žvaigždutėje reguliuojamas nuo 11 iki 40.
Q FAKTORIUS 148 mm
MAKS. GALIA 2200 W
MAKS. NUOLYDIS 25%
NUSILEIDIMO SIMULIACIJA Taip
MAKS. SUKIMO MOMENTAS 88 Nm
MAKS. STABDYMO JĖGA 260 N
SMAGRATIS Virtualusis
MASĖS INERCIJA Reguliuojamas iki 125 kg (275,6 svaro)
KALIBRAVIMAS Kalibruoti nereikia
IŠVESTIS Greitis, mynimo dažnis, galia
TIKSLUMAS <1%
IŠMATUOTAS GREITIS Taip
IŠMATUOTAS MYNIMO DAŽNIS Taip
IŠMATUOTA GALIA Taip
ŠVAISTIKLIŲ ILGIAI 165/167,5/170/172,5/175

Security Information

SECURITY UPDATES UNTIL AT LEAST (YYYY-MM-DD) 2024-10-20

Atkreipkite dėmesį: šis gaminys sunkus. Jis bus atgabentas standartiniu pristatymu ir reikės jūsų parašo. Jei pageidaujate nestandartinio atvežimo paslaugos, kreipkitės į vietinį pardavėją. Pedalai ir planšetinis kompiuteris į komplektą neįeina.

Nėra atsiliepimų