LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02931-01
1.399.00 
1.249.00 
Sutaupote: 150.00 €
Sandėlyje

TURIME PARDUOTUVĖJE

tactix 7 AMOLED Edition 010-02931-01
+
Dirželio dydis26 mm Ekrano TipasAMOLED Lęšio medžiagaSapphire Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip Saulės energijaNe Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 127-210 mm GamintojasGarmin
Laikrodis su 26mm dirželiu arba HRM diržu
Papildomas 26mm dirželis arba HRM diržas
+
Dirželis
-10%
+
HRM diržas
-5%
96.90  102.00 
-5%
84.55 € 89.00 €
-5%
57.95 € 61.00 €
-5%
Garmin HRM-Fit moterims
151.05 € 159.00 €
Bendra kaina1.651.00 €
Rinkinio kaina1.615.90 €

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition, 010-02931-01 - prekės aprašymas

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition, TAI AUKŠTOS KLASĖS TAKTINIS GPS LAIKRODIS ĮVAIRIOMS SPORTO ŠAKOMS

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition įvairioms sporto šakoms skirtame išmaniajame GPS laikrodyje su adaptyviu AMOLED ekranu, tradiciniais mygtukais ir jutikliniu ekranu yra specialiosios taktinės funkcijos, taip pat žemėlapiai, muzika, pažangios treniravimosi funkcijos ir ne tik.

Kai misija kviečia, šis šviesus, lengvai skaitomas Garmin Tactix 7 - Amoled Edition ekranas gali prisitaikyti ir pritemti.

Integruotas žalios ir baltos šviesos žibintuvėlis nušviečia tamsą.

Tegu jūsų neriboja baterijos veikimo trukmė – Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išmaniojo laikrodžio režimu baterija gali veikti iki 31 d.

Likite nepastebėti naudodamiesi specialiomis taktinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, suderinamumu su naktinio matymo įranga, slaptumo režimu ir išjungikliu.

Raskite kelią naudodamiesi iš anksto įkeltais žemėlapiais, kelių dažnio juostų GPS palaikymu ir lauko jutikliais.

Programinė įranga „Applied Ballistics®“ įkelta iš anksto ir ją galima atrakinti per „AB Synapse“ – mobiliąją „Garmin“ programėlę (reikalingas atrakinimo mokestis).

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ

 Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 31 d., o GPS režimu – iki 89 val.

KOKYBĖ NUO PAT BRĖŽINIO

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus (MIL-STD-810), pasižymi tvirtu, bet kartu ir moderniu dizainu su dideliu 1,4″ ekranu.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI

Tradiciniai mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir funkcijas.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

Skirtas vykdyti kiekvienai jūsų užduočiai.

INTEGRUOTAS ŽALIOS ARBA BALTOS ŠVIESOS ŽIBINTUVĖLIS

Prasto apšvietimo sąlygomis kelią padedantis rasti integruotas kelių LED žibintuvėlis šviečia stabilaus spindulio žalia arba balta šviesa. Naudojantis NVG režimu balta šviesa išjungiama, o žalios šviesos žibintuvėlį galima pritemdyti.

MATOMUMAS TAMSOJE

Tiek naudojantis naktinio matymo įranga, tiek veikiant tamsoje, NVG režimas užtikrina slaptą veikimą. Taip pat yra valdikliai, kad galėtumėte dar pritemdyti ryškumą arba visai užtemdyti ekraną, kad liktumėte nepastebimi.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

SLAPTUMO REŽIMAS

Nestabdant laikrodžio veikimo, slaptumo režimu nustojama saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungiamas belaidis ryšys ir komunikacija.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

SUNAIKINIMO FUNKCIJA

Jei kyla problemų dėl saugumo, sunaikinimo jungiklis išvalys iš įrenginio visą naudotojo atmintį.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

„JUMPMASTER“ REŽIMAS

Ši funkcija skirta aukštuminiams iššokimo taškams pagal karines gaires apskaičiuoti. Ji padės leidžiantis parašiutu pasiekti užduotą vietą.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

DVIGUBAS PADĖTIES FORMATAS

Lengvai sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą, ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

PROJEKTUOJAMI KELIO TAŠKAI

Nustatykite ir išsaugokite tolimas geografines vietas, kad vėliau jas būtų galima panaudoti navigacijai.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

MEDŽIOKLĖ

Stebėkite medžioklės veiksmus ir pasižymėkite su ja susijusius kelio taškus savo išmaniajame laikrodyje.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

TIESIOGINĖ NAVIGACIJA

Skriskite tiesiai į vietą ar kelio tašką pasaulinėje aeronautikos duomenų bazėje. Arba pasirinkite artimiausio objekto funkciją ir suaktyvinkite maršrutą į netoliese esantį oro uostą.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

ORŲ PRANEŠIMAI

Prisijunkite prie aviatoriams skirtų orų duomenų, įskaitant METAR ir TAF duomenų bazes, ir sužinokite apie vėją, matomumą, barometrinį slėgį ir ne tik1.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

„OUTDOOR MAPS+“

Įsigiję pasirinktinę „Outdoor Maps+“ prenumeratą, gausite prieigą prie aukščiausios kokybės žemėlapių (tik JAV) ir palydovinių vaizdų (viso pasaulio), kuriuos galite atsisiųsti tiesiai į laikrodį

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

BALISTIKOS SPRENDIKLIS

Atrakinkite taikomąjį balistikos sprendiklį per „AB Synapse“ – „Garmin“ programėlę (atrakinimas mokamas), kad galėtumėte naudotis taikikliais, skirtais lauke šaudyti iš toli.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

Pakilkite į aukštesnį rezultatų lygį.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

HIIT TRENIRUOTĖS

Šis užsiėmimų profilis yra skirtas stebėti jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes, tokias kaip AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir kitas. Nustatykite raundų skaičių, darbo bei poilsio intervalus ir ne tik.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI

Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo ar važiavimo dviračiu pagal jūsų pajėgumą, jėgų atgavimą bei artėjančias varžybas, savo išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect“ kalendoriuje.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

KAS LAUKIA PRIEKYJE

Vienu žvilgtelėjimu sužinokite, kokios lankytinos vietos yra netoliese. Matykite pajėgumo metriką, atkarpos laiką ir atstumą arba aukštį, taip pat – bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

TECHNOLOGIJA „PACEPRO

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

PAGAL NUOLYDĮ KOREGUOJAMAS TEMPAS

Neišeikvokite jėgų, kol nesibaigė treniruotė. Sukonfigūravę bėgimo veiklos duomenų laukelius supraskite, kaip pritaikyti tempą bėgant įvairiu reljefu, kad įgyvendintumėte planą.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

PAJĖGUMO METRIKA

Peržiūrėkite išplėstinius treniruočių rodiklius, tarp kurių yra bėgimo dinamika, pagal šilumą ir aukštį pakoreguota VO2 maksimumo vertė, bėgimo bekele VO2 maksimumas, jėgų atgavimo patarimai ir ne tik2.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS

Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką, t. y., kada būsite pasiruošę dar vienai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA

Stebėkite kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi kalnų dviračių metrika ir specialiais rodikliais „Grit“ ir „Flow“, kuriais įvertinamas trasos sudėtingumas ir leidimosi sklandumas, taip pat pateikiamas rezultatas, kurį kitą kartą galima gerinti.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodami pakilimo planuoklį atsisiųstose trasose matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą bei nuokalnes ir lygumas.

BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS

Pasiruoškite gaudyti bangas. Šiame serijos „tactix“ laikrodyje veikia funkcija „Surfline Sessions“, sukurianti kiekvienos bangos, kurią skrodžiate priešais „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą3. Turėdami „Surfline Sessions“ prenumeratą vėliau galėsite juos peržiūrėti ir pamatyti, kaip jums sekėsi.

SLIDINĖJIMAS NE PARUOŠTOMIS TRASOMIS IR SNIEGLENČIŲ SPORTAS

Nuo šiol šiuose užsiėmimų profiliuose automatiškai atskiriamas nusileidimas ir pakilimas. Pradėkite pirmąjį bėgimą ir palikite sekimo funkciją išmaniajame laikrodyje visą dieną.

LYGUMŲ SLIDINĖJIMO DINAMIKA

Susieta su krūtinės diržu „HRM-Pro“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti realų slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS

Pasiruoškite kitoms varžyboms naudodamiesi treniruočių patarimais, individualizuotomis kasdienėmis treniruotėmis ir laiko prognozėmis, pagrįstomis trasos informacija, orais ir našumu.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Naudodami naujus rodiklius, pvz., širdies dažnio kintamumo būklę, paskiausios mankštos istoriją ir pajėgumą, gaukite išsamų savo bendrųjų pastangų vaizdą ir žinokite, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte formos smailę ar persitempiate.

PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS

Nuo pat pabudimo gaukite pasirengimo balą, pagrįstą miego kokybe, atsistatymu, treniruočių krūviu ir ne tik, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena labiau tinkama intensyviai sportuoti, ar ilsėtis.

PULSO KINTAMUMO BŪKLĖ

Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumu jums miegant, pagal mūsų „Firstbeat Analytics“ komandos sukurtą technologiją.

BĖGIMO GALIA ANT RIEŠO

Stebėkite, kiek galios generuojate į taką arba kelią, kad galėtumėte valdyti savo pastangas ir pritaikyti treniruotes. Nereikia jokio priedo.

BĖGIMO DINAMIKA ANT RIEŠO

Šis išmanusis laikrodis matuoja svarbiausius bėgimo rodiklius, pavyzdžiui, žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę ir kita.

Funkcijos bet kokiam nuotykiui.

TECHNOLOGIJA „SATIQ

Kelių dažnio juostų GPS su technologija „SatIQ“ užtikrina geriausią padėties nustatymą ir optimizuoja įrenginio baterijos veikimo trukmę.

ŽEMĖLAPIŲ VADOVAS „NEXTFORK

Lengvai, vos žvilgtelėję naviguokite, kol esate take. Matykite atstumą iki kitos išsišakojimo ir artėjančio tako ruožo pavadinimą.

ABK JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

GOLFO AIKŠTYNŲ ŽEMĖLAPIAI

Naudokitės spalviniais „CourseView“ žemėlapiais vaizduojančiais daugiau nei 43000 golfo aikštynų visame pasaulyje, taikymosi mygtuku ir funkcija „PlaysLike Distance“.

„SKIVIEW“ ŽEMĖLAPIAI

Leiskitės nuo šlaitų su „SkiView“ žemėlapiais ir peržiūrėkite daugiau nei 2 000 trasų pavadinimų ir sudėtingumo įvertinimų slidinėjimo kurortų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

KELIŲ ŽEMYNŲ „TOPOACTIVE“ ŽEMĖLAPIAI

Į „tactix 7“ įkelti „TopoActive“ žemėlapiai iš jūsų regiono iš viso pasaulio, be to, galėsite nemokamai atsisiųsti papildomų žemėlapių, kad nepaklystumėte tyrinėdami aplinką. Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ryšį įkelkite ir atnaujinkite žemėlapius bei programinę įrangą be kompiuterio.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos lygį, kad prireikus galėtumėte prailginti jos veikimo trukmę.

 
 

Pažinkite savo kūną su savijautos stebėjimu visą parą.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Optinė pulso monitoriaus technologija2 matuoja užsiėmimo intensyvumą ir širdies dažnio kintamumą, kad nustatytų streso lygį. Ji veikia ir po vandeniu, nenaudojant pulso dirželio.

RYTINĖ ATASKAITA

Gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniravimosi apžvalgą vos nubudę, kartu su pulso kintamumo, pasiruošimo treniruotėms ir orų duomenimis. Pasirinkite duomenis, kuriuos norite matyti ataskaitoje.

PATARIMAI DĖL ORGANIZMO PAROS RITMO SUTRIKIMO NUSKRIDUS KELETĄ LAIKO JUOSTŲ

Sumažinkite skrydžio padarinius, naudodamiesi rekomendacijomis dėl šviesos poveikio, miego režimo ir fizinio aktyvumo per kitą tolimą kelionę. Įveskite kelionės informaciją į išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect kalendorių ir stebėkite, kaip jūsų biologinis laikrodis prisitaiko prie naujos vietos.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Aklimatizacijai prie aukščio ar miegui stebėti pulso oksimetrijos4 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo, ir įvertina, kaip gerai jūsų organizmas įsisavina deguonį.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę2. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.

„BODY BATTERY“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT

Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį2, jo kintamumą, pulso oksimetriją4, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą programoje „Garmin Connect savo suderinamu išmaniuoju telefonu ir ją bendrinkite.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

Daugiau funkcijų jūsų gyvenimui be ribų.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliacijos programas iš suderinamų paslaugų teikėjų, įskaitant „Spotify“, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bei klausykitės per ausines su „Bluetooth®“.

„GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimo sprendimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite kurias teikia dalyvaujantys paslaugų teikėjai.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS

Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimu5.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ STORE“

Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programėles bei valdiklius iš parduotuvės „Connect IQ“ savo į suderinamą išmanųjį telefoną.

AKCIJŲ SEKIMO PRIEMONĖ

Stebėkite iki 50 jums rūpimų akcijų6 tiesiai ant riešo programėlėje „Stocks“. Lengvai matykite akcijas ir stebėkite jų kainas bei tendencijas visą dieną.

RAUDONASIS REŽIMAS

Naudojantis šia funkcija, ekrano spalvos pakeičiamos į raudonus atspalvius, kad geriau prisitaikytumėte esant tamsesnėms sąlygoms ir sumažintumėte miego ciklo sutrikimus.

  

1Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu.
3Susiejus su išmaniųjų įrenginių programomis „Garmin Connect“ ir „Surfline“.
4Tai nėra medicinos įrenginys, jis nėra skirtas jokiai medicininei būklei diagnozuoti ar stebėti; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulso oks. vertė rodoma ne visose šalyse.
5Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Norėdami sužinoti saugumo ir stebėjimo funkcijoms keliamus reikalavimus bei taikomus apribojimus, žr. Garmin.com/safety.
6Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu. Visi programėlės „Garmin Stocks Tracker“ duomenys pateikiami tik informaciniais tikslais ir nėra skirti naudoti prekybos ar investavimo tikslais. Žr. Twelvedata.com/stocks dėl biržų, kurių duomenis teikia programėlė „Stocks“.
„Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. SPOTIFY ir „Spotify“ logotipas yra registruotieji „Spotify AB“ prekių ženklai. „Amazon Music“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba su ja susijusių įmonių prekių ženklai. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją.

Garmin Tactix 7 - Amoled Edition, 010-02931-01 - prekės specifikacijos

Kas patiks jums

MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS  
AKUMULIATORIAUS VEIKIMO TRUKMĖ (IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU) Iki 31 d. (11 d. nuolat įjungus)
INTEGRUOTI ŽEMĖLAPIAI  
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS  
PULSO OKSIMETRIJA, KRAUJO PRISOTINIMAS DEGUONIMI  
ŠVIESADIODIS ŽIBINTUVĖLIS Taip (balta/žalia)
GARMIN PAY  
KELIŲ JUOSTŲ GPS  
MUZIKOS SAUGYKLA  
PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS  
TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ  
LAIKRODŽIO EKRANO TIPAS AMOLED
JUTIKLINIS EKRANAS  
ATSPARUMO VANDENIUI KLASĖ 10 ATM

Bendra

DIRŽELIO MEDŽIAGA Nailonas ir silikonas
LĘŠIO MEDŽIAGA Skaidraus safyro stiklas
GRIOVELIO MEDŽIAGA Titanas
BYLOS MEDŽIAGA Pluoštu sutvirtintas polimeras su titano nugarėle
SUDERINAMA SU „QUICKFIT“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU Yra (26 mm)
FIZINIS DYDIS 51 x 51 x 14,9 mm

Tinka šių apimčių riešams:
Silikoninis dirželis: 127–210 mm
Odinis dirželis: 135–213 mm
Medžiaginis dirželis: 135–213 mm
Metalinis dirželis: 135–225 mm

SVORIS 96 g (tik korpusas: 59 g)
RODYMO DYDIS 35,56 mm (1,4″) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 454 x 454 tšk.
SPALVINIS EKRANAS  
DIDELIO ŠRIFTO PARINKTIS  
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmanusis laikrodis: iki 31 d. (11 d. nuolat įjungus)
Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 41 d.
Tik GPS: iki 89 val. (58 val. nuolat įjungus)
Visos palydovinės sistemos: iki 62 val. (48 val. nuolat įjungus)
Visos palydovinės sistemos + daugiajuostės: Iki 38 valandų (30 valandų visada įjungta)
Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 17 val.
Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 145 val.
Ekspedicijos GPS režimu: iki 27 d.
ĮKROVIMO BŪDAS „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis
ATMINTIS / ISTORIJA 32 GB

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA  
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS  
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS  
ŽADINTUVAS  
LAIKMATIS  
CHRONOMETRAS  
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI  

Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ)  
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS  
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
ĮKVĖPIMO IR IŠKVĖPIMO DAŽNIS (24X7)  
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS Taip (programoje)
„BODY BATTERY“ ENERGIJOS MONITORIUS  
VISOS DIENOS STRESAS  
ATPALAIDUOJAMOJO KVĖPAVIMO LAIKMATIS  
KVĖPAVIMO PRAKTIKA  
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO TRENERIS  
SNAUDIMO APTIKIMAS   
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect“ ir pasirenkamame „Connect IQ“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATA Taip („Garmin Connect“ ir pasirenkamame „Connect IQ“ valdiklyje)
SVEIKATOS DUOMENŲ SANTRAUKA  
ODOS TEMPERATŪRA  
PATARIMAI DĖL ORGANIZMO PAROS RITMO SUTRIKIMO NUSKRIDUS KELETĄ LAIKO JUOSTŲ  

Jutikliai

GPS  
GLONASS  
GALILEO  
„SATIQ“ TECHNOLOGIJA  
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS  
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ  
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS  
KOMPASAS  
GIROSKOPAS  
AKSELEROMETRAS  
TERMOMETRAS  
APLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS  

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS)  
„CONNECT IQ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE  
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI  
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID“)  
PERŽIŪRĖKITE PRANEŠIMŲ VAIZDUS LAIKRODYJE (TIK „ANDROID“)  
RYTINĖ ATASKAITA  
KALENDORIUS  
ORAI  
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU  
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS  
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ  
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ  
RASTI TELEFONĄ  
RASTI LAIKRODĮ  
FIND MY PHONE DURING GPS ACTIVITY  
SUDERINAMA SU PROGRAMA „GARMIN MESSENGER“  
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS  
IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS  
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“  
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android
AKCIJOS  
RAUDONASIS REŽIMAS  

Užsiėmimų profiliai

GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje,, Šokinėjimas per šokdynę
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS Triatlonas, Plaukimas / Bėgimas
SVEIKATINGUMAS Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga
TRENIRUOTĖS UŽDAROSE Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku
BĖGIMAS LAUKE Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, Ilgų nuotolių bėgimas, Kliūčių ruožas
GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Golf, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko
GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX
GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje
ANT VANDENS Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Buriavimas, Buriavimo lenktynės, Vandens slidžių sportas, Vandenlenčių sportas, Banglenčių sportas, Pripučiamųjų platformų vilkimo sportas, Buriavimo ekspedicija, Raftingas, Snorkelinimas
AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Sniego motociklai
RAKEČIŲ SPORTAS Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas
SNIEGAS IR ŽIEMA Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi
SPORTO PROFILIAI Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas
RINGE Boksas, Mišrieji kovos menai
KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI Šuoliai su parašiutu, Taktiniai užsiėmimai, Važinėjimas riedučiais

Saugos ir stebėjimo funkcijos

ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU  
INCIDENTŲ APTIKIMO ĮSPĖJIMAI TELEFONE DĖVIMIESIEMS ĮRENGINIAMS  
PAGALBOS FUNKCIJA  
LIVETRACK  
GRUPUOTI „LIVETRACK“  
TIESIOGINIŲ TRANSLIACIJŲ BENDRINIMAS  

Taktinės funkcijos

SLAPTUMO REŽIMAS  
NAKTINIO MATYMO REŽIMAS  
DVIGUBO TINKLELIO KOORDINATĖS  
GREITAS IŠJUNGIMAS  
XERO VIETOS  
BALISTIKOS SKAIČIUOTUVAS Taip (reikia atrakinti)

Aviacijos funkcijos

PASAULINĖ (-S) ORO UOSTŲ DUOMENŲ BAZĖ (-S)  
3 AŠIŲ KOMPASAS SU HSI (HORIZONTALUS PADĖTIES INDIKATORIUS)  
KELIOS LAIKO ZONOS NAUDOJANT ZULU/UTC  
NEXRAD JUDANČIAME ŽEMĖLAPYJE  
JUDANTIS ŽEMĖLAPIS SU ORO UOSTAIS, NAVIGACIJOS PRIEMONĖMIS, KELIAIS, VANDENS TELKINIAIS IR DAR DAUGIAU  
PASAULINĖ NAVAID IR SANKRYŽŲ DUOMENŲ BAZĖ (-ĖS)  
PULSO OKSIMETRIJA SKRYDŽIO METU  
METAR (AVIACINĖ METEOROLOGINIŲ SĄLYGŲ SUVESTINĖ)  
TAF (PASKIRTIES AERODROMO ORŲ PROGNOZĖ)  

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS  
JUDESIO ĮSPĖJIMAI (RODOMI ĮRENGINYJE PO NEAKTYVUMO LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JUOS NUSTATYTUMĖTE IŠ NAUJO)  
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ)  
SUDEGINTOS KALORIJOS  
UŽLIPTA AUKŠTŲ  
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS  
INTENSYVUMO MINUTĖS  
TRUEUP  
MOVE IQ  
„GARMIN CONNECT “ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

KARDIO TRENIRUOTĖS  
JĖGOS TRENIRUOTĖS  
HIIT TRENIRUOTĖS  
JOGOS TRENIRUOTĖS  
PILATESO TRENIRUOTĖS  
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE  
TRENIRUOJAMŲ RAUMENŲ ŽEMĖLAPIS EKRANE  
AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS  

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI)  
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI  
NURODYMAI AIKŠTELĖJE  
ŠIRDIES DAŽNIO ZONOS  
ŠIRDIES DAŽNIO ĮSPĖJIMAI  
ŠIRDIES DAŽNIO KALORIJOS  
% ŠIRDIES DAŽNIO MAKSIMUMO  
% ŠIRDIES DAŽNIO REZERVAS  
JĖGŲ ATGAVIMO TRUKMĖ  
AUTOMATINIS MAKS. ŠIRDIES DAŽNIS  
LENKTYNIŲ INFOSKYDELIS / VALDIKLIS  
ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMO BŪKLĖ  
ŠDK STRESO TESTAS (MATUOJA JŪSŲ ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMĄ NEJUDANT, 3 MINUTES, SIEKIANT APSKAIČIUOTI STRESO LYGĮ; SKALĖ NUO 1 IKI 100; ŽEMI BALAI RODO MAŽESNĮ STRESO LYGĮ) Taip (su suderinamu priedu)
ŠIRDIES DAŽNIO TRANSLIAVIMAS (ŠD DUOMENYS TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS)  
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Taip (su suderinamu priedu)
GPS GREITIS IR ATSTUMAS  
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI  
AUTO PAUSE®  
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS  
PATOBULINTAS INTERVALAS (APIMA ATVIRUS KARTOJIMUS, INTERVALŲ DUOMENŲ PUSLAPĮ, POILSIO EKRANĄ IR AUTOMATINĮ APTIKIMĄ)  
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS  
MAITINIMO REŽIMAI – TINKINAMI VEIKLOS METU NAUDOJAMŲ BATERIJŲ NUSTATYMAI  
ŠIRDIES DAŽNIO MATUOKLIU FIKSUOJAMAS BĖGIMO TEMPAS IR NUOTOLIS  
AUTO LAP®  
RANKINIS RATAS  
POILSIO LAIKMAČIAI  
KONFIGŪRUOJAMI ĮSPĖJIMAI APIE RATĄ  
AKLIMATIZACIJA PRIE KARŠČIO IR AUKŠČIO  
VO2 MAKSIMUMAS (BĖGIMAS)  
VO2 MAKSIMUMAS (BĖGIMAS BEKELE)  
IŠTVERMĖ REALIUOJU LAIKU  
IŠTVERMĖS BALO  
KRŪVIO SANTYKIS  
TRENIRAVIMOSI KRŪVIS  
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS  
TRENIRAVIMOSI POVEIKIS  
TRENIRAVIMOSI POVEIKIS (ANAEROBINIS)  
PAGRINDINĖ NAUDA (TRENIRUOTĖS EFEKTO ŽYMOS)  
PRITAIKOMI ĮSPĖJIMAI APIE PAVOJUS  
GARSINIAI RAGINIMAI  
MULTISPORT AUTO TRANSITION  
FINIŠO LAIKAS  
VIRTUALUSIS PARTNERIS  
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ  
AUTOMATIŠKAI NUSTATOMOS KELIŲ SPORTO ŠAKŲ VEIKLOS  
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS  
„GARMIN LIVE“ SEGMENTAI  
„STRAVA LIVE“ SEGMENTAI  
KELIONĖS Į ABI PUSES KŪRIMO PRIEMONĖ (BĖGIMAS / VAŽIAVIMAS DVIRAČIU)  
„TRENDLINE“ MARŠRUTAI PAGAL POPULIARUMĄ  
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS  
SPARTIEJI MYGTUKAI  
AUTOMATINIS SLINKIMAS  
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE  
„PHYSIO TRUEUP“  
JUNGTINĖ TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ  

Bėgimo funkcijos

GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS  
BĖGIMO DINAMIKA  
VERTIKALUSIS SVYRAVIMAS IR SANTYKIS  
KONTAKTO SU ŽEME LAIKAS IR PUSIAUSVYRA  
ŽINGSNIO ILGIS (REALIUOJU LAIKU)  
ŽINGSNIŲ DAŽNIS (ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ REALIUOJU LAIKU)  
BĖGIMO GALIA  
PALAIPSNIUI KOREGUOJAMAS TEMPAS  
EFEKTYVUMO BŪKLĖ  
LAKTATO SLENKSTIS Taip (su suderinamu priedu)
„PACEPRO“ TEMPO STRATEGIJOS  
BĖGIMO TRENIRUOTĖS  
ĮKALNĖS BALO  
BĖGIMAS TRASOMIS IR AUTOMATINIS LIPIMAS  
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS  
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ  
BĖGIMO / ĖJIMO / STOVĖJIMO APTIKIMAS  

Golfo funkcijos

ĮKELTA 43 TŪKST. AIKŠTYNŲ IŠ VISO PASAULIO  
ATSTUMAS IKI F/M/B (ATSTUMAS IKI ŽALIOSIOS ZONOS PRIEKIO, VIDURIO IR GALO)  
ATSTUMAS IKI „LAYUP“ SMŪGIŲ IR STAIGIŲ POSŪKIŲ  
MATUOJA SMŪGIO ATSTUMĄ (APSKAIČIUOJA TIKSLŲ SMŪGIO ATSTUMĄ IŠ BET KURIOS AIKŠTELĖS VIETOS) Automatinis
SKAITMENINĖ REZULTATŲ KORTELĖ  
TINKINTI TIKSLAI  
STATISTIKOS STEBĖJIMAS (SMŪGIAI, PATAI PER RAUNDĄ, SMŪGIAI ŽALIOJOJE ZONOJE IR ŽAIDIMO AIKŠTELĖJE)  
GARMIN AUTOSHOT  
VISAS VEKTORIŲ ŽEMĖLAPIS  
AUTOMATINIAI „COURSEVIEW“ NAUJINIAI  
RIDENIMO ZONOS RODINYS IR RANKINĖ KAIŠTELIO PADĖTIS  
KLIŪTYS IR AIKŠTELĖS TAIKINIAI  
„PINPOINTER“  
„PLAYSLIKE“ ATSTUMAS  
NUSTATYMAS LIEČIANT (EKRANE PALIESKITE OBJEKTĄ, KAD PAMATYTUMĖTE ATSTUMĄ IKI BET KURIO TAŠKO)  
HANDIKAPO REZULTATAS  
SWINGTEMPO  
TEMPO TRENIRUOTĖS  
APVALUS LAIKMATIS / MATUOKLIS  
SUDERINAMUMAS AUTOMATINIU LAZDŲ SEKIMU (REIKALINGI PRIEDAI)  
VĖJO GREITIS IR KRYPTIS (REIKIA PRISIJUNGTI PRIE GOLFO PROGRAMOS)  
VIRTUALUSIS ASISTENTAS  
SUSIEJA SU PROGRAMA „GARMIN GOLF“  
TURNYRO TEISINĖ INFORMACIJA  
FUNKCIJA „GREEN CONTOURS“ (SU „GARMIN GOLF“ NARYSTE)  

Lauko pramogų funkcijos

NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO  
PĖDSAKŲ TRASA REALIUOJU LAIKU  
ATGAL Į PRADŽIĄ  
„TRACBACK®  
„ULTRATRAC“ REŽIMAS  
REŽIMAS „APLINK MANE“  
ATSKAITOS TAŠKAS  
PRIEKYJE  
NAVIGACIJA „NEXTFORK  
AUKŠČIO PROFILIS  
ATSTUMAS IKI TIKSLO  
BAROMETRINIŲ TENDENCIJŲ INDIKATORIUS, ĮSPĖJANTIS APIE AUDRAS  
„CLIMBPRO“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ  
VERTIKALUSIS GREITIS  
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS  
POILSIO LAIKMATIS (TIK ILGŲ NUOTOLIŲ BĖGIMUI)  
AUTOMATINIS POILSIS  
BŪSIMOS AUKŠTUMOS BRĖŽINYS  
ĮKELTI KELIŲ IR TAKŲ ŽEMĖLAPIAI  
ĮKELTI SLIDINĖJIMO KURORTŲ ŽEMĖLAPIAI  
ATSISIUNČIAMAS KARTOGRAFINIS PALAIKYMAS  
GPS KOORDINATĖS  
SIGHT 'N GO  
VIETOS APSKAIČIAVIMAS Taip (naudojant „Connect IQ“)
ŽVEJYBOS PROGNOZĖ Taip (naudojant „Connect IQ“)
PROJEKTUOJAMAS KELIO TAŠKAS  
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ  
SUDERINAMA SU VĖJO STIPRUMO MATUOKLIU  
„EXPEDITION GPS“ VEIKLA  
POTVYNIAI IR ATOSLŪGIAI Taip (naudojant „Connect IQ“)
POTVYNIŲ IR ATOSLŪGIŲ FUNKCIJA  

Važiavimo dviračiu funkcijos

AIKŠTELĖS  
DVIRAČIO RATAS IR RATO MAKSIMALI GALIA (NAUDOJANT GALIOS JUTIKLĮ)  
LENKTYNIAVIMAS PAGAL VEIKLĄ  
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS)  
GFS (GALIOS FUNKCINIS SLENKSTIS) Taip (su suderinamu priedu)
GALIOS KREIVĖ IR GFS % TRENIRUOTĖS  
„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA)  
MTB SUDĖTINGUMAS IR SKLANDUMAS  
VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA  
SUDERINAMAS SU „VECTOR“ IR „RALLY“ (GALIOS MATUOKLIAIS)  
SUDERINAMAS SU „VARIA VISION“ (ANT GALVOS MONTUOJAMAS EKRANAS)  
SUDERINAMAS SU „VARIA“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU)  
SUDERINAMAS SU „VARIA“ ŽIBINTAIS  
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR)  
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU  
GALIOS GIDAS  

Plaukimo funkcijos

PLAUKIMO ATVIRAME VANDENS TELKINYJE METRIKA (ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS / DAŽNIS, MOSTO NUOTOLIS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)  
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)  
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE)  
TRENIRUOČIŲ ĮRAŠAI (TIK PLAUKIANT BASEINE)  
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE)  
KARTOTI POILSIO LAIKMATĮ  
AUTOMATINIS POILSIS (TIK BASEINE)  
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ  
TEMPO ĮSPĖJIMAI (TIK BASEINE)  
ATGALINIO SKAIČIAVIMO PRADŽIA  
PLAUKIMO BASEINE TRENIRUOTĖS  
KRITINIS PLAUKIMO GREITIS  
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS  
PULSAS IŠ IŠORINIO ŠIRDIES DAŽNIO MATUOKLIO (REALIOJO LAIKO STATISTIKA POILSIO METU, INTERVALŲ IR SESIJŲ STATISTIKA POILSIO METU IR AUTOMATINIS ŠIRDIES DAŽNIO ATSISIUNTIMAS PO PLAUKIMO TRENIRUOTĖS) Taip (su HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro arba HRM-Pro Plus)

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

„TOE-TO-TOE“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe“ iššūkių programa)
 

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo
010-12580-00
Garmin QuickFit 26 mm anglies pilkumo titaninė nardymo apyrankė Lengvai pakeiskite, užsekite ir naudokitės šiais 26 mm pločio keičiamaisiais dirželiais, skirtais jūsų suderinamam laikrodžiui. Pasirinkite odą, metalą ar silikoną ir akimirksniu pakeiskite savo laikrodžio išvaizdą. Dirželiai...
Dirželio dydis26mm Dirželio medžiagaTITANAS
300.00 
užsakoma
+