LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Q3 išmaniųjų laikrodžių funkcijų atnaujinimas

2023-09-05
GARMIN Q3 IšMANIųJų LAIKRODžIų FUNKCIJų ATNAUJINIMAS

Nuolat siekdami pagerinti savo produktus ir teikti papildomas funkcijas esamiems naudotojams, Garmin su džiaugsmu praneša apie naująjį išmaniojo laikrodžio funkcijų atnaujinimą.

Šis atnaujinimas suteikia pagerintą funkcionalumą ir naujas funkcijas įvairiems Garmin išmaniesiems produktams. Nemokami programinės įrangos atnaujinimai jau pasiekiami, o per ateinančiomis savaitėmis pasieks visus naudotojus. Klientai gali atnaujinti savo išmaniuosius laikrodžius įjungdami automatinės atnaujinimų funkciją savo įrenginiuose arba naudodami „Garmin Express™“ programinę įrangą. Prašome žiūrėti žemiau pateikiamus kelis išskirtinius atnaujinimo naujoves bei išsamų nuorodų lentelę dokumento pabaigoje.

Svarbiausi šios programinės įrangos naujovės yra:
ENDURURANCE SCORE: Ši funkcija matuoja jūsų gebėjimą išlaikyti ilgalaikes pastangas ir sujungia treniruotės duomenis iš visų jūsų sporto veiklų, padedama suprasti, kaip treniruotės veikia jūsų bendrą ištvermę. Šis dinaminis matavimas naudoja jūsų VO2 maksimumą, trumpalaikį/ilgalaikį treniruočių krūvį ir kitus veiksnius, kad įvertintų jūsų fizinės būklės pokyčius ne tik remiantis VO2 maksimumu.
HILL SCORE:
Ši funkcija matuoja jūsų galimybes bėgti kalnuose ir vertina jūsų progresą laiko atžvilgiu remiantis jūsų VO2 maksimumu ir treniruočių istorija. Ji matuoja jūsų bėgimo jėgą stačiuose kalnuose ir bėgimo ištvermę ilguose kalnų kėlimuose ir pateikia rezultatą pagal jūsų pasirodymą laiko atžvilgiu.
NEW ACTIVITY PROFILES:
Tobulinkite savo gebėjimus bet kokioje srityje su naujomis iš anksto įkeltomis veiklos profiliais komandiniam sportui, pradedant futbolu, beisbolu ir krepšiniu, ir baigiant futbolu, ragbiu, ledo rituliu, lakrosu ir kitais sportais, taip pat raketos sportu, boksu ir kitais.
RELJEFINIS ŠEŠĖLIS:
Skaitmeninio aukščio modelio duomenys yra naudojami sukurti 3D vaizdą su spalva ir topografiniu šešėliu žemėlapyje, padedant lengviau interpretuoti reljefą ir aukščio pokyčius nei tik kontūriniams linijoms.
WEATHER MAP OVERLAYS:
Naudokite savo išmanųjį laikrodį* priimant informuotus oro sąlygų sprendimus, peržiūrėdami naujausius žemėlapio sluoksnius, kurie rodo kritulių intensyvumą, debesų padengimą, temperatūrą ir vėjo duomenis ant savo riešo.
*Kai sujungiate su savo suderinamu išmaniuoju telefonu
GEMINGO VEIKLA:
Ar žaidžiate žaidimus laisvalaikiu? Ši veikla integruojasi su GameOn™ programėle ir teikia biometriniais duomenimis pagrįstus duomenis, kurie padeda suprasti jūsų optimalų streso lygį, planuoti pertraukas naudojant žaidimo galią ir peržiūrėti kūno baterijos™ energijos lygius, kad žaistumėte geriausiai.
  • Žvejybos prognozė
  • Raumenų žemėlapis, HIIT, Cardio
  • Pasiruošimas treniruotėms
  • Treniravimosi app
  • Rytinė ataskaita
  • Red Shift

Ir dar daug kitų svarbių atnaujinimų. 

 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą