LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin pristato naujausios kartos dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį sunkvežimių vairuotojams

2017-09-20

Pristatome naująjį dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį skirtą sunkvežimių vairuotojams su kuriuo bus galima lengvai ir paprastai planuoti kelionės pertraukėles, integruotas Wi-Fi ryšys leis atnaujinti programinę įrangą ir atsisiųsti naujausius žemėlapius dar paprasčiau, galėsite išnaudoti naująją tiesioginių paslaugų informaciją ir visą rinkinį kitų išmaniųjų funkcijų. dēzl 580 LMT-D turi 5” dydžio, lengvai įskaitomą lietimui jautrų ekraną ir specialias navigacines funkcijas sunkvežimiams, kurios sukurs Jūsų kelionės maršrutą pagal Jūsų transporto priemonei būdingas savybes - svorį, matmenis, ratų skaičių ar galbūt vežamą pavojingą krovinį. Taip pat galėsite matyti įspėjimus apie artėjančius tiltų aukščius ar stačias įkalnes ir nuokalnes. O kai bus metas poilsiui, įrenginys pateiks pasiūlymus su galimomis sunkvežimių sustojimo vietomis, svėrimo taškais ar poilsio zonomis.

“dēzl 580 LMT-D navigacinis įrenginys Jums suteiks ne tik tikslius, būtent Jūsų sunkvežimiui pritaikytus maršrutus, tačiau ir automatiškai pateiks galimas poilsio zonas, kai bus metas pailsėti,” teigė Garmin parduotuvės vedėjas, Gediminas Chramkovas. “Tačiau mes labiausiai džiaugiamės dėl vienos naujos savybės - integruoto Wi-Fi belaidžio ryšio sąsajos, kurios dėka vairuotojai galės ypač paprastai atnaujinti naujausius žemėlapius ar programinę įrangą, nenaudojant jokio kompiuterio.”

Naudodami dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį būsite pasiruošę, bet kokiam įvykiui. Su “Truck & Trailer” duomenimis galėsite matyti poilsio aikšteles sunkvežimiams ir jas filtruoti pagal skirtingus paslaugų tiekėjus arba papildomas paslaugas. O navigacinį įrenginį susiejus su nemokama Smartphone Link išmaniojo telefono programėle, galėsite matyti tiesioginę eismo spūsčių informaciją ar orų prognozės informaciją. Jeigu gausite trumpąją žinutę arba kalendoriaus priminimą - visa tai galėsite matyti navigacijos ekrane, taip išlaikant visą dėmesį vairavimui. Su naująją “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į vairuotojo navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje. O jeigu kelionės metu Jums kas nors paskambins, galėsite bendrauti naudodami Bluetooth laisvų rankų įrangą, pačiame navigacijos įrenginyje.

Su dēzl 580 LMT-D navigaciniu įrenginiu galėsite keliauti saugiai ir patogiai. Galėsite matyti didelių gabaritų sunkvežimių parkavimo ir poilsio vietas. Su “Easy Route Shaping” funkcija galėsite redaguoti sukurtus maršrutus, tiesiog žemėlapyje pasirinkdami norimą kelią arba miestą, o jeigu gabensite skirtingų matmenų priekabą - su transporto priemonių profilio funkcija galėsite lengvai ir greitai pakeisti priekabos matmenis ir gryžti į buvusius nustatymus. TripAdvisor duomenų informacija suteiks populiariausių viešbučių, kavinių arba kitų lankytinų objektų įvertinimus. Dėka balso valdymo komandų, galėsite valdyti navigacinį įrenginį balsu, tuo pačiu metu skiriant visą dėmesį vairavimui. O Garmin Real Directions funkcija suteiks naudingus navigacinius nurodymus, naudojant lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus - dėl to kelionė taps dar paprastesnė ir trumpesnė.

Visi dēzl 580 LMT-D navigaciniai įrenginiai turi iš anksto įkeltus visos Europos žemėlapius su nemokamais atnaujinimais visam gyvenimui. O jį susiejus su papildoma Garmin BC 30 belaide atbulinės eigos vaizdo kamera, galėsite matyti kas vyksta už Jūsų sunkvežimio įjungus atbulinės eigos pavarą.

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/pristatome-naujausios-kartos-dezl-580-lmt-d-naviga/

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą