Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin pristato Dash Cam 45 ir Dash Cam 55

2017-03-17

   Garmin neseniai pristatė savo atnaujintą video registratorių liniją, dabar galima rinktis iš Garmin DashCam 45 ir DashCam 55. Tai labai kompaktiški, puikiai susiderina su automobiliu ir netrukdo vairuotojui matyti kelio.

   Abu modeliai turi tradicines vaizdo fiksavimo funkcijas – G-sensorius, ciklinis rašymas, galimybė peržiūrėti vaizdo įrašus, judesio detekcija. Bet šiomis funkcijomis DashCam 45/55 neapsiriboja – abu modeliai turės integruotą GPS, tiksliam laikui ir vietai nustatyti. Kolizijos ir juostos nuokrypio funkcija taip pat bus integruota į abu modelius – registratorius automatiškai įspės vairuotoją garsiniu įspėjimu jeigu per greitai bus artėja prie kliūties priekyje arba registratorius pastebės, kad mašina krypsta nuo kelio ir kerta linijas ( vairuotojas praranda mašinos kontrolę, užmiega). Visas naujienas užbaigia galimybė dalintis, peržiūrėti, redaguoti failus WIFI siųstuvo dėka, tiesiog mobiliojo telefono, planšetės ekrane per specialias programėles, abu galės kurti Travelapse filmukus – trumpus ilgos kelionės filmukus skirtus dalintis su draugais ir artimaisiais.

    DashCam 45 ir DashCam 55 yra beveik identiški savo funkcijomis, kurias išvardinome anksčiau. 45 nuo 55 skiriasi vaizdo raiška, 55 modelis gali rašyti 1440p, 1080p ir 720p, 45 – 1080p, 720p raiška, 55 turi 3.7 megapixelių, o 45 2.1 3.7 megapixelių kamerą. DasCam 55 galima bus valdyti balsus, t.y. pasakyti “OK Garmin, save video,” ir “OK Garmin, take a picture”, arba “OK Garmin, start Travelapse”, bet kaip ir kituose balsus valdomuose modeliuose, tarimas turi būti labai geras.

   Abiejų video registratorių valdymas bus pakankamai lengvas, nedaug pakitęs nuo senesnių versijų. Tvirtinimas taip pat kompaktiškas, tvirtinamas ant stiklo, nuimti ir uždėti bus lengva, jeigu prireiktų fotografuoti ar filmuoti lauke. Atmintis palaikoma iki 64 GB Class 10 microSD kortelės.

   Planuojama pasirodymo data Europoje – 2017 Q3. Kainos JAV - Garmin Dash Cam 45 $149.99 , Garmin Dash Cam 55 - $199.99, kaina Lietuvoje – bus patikslinta.

https://www.youtube.com/watch?v=468kPCFm09M

Pagal: https://goo.gl/Sz6Ryo

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą