Garmin pedalų ir geičio daviklių rinkinys

Sutaupykite 10%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-12845-00
69.00 
62.00 
Sutaupote: 7.00 €
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
+

At a Glance

Stebėkite savo greitį ir ritmą važiuodami naudodami šiuos lengvai montuojamus belaidžius jutiklius.

Be magnetų ar kitų atvirų dalių, šiuos jutiklius lengva montuoti, prižiūrėti ir perkelti iš vieno dviračio į kitą.

Greičio jutiklis pritvirtinamas prie bet kurio rato stebulės ir savaime sukalibruojamas su jūsų Edge® dviračių kompiuteriu arba suderinamu Garmin įrenginiu, kad visada būtų tikslus greitis ir atstumas – net ir be pačio įrenginio.

Pedalų jutiklis tvirtinamas prie bet kokio dydžio švaistiklio ir matuoja pedalo judesius per minutę, kad galėtumėte išnaudoti visas treniruočių galimybes.

Siųskite tiesioginius greičio, atstumo ir ritmo duomenis į suderinamas treniruočių programas arba ekranus naudodami ANT+® ryšį ir BLUETOOTH® Low Energy technologiją.

Turėdami abu šiuos jutiklius ant dviračio, galite dirbti, kad pagerintumėte savo asmeninį rekordą arba pamatytumėte, kur esate prieš profesionalus.

„Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir bet koks „Garmin“ tokių ženklų naudojimas yra licencijuotas.  

ANT Bluetooth

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

Sutaupykite 16%
010-02503-21
GARMIN EDGE 1040 SOLAR ĮKROVIMAS SU SAULĖS ENERGIJA Naudodamiesi patikimu dviračio GPS kompiuteriu, įkraunamu saulės energija, galėsite minti nesustodami. Garmin Edge 1040 Solar paruoštas bet kokiam pasivažinėjimui – nuo kelionės nuošaliais žvyrkeliais iki įspūdingo nuotykio...
749.00  630.00 
Sutaupote: 119.00 €
Sandėlyje
+
3618
PanzerGlass Garmin Edge 1030 1040 ekrano apsauga Saulė ir paplūdimys yra puikus derinys. Saulė ir ekranas, ne toks puikus, tačiau taip buvo iki šiol. Su PanzerGlass Anti-Glare™ ekrano apsauga, kuri sumažina akinimą nuo saulės ir prasto apšvietimo, visada matysite, kas rodoma ekrane, net...
20.00 
užsakoma
+
010-10718-01
Laikykite ir nešiokitės savo įrenginį ir priedus su šiuo užtrauktuku užsegamu dėklu. Tinka Fenix® arba Forerunner®, Instinct®, Tactix®, Venu® serijoms kartu su priedais, tokiais kaip širdies ritmo monitoriaus dirželis, įkrovimo USB laidas. Taip pat ir daugeliui kitų Garmin įrenginių serijų tokių...
15.00 
užsakoma
+