LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Navionics Vision+ Baltijos jūros jūrlapiai

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-C1273-00
349.00 
užsakoma
+

Garmin Navionics Vision+ Baltijos jūros jūrlapiai, 010-C1273-00 - prekės aprašymas

Garmin Navionics Vision+ Baltijos jūros jūrlapiai

Ryškiaspalvė supaprastintos „Garmin Navionics+“ sąsajos kartografija, kurioje dera priekrančių bei vidaus vandenų turinys ir populiari „Navionics®“ stiliaus spalvų paletė, suteikia galimybę lengvai nubrėžti kursą, tam naudojant populiariausius pasaulyje laivybos žemėlapius1.

Naviguokite naudodamiesi geriausiais jūrų ir ežerų žemėlapiais, skirtais jūsų „Garmin“ jūrlapių braižytuvui (kartploteriui).

Matykite taip, kaip patogu jums. Pritaikykite rodinius naudodamiesi įvairiais jūrlapių sluoksniais ir perdangų deriniais.

Kartu suteikiama vienerių metų prenumerata, todėl per išmaniojo įrenginio programėlę „ActiveCaptain®“ galite naudotis kasdieniais naujiniais.

Technologija „Auto Guidance+™“2 suteikia galimybę plaukioti siūlomais maršrutais nuo prieplaukos iki prieplaukos.

Pasirinkite iki 10 skirtingais atspalviais žymimų tikslinio gylio intervalų, kad rastumėte geriausias žvejybos vietas.

Sutaupykite atnaujindami prenumeratą ir toliau gaukite kasdienius naujinius bei naują turinį.

Nubrėžkite kelią į savo rojaus kampelį priekrantėse ar vidaus vandenyse.

„GARMIN“ JŪRLAPIŲ BRAIŽYTUVAMS SKIRTAS VISAPUSIS ŽEMĖLAPIŲ SPRENDIMAS

Naudokitės išsamiais priekrančių, ežerų ir upių žemėlapiais. Integruotas „Garmin“ ir „Navionics“ turinys patenkins laivavedžių poreikius visame pasaulyje.

KASDIENIAI JŪRLAPIŲ NAUJINIAI

Jūrlapiai nuolat tobulinami įtraukiant naujo ir pakoreguoto turinio – per dieną atliekama net iki 5000 pakeitimų. Įsigyjant gaunama vienerių metų prenumerata suteikia prieigą prie kasdienių jūrlapių naujinių per išmaniųjų įrenginių programėlę „ActiveCaptain“.

TECHNOLOGIJA „AUTO GUIDANCE+“

Integruota technologija „Auto Guidance+“2, sujungianti geriausias „Garmin“ ir „Navionics“ automatinio maršrutų sudarymo funkcijas, siūlo maršrutus nuo prieplaukos iki prieplaukos, vedančius per kanalus, siauras įlankėles, prieplaukas ir ne tik.

GYLIO DIAPAZONO ATSPALVIAI

Didelės raiškos skirtingais atspalviais žymimų gylio intervalų funkcija suteikia galimybę pasirinkti iki 10 atspalvių gylio parinkčių, kad galėtumėte vienu žvilgtelėjimu peržiūrėti nusistatytus tikslinius gylius.

IKI 0,5 M TIKSLUMO KONTŪRAI

Kad būtų patogiau žvejoti ir plaukioti, siūloma iki 0,5 m tikslumo kontūrų funkcija, kuri tiksliau vaizduoja dugno struktūrą, todėl žvejybai skirti jūrlapiai yra išsamesni, rodoma tikslesnė pelkių, uostų, prieplaukų ir kita informacija.

SEKLUMŲ PARYŠKINIMAS

Kad geriau matytumėte seklumas, kurių su savo laivu turėtumėte vengti, ši funkcija suteikia galimybę tam tikra spalva žymėti tam tikrą naudotojo nurodytą gylį.

„ACTIVECAPTAIN“ BENDRUOMENĖ

Iš bendruomenės duomenų sudarytame turinyje nurodomos naudingos lankytinos ir vengtinos vietos, pvz., prieplaukos, švartavimosi vietos, pavojingos vietos, įmonės ir ne tik. Gaukite rekomendacijų iš laivavedžių, kurie geriausiai pažįsta vietos aplinką.

 
 

Gaukite aukščiausios kokybės funkcijų su „Garmin Navionics Vision+“ žemėlapių sprendimais.

RELJEFO ATSPALVIAI

Ši atsisiunčiamoji atspalvių funkcija4 taip suderina spalvas ir šešėlius, kad dugno struktūra tampa lengvai suprantama ir aiškiau matoma, nei ją vaizduojant vien kontūro linijomis.

DIDELĖS RAIŠKOS PALYDOVINIAI VAIZDAI

Atsisiuntę didelės raiškos palydovinius vaizdus, geriau suvoksite aplinką.

AERONUOTRAUKOS

Itin ryškios uostų, prieplaukų, tiltų, dokų, laivų rampų, užtvankų ir navigacinių orientyrų nuotraukos iš oro ir nuo žemės paviršiaus padeda geriau suprasti jus virš vandens supančią aplinką.

RODINYS „3D FISHEYE“

Ši povandeninės perspektyvos funkcija rodo trimatį dugno ir kontūrų vaizdą, tarsi būtų žiūrima esant žemiau vandens linijos. Jei susiejama su sonaro duomenimis, galimas ir pasirinktinis režimas.

RODINYS „3D MARINEREYE“

Šis vaizdo funkcija pateikia trimatį aplinkos vaizdą tiek virš vandens, tiek po juo.

DINAMINIS EŽERO LYGIS

Nustatykite savo žemėlapius pagal dabartinį ežero vandens lygį, kad matytumėte, ar prie tyrinėjamų vietų galima priplaukti, ar jos yra per seklios.

Coverage Image

Išsamūs Baltijos jūros ir Skandinavijos bei Lenkijos ežerų žemėlapiai. Apima Botnijos, Suomijos ir Rygos įlankas, Mozūrijos ežerus Lenkijoje, Ščecino marias, Peipaus ežerą, Mjosos, Bandako ir Noršės ežerus Norvegijoje, Venerno, Veterno, Siljano ir Storavano ežerus Švedijoje, Inarijervio, Miekojervio, Simojervio ir Kiantajervio ežerus Suomijoje bei daugelį kitų. Apima šiuos uostus: Oslo Norvegijoje, Malmės ir Stokholmo Švedijoje, Oulu ir Helsinkio Suomijoje, Sankt Peterburgo ir Kaliningrado Rusijoje, Gdansko Lenkijoje.

Remiantis 2021 m. pardavimo duomenimis
Automatinio vedimo funkcija „Auto Guidance+“ skirta tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos veiksmų
Rastrinės kartografijos negalima peržiūrėti naudojant „echoMAP™ CHIRP“ ir „ECHOMAP™ Plus“ derinius, tačiau galima peržiūrėti mobiliuosiuose įrenginiuose per programėlę „ActiveCaptain“.
Reikalinga prenumerata; vienerių metų prenumerata, pridedama įsigyjant „Navionics Vision+“ žemėlapių sprendimą, suteikia prieigą prie kasdienių jūrlapių naujinių ir galimybę atsisiųsti papildomą turinį ar aukščiausios kokybės funkcijas, įtrauktas į jūsų kartografijos gaminį.
 
ECHOMAP ECHOLOTAI BlueChart and LakeVü

Garmin Navionics+

ECHOMAP (Non CHIRP)    
ECHOMAP CHIRP (4/5/7/9)  
ECHOMAP PLUS (4/6/7/9)  
ECHOMAP UHD (6)  
ECHOMAP UHD (7/9)
ECHOMAP UHD2 (5/7)  
ECHOMAP UHD2 (6/7/9)  
ECHOMAP ULTRA (10/12)  
     

GPSMAP

ECHOLOTAI

BlueChart and LakeVü

Garmin Navionics+

GPSMAP 4000/5000/6000/7000  
GPSMAP 7X1/5X7  
GPSMAP 8X0/10X0  
GPSMAP 7X2/9X2  
GPSMAP 10X2/12X2  
GPSMAP 12X2 TOUCH
GPSMAP A12
GPSMAP A7
GPSMAP 7X2/9X2/12X2 PLUS
GPSMAP 7X3/9X3/12X3  
GPSMAP 7400/7600  
GPSMAP 8000  
GPSMAP 8400/8600  
GPSMAP 8500 BB  
GPSMAP 8700 BB

OEM

BlueChart and LakeVü

Garmin Navionics+

YAMAHA CL7  
GPSMAP A12 - VOLVO
GPSMAP 7X3/9X3/12X3 - VOLVO  
GPSMAP 8000 - VOLVO  
GPSMAP 7400/7600 - VOLVO  
GPSMAP 8400/8600 - VOLVO  
HANDHELDS AND WEARABLES BlueChart and LakeVü

Garmin Navionics+

GPSMAP 78/78S/78SC  
GPSMAP 79  
GPSMAP 86X/86SC/86i  
GPSMAP 276  
QUATIX 6  
QUATIX 7  
CARD READERS BlueChart and LakeVü

Garmin Navionics+

GARMIN CARD READER1
USB CARD READER

Nėra atsiliepimų