Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin lapkričio atnaujinimas

2022-11-17
GARMIN LAPKRIčIO ATNAUJINIMAS

 

Garmin nuolat stengiasi tobulinti savo produktus ir teikti patobulintas funkcijas esamiems vartotojams. Šiandien pradėtas diegti, vadinamas, lapkričio funkcijų atnaujinimas.

Atnaujinimas suteikia patobulintą funkcionalumą ir naujas funkcijas įvairiems mūsų kūno rengybos ir lauko sporto gaminiams. Nemokami programinės įrangos atnaujinimai pradėti diegti ir bus tęsiami ateinančiomis savaitėmis. Klientai gali atnaujinti savo išmanųjį laikrodį arba dviračio kompiuterį, įjungdami automatinius atnaujinimus iš savo įrenginio arba naudodami Garmin Express™.

Pažiūrėkime kas naujo: 

Naujos svarbios programinės įrangos leidimo funkcijos, skirtos fēnix® 7 series, epix™ (Gen 2), Tactix® 7, Enduro™ 2, MARQ® (Gen 2), Forerunner® 255 Series, Forerunner® 945 LTE (netrukus pasirodys) ir Forerunner® 955 serijos išmanieji laikrodžiai.

RIEŠO PAGRINDU VEIKIANTI BĖGIMO GALIA (BE PRIEDO):
Gaukite realiojo laiko metriką, kaip daug galios skiriama bėgimui (dabar be no reikalingas papildomas priedas.

AUTOMATINIS POILSIS (ULTRARUN):
Ultrarun veiklos metu laikrodis automatiškai seka laiką, praleistą poilsio stotelėje, arba kontroliniuose taškuose – nereikia jaudintis dėl bėgimo pristabdymo.

PAKOREGUOTAS TEMPAS:
Nesvarbu, ar bėgate į kalną, ar nuo jo, bėgikai dabar gali pamatyti jų lygiavertį tempą, kad būtų lengva išlaikyti tolygias pastangas įvairiose vietovėse.

SNIEGLENČIŲ SPORTAS NUTOLUSIOSE VIETOVĖSE:
Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti snieglenčių sportą ir laipiojimą. Rodo konkrečią metriką į pakilimą arba nusileidimą.

RYTINĖ ATASKAITA:
Rytinė ataskaita teikia kasdienius treniruočių pasiūlymus, informaciją apie praėjusios nakties miegą ir HRV būsena, plius, kai suporuota
su išmaniuoju telefonu,gausite ir informaciją apie dienos orą. Ataskaita gali būti pritaikyta, kad sportininkai galėtų peržiūrėti tik išsamią informaciją, kurią jie nori matyti.

DISKINIS GOLFAS:
Stebėkite statistiką naudodami naują disk golfo veiklos programėle. Ir tiems, kurie nori išlaikyti rezultatą ir gauti atstumas iki krepšio daugiau nei 14 000 disk golfo kursų ant riešo – išbandykite UDisc Connect IQ programėlė.

NEXTFORK ŽEMĖLAPIŲ VADOVAS:
Matykite atstumą iki kitos tako sankryžos ir kito būsimo tako pavadinimą.

 

Pilnas sąrašas modelių kurie gaus naujas funkcijas:

 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą