LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin GPSMAP 276Cx

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-01607-01
699.00 
525.00 
Sutaupote: 174.00 €
Sandėlyje
+

Garmin GPSMAP 276Cx, 010-01607-01 - prekės aprašymas

Legendinis navigavimo įrenginys sugrįžo

  • Sukurtas pagal universalųjį GPSMAP 276C - išlieka tos pačios, puikios pritaikymo galimybės
  • Prideda daugiau jutiklių - su GPS+GLONASS, aukštimačiu ir 3D kompasu
  • Didelis, įskaitomas saulėje 5 col. dydžio WVGA ekranas
  • Pasirenkama pažangi navigacija - nüvi režimas, balso komandų nuorodos, vingiuotų kelių pasirinkimas ir kita
  • Belaidžio ryšio sąsajos su Bluetooth®, ANT+® ir WiFi® - kad išlaikytumėte ryšį
  • Iš anksto įkeltas rekreacinis Europos žemėlapis ir nemokama 1 metų BirdsEye palydovinių nuotraukų prenumerata
  • Praplėskite žemėlapius su BlueChart® g2 jūriniais žemėlapiais, TOPO Offroad Lietuva bei daugiau

At a Glance

Jeigu trokštate patirti patį geriausią Garmin navigavimą, GPSMAP 276Cx bus kaip tik Jums. Šis navigavimo įrenginys suteiks tikslią informaciją būnant bekėlėje ar ant vandens ir visai nesvarbu kur Jūs nukeliausite. Naujasis 276Cx suteiks ypač plačias, aukščiausios klasės navigavimo savybes, kartu neapribojant originaliojo 276 naudojimo patirties. Su dideliu 5” ekranu, patobulintais jutikliais kaip GPS+GLONASS, barometriniu aukštimačiu bei 3 ašių kompasu, plačiomis jūrininkystės ir nuotykių gamtoje savybėmis ir žemėlapių palaikymais, naująjį GPSMAP 276Cx paverčia stipriu įpėdiniu, šioje legendinėje produktų linijoje.

Tikroji 276 patirtis

Naujasis GPSMAP 276Cx buvo sukurtas pagal legendinį GPSMAP 276C, kuris išgarsėjo kaip universaliausias ir pajėgiausias navigacinis įrenginys nuotykiams gamtoje, kokį Garmin buvo kada nors sukūrę. Užtikrinant tikrąją 276C patirtį, Garmin didžiają dalį vartotojo sąsajos išlaikė tokią pačią - netgi mygtukai yra būtent kaip jo pirmtako. 276 aistruoliams tikrai patiks plačios pritaikymo galimybės, kurias jie galės atlikti savo naująjame navigavimo įrenginyje, bei jie bus maloniai nustebinti visomis naujomis funkcijomis, kurios buvo pridėtos prie klasikinio 276.

Patobulinta jutiklių technologija

GPSMAP 276Cx sulaukė visapusiško jutiklių technologinių atnaujinimų. Įrenginys turi GPS ir GLONASS vietos nustatymo jutiklius, geresniam veikimui sudėtingose aplinkose; užtikrinant optimalų palydovų signalą automobilių viduje, prijunkite išorinę anteną (įsigyjama atskirai) į integruotą MCX jungtį. Siekiant pagerinti aplinkos stebėjimą, nuo šiol jis turi barometrinį aukštimatį, kad matytumėte sklandžią aukščio pokyčių informaciją bei elektroninis 3 ašių kompasas, kad žinotumėte į kurią kryptį judėti, bet kokiose sąlygose, net ir stovint vietoje.

Aktyviems nuotykiams pritaikyta vartotojo sąsaja

Mes žinome kaip yra svarbu turėti optimalų matomumą navigavimo metu, dėl to mes sukūrėme naująjį GPSMAP 276Cx su dideliu 5” lauke įskaitomu ekranu bei sodriomis spalvomis geresniam žemėlapių atvaizdavimui. O dėl plataus matymo kampo, viską lengvai matysite iš įvairių pozicijų. O jeigu Jūs jį pritvirtinsite prie priekinio skydelio, lengvai įskaitomas ekranas ir mygtukais valdoma vartotojo sąsaja leis jį saugiai valdyti net ir kratančiose situacijose, pavyzdžiui plaukiant valtyje ar važiuojant bekele.

Tvirtas ir patvarus

Sukurtas pagal aukščiausius Garmin standartus, šis įrenginys veiks praktiškai bet kokiose sąlygose. Jis yra ypač patvarus bei turi IPX71 vandens atsparumo įvertinimą, dėl tvirtos ir nuodugniai išbandytos tvirtinimo sistemos. Turėdami daugiau nei 4 metų darbo patirtį su Montana®, mes galėsime pasiūlyti tvirtus laikiklius, tinkamus praktiškai, bet kokiai transporto priemonei ar laivams. Kad suteiktume Jums dar daugiau laisvės, įrenginį mes pavertėme dar geriau prisitaikyti prie įvairių maitinimo šaltinių - Jūs galite prijungti jį prie savo transporto priemonės ar valties maitinimo šaltinio arba naudoti Ni-MH baterijų pakuotę (iki 17 val. baterijos darbo laiko) arba 3 atskirai įsigyjamas AA baterijas (iki 9 val. baterijos darbo laiko).

At a Glance

Daugiau žemėlapių, daugiau atminties

Kad ir kur norėtumėt nuvykti, GPSMAP 276Cx turės visus reikalingus žemėlapius tam, kad Jūs ten nuvyktumėte. Įrenginys turi 8 GB vidinės atminties su iš anksto įkeltais pasaulio baziniais žemėlapiais, rekreacinį Europos žemėlapį ir 1 metams nemokamą BirdsEye palydovinių nuotraukų prenumeratą. Jis taip pat palaiko daugybę papildomų žemėlapių kaip BlueChart® g2 HD jūrinius žemėlapius, TOPO-Offroad Lietuva, City Navigator® NT, Garmin Custom Maps bei BirdsEye Select rastinius žemėlapius. O dėka microSD™ kortelės lizdo galėsite praplėsti įrenginio atmintį bei įkelti dar daugiau žemėlapių.

Daugiau navigacijos

Drauge su atitinkamais žemėlapiais GPSMAP 276Cx suteiks papildomas navigavimo savybes, kaip antai puikiai žinomas Drive-režimas, navigavimui gatvėse arba Curvy Road navigavimas motociklininkams, kuri pabrėžia mažesnius bei daugiau malonumo suteikančius keliukus. Naudojant kartu su TOPO PRO žemėlapiais, pagal pasirinktą aktyvumo profilį įrenginys pasirinks atitinkamas kelio klases ir naviguos jomis kiekvienai transporto priemonei ar kitiems nuotykiams. O žmonėms kurie linkę naviguoti naudojant sukurtus maršrutus ar pagal trasų istorijas, naujasis 276Cx taip pat palaiko pažangų trasų navigavimą.

Pažangios ryšio palaikymo savybės

Naujasis GPSMAP 276Cx taip pat turi naujų, pažangių ryšio palaikymo savybių. Jūs galite susieti savo 276Cx su belaide Bluetooth laisvų rankų įranga bei girdėti garsinius navigavimo pranešimus savo šalme. O susiejus su išmaniuoju telefonu2, galėsite matyti aktyvių orų informaciją3, su kuria matysite orų prognozes bei animuotą orų radaro vaizdą, įrenginio žemėlapio vaizde. Išmanieji pranešimai kaip el. laiškai, SMS ar socialinių tinklų pranešimai, o su LiveTrack galėsite dalintis savo tikslią būvimo vietovės informaciją su šeimos nariais ar draugais. Įrenginys taip pat gali belaidžiu ANT+ ryšiu susisieti prie išorinių jutiklių kaip tempe™, su kuriuo matysite lauke esančią temperatūrą arba susieti įrenginį su WiFi ryšiu belaidžiams programiniams atnaujinimams ar Garmin Connect™ duomenų bazės sinchronizavimui.

Žiūrėkite vandens atsparumo įvertinimą

Kai susietas su palaikomu išmaniuoju telefonu

Aktyvių orų informacija veikia Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge,  Šveicarijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje ir Slovėnijoje bei daline aprėptimi Šiaurinėje Italijoje.

Garmin GPSMAP 276Cx, 010-01607-01 - prekės specifikacijos

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 7.5" x 3.7" x 1.7" (19.05 x 9.40 x 4.32 cm)
SVORIS

15.9 oz (450 g) with included rechargeable pack; 14.6 oz (415 g) with AA batteries (not included)

ATSPARUMO VANDENIUI KLASĖ IPX7
EKRANO TIPAS bright, sunlight readable WVGA display
RODYMO DYDIS 5.0" (127.0 mm) diagonal
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 800 x 480 pixels
BATERIJOS TIPAS rechargeable lithium-ion (included) or 2 AA batteries (not included); NiMH or Lithium recommended
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS

up to 16 hours (lithium-ion)
up to 8 hours (AA batteries)

ATMINTIS / ISTORIJA 8 GB (6 GB available to use)
SĄSAJA high speed mini USB and NMEA 0183 compatible

Žemėlapiai ir atmintis

IŠ ANKSTO ĮKELTI ŽEMĖLAPIAI

yes (City Navigator® version)

GALIMYBĖ PRIDĖTI ŽEMĖLAPIŲ  
PAGRINDINIS ŽEMĖLAPIS  
AUTOMATINIS MARŠRUTO NUSTATYMAS („POSŪKIS PO POSŪKIO“ NAVIGACIJA KELIUOSE) Taip (su pasirinktine išsamių kelių žemėlapių kūrimo funkcija)
AUTOMATINIS MARŠRUTO NUSTATYMAS („POSŪKIS PO POSŪKIO“ NAVIGACIJA KELIUOSE) VARIKLINĖMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS  
ŽEMĖLAPIO SEGMENTAI 15,000
YRA IŠSAMIOS HIDROGRAFINĖS FUNKCIJOS (PAKRANTĖS, EŽERO / UPĖS KRANTAI, ŠLAPYNĖS IR NUOLATINIAI BEI SEZONINIAI UPELIAI) taip (įkelta „City Navigator“ versija)
ĮTRAUKTOS LANKYTINOS VIETOS (PARKAI, STOVYKLAVIETĖS, APŽVALGOS IR IŠKYLŲ VIETOS) taip (įkelta „City Navigator“ versija)
RODO NACIONALINIUS, VALSTYBINIUS IR VIETINIUS PARKUS, MIŠKUS IR GAMTOS TERITORIJAS taip (įkelta „City Navigator“ versija)
SAUGYKLOS IR MAITINIMO PAJĖGUMAS yes (32 GB max microSD card)
KELIO TAŠKAI / MĖGSTAMIAUSI / VIETOS 10,000
TRASOS 250
PĖDSAKŲ ŽURNALAS 20,000 points, 250 saved tracks
MARŠRUTAI 250, 250 points per route; 50 points auto routing

Jutikliai

GPS  
GLONASS  
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS  
KOMPASAS Taip (kompensuojamo pokrypio, 3 ašių)
DIDELIO JAUTRUMO IMTUVAS  
GPS KOMPASAS (JUDANT)  

Kasdienės išmaniosios funkcijos

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI DELNINIUOSE ĮRENGINIUOSE  
ORAI  
AKTYVI ORŲ INFORMACIJA   
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS  
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“  

Lauko pramogų funkcijos

NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO  
VIETOS APSKAIČIAVIMAS  
ŽVEJYBOS PROGNOZĖ  
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ  
SUDERINAMA SU „GEOCACHING“  
SUDERINAMAS SU TINKINTAIS ŽEMĖLAPIAIS taip (500 pasirinktinių žemėlapių išklotinių)
VAIZDŲ PERŽIŪRA  

Kontaktai

BELAIDIS RYŠYS

yes (Wi-Fi®, BLUETOOTH®, ANT+®)

Nėra atsiliepimų