Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Fusion Apollo RA770

Parašyti atsiliepimą
010-01905-00
799.00
užsakoma
+
Užsakoma prekė. Pristatymo terminas nuo 10 d.d.

GARSO NAUJOVIŲ VISUMA

Pirmoji pasaulyje laivų garso sistema su jutikliniu ekranu, „AirPlay® 2“ programine įranga ir integruotu „Wi-Fi®“ ryšiu. „Apollo RA770“ – tai naujas puslapis garso meistriškumo istorijoje, pagrįstas revoliucine technologija ir itin moderniu dizainu.

Pasirinktiniai garso profiliai kiekvienai zonai jūsų laive užtikrins išskirtinę garso kokybę.

Garso srautinis transliavimas „Wi-Fi“ ryšiu suteiks galimybę klausytis kokybiško garso, kurį garantuoja spartesnis duomenų perdavimas1.

Išbandykite sklandų ir kokybišką garso transliavimą iš savo muzikos programos naudodami „AirPlay 2“ funkciją1, sukurtą „Apple®“.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve su tinklo technologija „PartyBus™“1.

4,3 colio jutikliniame ekrane rodomos leidimo, pristabdymo ir praleidimo funkcijos, suaktyvinamos liečiamojo ekrano komandomis.

Valdykite savo muziką iš suderinamo daugiafunkcio ekrano (MFD), išmaniojo įrenginio arba „Garmin“ laikrodžio.

SUPROJEKTUOTA IR PAGAMINTA PAGAL „TRUE-MARINE™“ STANDARTUS

Pagamintas vadovaujantis „Fusion®“ sukurta dizaino filosofija „True-Marine“, grotuvas „Apollo RA770“ turi IPX6 ir IPX7 klasės vandeniui atsparų priekinį skydelį, kurio bandymai patvirtino puikią apsaugą nuo druskos, rasojimo, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

MODERNUS DIZAINAS IR ESTETIKA

Tiltelio stiliaus nuoseklumą užtikrinantis puikaus dizaino juodas priekinis paviršius sklandžiai integruojamas į juodo stiklo plokštes, jis papildo kitus elektroninius prietaisus ir daugiafunkcį ekraną (MFD). Įrengimas yra tvarkingas, tolygus ir elegantiškas.

Puiki garso kokybė bet kokioje aplinkoje.

„FUSION“ SKAITMENINIS SIGNALŲ APDOROJIMAS (DSP)

Techniškai pranašesnė klausymosi patirtis dabar prieinama paprastai. „Fusion“ DSP optimizuoja į jūsų „Fusion“ sistemą teikiamus garso signalus ir suteikia galimybę išgauti išskirtinę garso kokybę bet kokiu garsumu ir bet kokioje aplinkoje.

LENGVAI DIEGIAMI DSP PROFILIAI

Pakaks vos kelių spustelėjimų suderinamame išmaniajame telefone. DSP profilių sąranka lengvai atliekama nemokama programėle „Fusion-Link™“. Vieną kartą nustatykite iš anksto konfigūruotus DSP profilius ir mėgaukitės kokybišku garsu, pritaikytu jūsų ausims ir aplinkai.

Pirmasis pasaulyje jūrinis stereogrotuvas su „Wi-Fi“ technologija.

GARSO TRANSLIAVIMAS „WI-FI“ RYŠIU

Tai pirmasis pasaulyje laivų garso grotuvas, suteikiantis galimybę mėgautis švaraus ir kokybiško garso transliavimu per „Wi-Fi“, „Apple® AirPlay 2“ patogumu ir universaliuoju prijungimu (UPnP)1.

„APOLLO RA770“ SU SRX400

Integruotą „Wi-Fi“ sąsają turintį grotuvą „Apollo RA770“ grotuvą ir tobulą jo palydovą SRX400 galima sujungti nenaudojant jokių laidų, todėl sutrumpėja montavimo laikas, kaina ir sudėtingumas.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Nuo šiol naujinius galite atsisiųsti iš suderinamo išmaniojo telefono ar įrenginio, tam naudodami nemokamą programėlę „Fusion-Link“. Serijos „Apollo“ įrenginių atnaujinimu1 pasirūpinti bus paprasta ir lengva.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve visame laive.

GARSO ĮRANGOS GRUPAVIMAS

Grupavimas suteikia galimybę susieti keletą serijos „Apollo“ grotuvų, prijungtų prie to paties tinklo, ir sinchronizuotai leisti tą patį garso šaltinį per juos visus.

GARSUMO VALDYMAS

Peržiūrėkite galimas zonas laive ir garsumą kiekvienoje iš jų valdykite atskirai, arba pasirinkite iškart jas visas ir visą grotuvų grupę reguliuokite vienu metu.

MAITINIMO PARINKTYS

Maitinimo parinktys suteikia galimybę įjungti bet kurį prie „Fusion PartyBus“ tinklo prijungtą parengties režimu veikiantį „Apollo“ grotuvą nuotoliniu būdu, iš kito „Apollo“ grotuvo.

NAMŲ ZONA

Namų zona – tai fizinė zona jūsų laive, kurioje sumontuotas grotuvas. Pareguliavus garsą kitoje zonoje ir tam tikrą laiką neatlikus jokių veiksmų, grotuve automatiškai atkuriamas namų zonos valdymas.

 

 

Išbandykite pirmąjį pasaulyje laivų garso grotuvą su jutikliniu ekranu.

JUTIKLINIS EKRANAS IŠ VIENTISO STIKLO

Kokybiško stiklo jutiklinis ekranas yra nuostabus nuo vieno krašto iki kito. Tiesiog palieskite ekraną ar perbraukite juo ir valdykite stereogrotuvą negaišdami laiko reikiamo mygtuko paieškoms. 

Dar daugiau garso šaltinių parinkčių.

LAISVĖ KLAUSYTIS, KO NORITE

Pasinaudokite daugybe šaltinių parinkčių, tokių kaip „AirPlay 2“1, „Bluetooth®“, UPnP1, optinis garso perdavimas, pažangios „SiriusXM®“ funkcijos, DAB+ radijas, AM / FM radijas, AUX ir USB jungtis.

PAŽANGIOS „SIRIUSXM“ FUNKCIJOS

„SiriusXM“ suteikia ne tik galimybę matyti albumo viršelį ekrane, bet ir naudotis įvairiomis kitomis pažangiomis funkcijomis.
 

 

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios