LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Fusion Apollo RA670

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02138-00
599.00 
užsakoma
+

Garmin Fusion Apollo RA670, 010-02138-00 - prekės aprašymas

 

NAUJAS APDOVANOJIMŲ LAUREATŲ DIZAINAS

Laivų garso sistema „Apollo RA670“ išlaikė technologinių naujovių tradiciją, paveldėtą iš apdovanojimus pelniusios „Apollo“ RA770, tačiau įgijo ir naują, kompaktišką dizainą.

Pasirinktiniai garso profiliai kiekvienai zonai jūsų laive užtikrins išskirtinę garso kokybę.

Garso srautinis transliavimas „Wi-Fi“ ryšiu suteiks galimybę klausytis kokybiško garso, kurį garantuoja spartesnis duomenų perdavimas1.

Patirkite sklandų ir kokybišką garso transliavimą iš savo muzikos programos ir džiaukitės „AirPlay® 2“ programinės įrangos funkcija1.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve su „Fusion“ sukurta tinklo technologija „PartyBus™“1.

Technologija „Multi-Zone™“ suteikia galimybę valdyti tris atskiras garso zonas.

 

Valdykite savo muziką iš suderinamo daugiafunkcio ekrano (MFD), išmaniojo įrenginio arba „Garmin“ laikrodžio.

SUKURTA IR PAGAMINTA PAGAL „TRUE-MARINE™“ STANDARTUS

Ši sistema suprojektuota vadovaujantis „Fusion®“ sukurta dizaino filosofija „True-Marine“, todėl „Apollo RA670“ turi IPX6 ir IPX7 klasės vandeniui atsparų priekinį skydelį, kurio bandymai patvirtino puikią apsaugą nuo druskos, rasojimo, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

MODERNUS DIZAINAS IR ESTETIKA

Tiltelio dizaino nuoseklumą užtikrinantis juodas priekinis paviršius sklandžiai integruojamas į juodas stiklo plokštes, papildo kitus elektroninius prietaisus ir daugiafunkcį ekraną (MFD). Jis įrengiamas tvarkingai, išlaikant stilių ir eleganciją.

Puiki garso kokybė bet kokioje aplinkoje.

 

„FUSION“ SKAITMENINIS SIGNALŲ APDOROJIMAS (DSP)

Techniškai pranašesnė klausymosi patirtis dabar prieinama paprastai. „Fusion“ DSP optimizuoja į jūsų „Fusion“ sistemą teikiamus garso signalus ir suteikia galimybę išgauti išskirtinę garso kokybę bet kokiu garsumu ir bet kokioje aplinkoje.

LENGVAI DIEGIAMI DSP PROFILIAI

Pakaks vos kelių spustelėjimų suderinamame išmaniajame telefone. DSP profilių sąranka lengvai atliekama nemokama programėle „Fusion-Link™“. Vieną kartą nustatykite iš anksto konfigūruotus DSP profilius ir mėgaukitės kokybišku garsu, pritaikytu jūsų ausims ir aplinkai.

Eternetas „Wi-Fi“ ryšiui.

IŠNAUDOKITE „WI-FI“ GALIMYBES

Eterneto jungtimi prijunkite savo „Apollo“ RA670 prie belaidžio tinklo maršrutizatoriaus, „Garmin“ MFD arba serijos „Apollo“ garso sistemos ir mėgaukitės „Wi-Fi“ garso transliacija bei diekite naujinius belaidžiu ryšiu1.

GARSO TRANSLIAVIMAS „WI-FI“ RYŠIU

Tai pirmasis pasaulyje laivų garso grotuvas, suteikiantis galimybę mėgautis švaraus ir itin kokybiško garso transliacija naudojant „Wi-Fi“ ryšį, turintis „Apple® AirPlay 2“ patogumą ir universaliojo prijungimo (UPnP)1 funkcijas.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Nuo šiol naujinius galite atsisiųsti iš suderinamo išmaniojo telefono ar įrenginio, tam naudodami nemokamą programėlę „Fusion-Link“. Serijos „Apollo“ įrenginių atnaujinimu1 pasirūpinti bus paprasta ir lengva.

Mėgaukitės muzikos pasirinkimo laisve visame laive.

GARSO ĮRANGOS GRUPAVIMAS

Grupavimas suteikia galimybę susieti keletą serijos „Apollo“ grotuvų, prijungtų prie to paties tinklo, ir sinchronizuotai leisti tą patį garso šaltinį per juos visus.

GARSUMO VALDYMAS

Peržiūrėkite galimas zonas laive ir garsumą kiekvienoje iš jų valdykite atskirai, arba pasirinkite iškart jas visas ir visą grotuvų grupę reguliuokite vienu metu.

MAITINIMO PARINKTYS

Maitinimo parinktys suteikia galimybę įjungti bet kurį prie „Fusion PartyBus“ tinklo prijungtą parengties režimu veikiantį „Apollo“ grotuvą nuotoliniu būdu, iš kito „Apollo“ grotuvo.

NAMŲ ZONA

Namų zona – tai fizinė zona jūsų laive, kurioje sumontuotas grotuvas. Pareguliavus garsą kitoje zonoje ir tam tikrą laiką neatlikus jokių veiksmų, grotuve automatiškai atkuriamas namų zonos valdymas.

 

 

 

 

Dar daugiau garso šaltinių parinkčių.

LAISVĖ KLAUSYTIS, KO NORITE

Pasinaudokite daugybe šaltinių pasirinkimo parinkčių, įskaitant funkciją „AirPlay 2“1, technologiją „Bluetooth®“, UPnP1, optinį garso perdavimą, pažangias „SiriusXM®“ funkcijas, DAB+ radiją, AM / FM radiją, AUX ir USB jungtis.

PAŽANGIOS „SIRIUSXM“ FUNKCIJOS

„SiriusXM“ suteikia ne tik galimybę matyti albumo viršelį ekrane, bet ir naudotis įvairiomis kitomis pažangiomis funkcijomis.

 

 

Valdykite pramogas ant delno naudodamiesi nemokama programa „Fusion-Link™“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Kontroliuokite garsą tiesiai iš suderinamo „Garmin“ laikrodžio, naudodami programėlę „Fusion-Link Lite“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Nėra atsiliepimų