Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Foretrex 701 ant riešo tvirtinamas GPS navigatorius su Ballistic

Sutaupykite 17%
Parašyti atsiliepimą
010-01772-10
595.00
493.00
Sutaupote: 102.00
užsakoma
+

Tyrinėkite pasaulį laisvomis rankomis

  • Tvirtas ir patikimas, sukurtas pagal kariuomenės atsparumo standartus (MIL-STD-810G); suderinamas su naktinio matymo akiniais.
  • Integruoti GPS, GLONASS ir Galileo palydoviniai imtuvai, tiksliam vietos nustatymui
  • Tiksliai žinokite savo aplinką, su šiais integruotais navigaciniais jutikliais: 3 ašių akcelerometru, 3 ašių el. kompasu ir barometriniu aukštimačiu.
  • Su išmanaisiais pranešimaismatysite naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ir kitus įspėjimus.
  • Foretrex 701 įrenginys turi papildomą Applied Ballistics Elite programinę įrangą, kuri padės priimti reikiamus tolimų šuvių sprendimus.
  • Virš 48 val. tarnaujanti baterija navigaciniame režime; iki 1 savaitės - bateriją taupančiame UltraTrac™ režime; iki 1 mėnesio laikrodžio režime.

 

Tyrinėkite pasaulį laisvomis rankomis su Foretrex 601 ir Foretrex 701 navigaciniais įrenginiais, turinčiais integruotą AB Elite programinę įrangą. Su šiais ant riešo tvirtinamais navigaciniais įrenginiais, sukurtais pagal kariuomenės atsparumo standartus, galėsite palaikyti reikiamą keliavimo kryptį, bet kurioje pasaulio dalyje.

 

Tvirtesni negu turėtų būti

Foretrex 601 ir 701 navigaciniai įrenginiai yra labai tvirti. Jie yra sukurti pagal kariuomenės standartus ir geba atlaikyti temperatūrų pokyčius, smūgius ir yra atsparūs vandeniui (MIL-STD-810G). Jie taip pat yra pritaikyti taktiniam naudojimui - suderinami su naktinio matymo akiniais bei turi papildomą Jumpmaster funkciją, kuri padės tiksliau pasiekti reikiamą nusileidimo zoną, šokant su parašiutu.

 

Multi-GNSS navigacija su Galileo palydovine sistema

Abu Foretrex 601 ir 701 įrenginiai veikia su 3 palydovinėmis navigacinėmis sistemomis - GPS, GLONASS ir Galileo. Dėka šių sistemų, savo būvimo vietą galėsite matyti dar tiksliau, negu naudojantis tik tais GPS signalo imtuvu. Su daugiau nei 48 val. tarnaujančia baterija galėsite keliauti dar ilgiau, o prireikus - galėsite pasirinkti bateriją taupantį UltraTrac™ režimą, kur baterijos veikimas pailgėja iki 1 sav.

 

Navigaciniai jutikliai padės palaikyti reikiamą keliavimo kryptį

Kad keliautumėte reikiama kryptimi, Foretrex 601 ir 701 suteiks pažangias navigacines ir kelionės fiksavimo savybes, pritaikant tikslius palydovinius imtuvus ir papildomus ABC jutiklius (Aukštimatis, barometras, kompasas). Integruotas aukštimatis suteiks tikslią aukščio pokyčių informaciją, tad tiksliai žinosite kiek pakilote ir nusileidote, o su barometru galėsite numatyti artėjančius orus, matant trumpalaikius pokyčius oro slėgyje. 3 ašių elektroninis kompasas padės palaikyti reikiamą keliavimo kryptį, net kai stovėsite vietoje.

 

Tiksliausi rinkoje tolimų šūvių apskaičiavimo sprendimai

Foretrex 701 navigacinis įrenginys su integruota AB Elite programine įranga yra puiki pagalbinė priemonė medžiotojams ir šauliams. Integruota Applied Ballistics Elite® programinė įranga padės priimti reikiamus sprendimus, atliekant didelio atstumo šūvius.

 

Palaikykite ryšį

Abiejuose Foretrex 601 ir 701 įrenginiuose galėsite matyti išmaniuosius pranešimustiesiog ant savo riešo, ar tai būtų nauji el. laiškai, trumposios žinutės ar kiti įspėjimai iš Jūsų išmaniojo telefono. O įrenginį susiejus su nemokama Garmin Connect Mobile programėle Jūsų telefone, galėsite aktyvuoti LiveTrack1 stebėjimo funkciją, kuri leis Jūsų draugams stebėti Jūsų kelionę realiu laiku (kai būsite mobiliojo ryšio zonoje). Kitos išmaniosios savybės - automatiniai išsaugotų veiklų įkėlimai į Garmin Connect™ internetinę bendruomenės sistemą ir automatiškai atliekami programiniai įrenginio atnaujinimai - susiejus su išmaniuoju telefonu.

1 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 7,3 x 4,3 x 2,2 cm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 2" įstrižainė
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 200 x 128 taškai
Ekrano tipas: Didelės raiškos, 4 atspalvių
Jutiklinis ekranas:: Ne
Svoris: 87,8 g. (su baterijomis)
Baterija: 2 AAA (įsigijamos atskirai)
Baterijos veikimo laikas: Iki 48 val. navigaciniame režime, iki 1 savaitės bateriją taupančiame UltraTrac režime, iki 1 mėnesio laikrodžio režime
Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip
GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip
Atsparumas vandeniui: Taip (IPX7) - 30 min./1 m
Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB

Kortelės ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Taip
Išsaugotos vietovės: 500
Maršrutai: 20
Maršrutų išsaugojimas: 10 000 kelio taškų

Funkcijos

Elektroninis kompasas: Taip (3 ašių)
Barometrinis aukštimatis: Taip
Akcelerometras: Taip
Bluetooth: Taip
Medžiotojo / žvejo kalendorius: Taip
Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip
Skaičiuotuvas: Taip
Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip
Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip

Papildoma informacija

Išmanieji pranešimai: Taip
Laikrodžio funkcija: Taip
Nuotolinis VIRB veiksmo kameros valdymas: Taip
Papildoma informacija: Galileo ryšys, Jumpmaster, Applied Ballistics Elite, MIL-STD-810 kariuomenių standartas, TracBack®, Sight 'N Go, LiveTrack

Nėra atsiliepimų