LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Forerunner 955 Solar juodos spalvos

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02638-20
649.00 
469.00 
Sutaupote: 180.00 €
užsakoma
010-02638-20
+
Dirželio dydis22 mm Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaCorning Gorilla Glass DX Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui5 ATM QuickfitTaip Saulės energijaTaip Spalvotas ekranasTaip Tinka riešamsApimtis 130-220 mm GamintojasGarmin
Laikrodis su 22mm dirželiu arba HRM diržu
Papildomas 22mm dirželis arba HRM diržas
+
Dirželis
-10%
-10%
-10%
+
HRM diržas
-5%
96.90  102.00 
-5%
84.55 € 89.00 €
-5%
57.95 € 61.00 €
-5%
Garmin HRM-Fit moterims
151.05 € 159.00 €
Bendra kaina721.00 €
Rinkinio kaina700.90 €

Garmin Forerunner 955 Solar juodos spalvos, 010-02638-20 - prekės aprašymas

 

PIRMAUKITE

Siekiate nugalėtojų pakylos? Užsidėkite šį laikrodį ant savo riešo. Treniruokitės geriausiai, pasiekite geriausių rezultatų ir siekite aukštumų kitose varžybose.

Baterija veikia iki 15 d. išmaniojo laikrodžio režimu, todėl suteikia galimybę susidaryti išsamų vaizdą apie savo sveikatą – nuo miego iki treniruočių.

Per statistiką ir žemėlapius slinkite naudodamiesi nauju ir jautriu jutikliniu ekranu.

Drąsiai bėkite bet kokiu maršrutu, naudodamiesi integruotais spalviniais žemėlapiais ir kelių dažnio juostų GPS.

Naudodamiesi pasiruošimo treniruotis funkcija žinokite, kada esate pasirengę produktyviai treniruotei.

Suplanuokite savo strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia maršruto informacija ir dar daugiau lenktynių valdiklyje.

Naudodamiesi patobulinta treniravimosi būklės funkcija žinokite, ar treniruojatės per mažai, ar per daug.

 

ILGIAU VEIKIANTI BATERIJA

Baterija gali veikti iki 15 d. išmaniojo laikrodžio režimu. GPS režimu baterija veikia iki 42 val. „UltraTrac™“ režimu – net iki 80 val.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI

Spustelėkite arba braukite per žemėlapius ir statistiką naudodami tradicinius mygtukinius valdiklius arba naują, jautrų jutiklinį ekraną.

PRITAIKYTA ATSIDAVUSIEMS SPORTININKAMS

Vos 52 gramus sveriantis išmanusis laikrodis „Forerunner 955“ leis jaustis lengvai ir prisitaikyti prie kūno poreikių.

Sukurta medaliams.

PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS

Nuo pat pabudimo gaukite pasirengimo balą, pagrįstą miego kokybe, jėgų atgavimu, treniravimosi krūviu ir ne tik, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena tinkama sunkiai sportuoti, ar ilsėtis.

RYTINĖ ATASKAITA

Vos pabudę gaukite miego apžvalgą su širdies dažnio kintamumo būsena bei orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.

ŠDK BŪSENA

Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą naudodami širdies dažnio kintamumą, apskaičiuotą jums miegant, pagal mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurtą technologiją.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS

Pasiruoškite kitoms varžyboms naudodamiesi treniruočių patarimais, kasdienėmis treniruotėmis ir pabaigos laiko prognozėmis, pagrįstomis trasos informacija, orais ir našumu.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, kurios prisitaiko po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą bei artėjančias lenktynes savo išmaniojo telefono programos „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

„GARMIN COACH“

Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos, su patyrusių trenerių patarimais, pritaikytais pagal jus ir jūsų uždavinius.

BĖGIMO GALIA

Nuolat ant riešo matykite, kiek galios perduodate į kelią bėgdami, naudodami papildomą įrenginį „Running Dynamics Pod“ ar „HRM-Pro™“.

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS

Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

BĖGIMO DINAMIKA

Jei naudojate papildomą „Running Dynamics Pod“ ar „HRM-Pro™“, laikrodis „Forerunner 955“ matuoja labai svarbius bėgimo rodiklius, pvz., žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Naudojant naujus rodiklius, pvz., širdies dažnio kintamumo būseną, naujausią pratimų istoriją ir našumą, galėsite lengvai suprasti savo bendras pastangas ir ar treniruojatės produktyviai, tobulėjate ar esate įsitempę.

DIDELIS KRŪVIS

Palyginkite naujausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinę būklę ir matytumėte treniruočių istoriją.

TRENIRAVIMOSI EFEKTAS

Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, pasitelkę aerobinio ir anaerobinio treniravimosi efekto duomenis.

FUNKCIJA „PACEPRO™“

Funkcija „PacePro“ padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums bėgant trasa.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Žinokite, kiek laiko reikia ilsėtis iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.

VO2 MAKSIMUMAS

Treniruokitės išmaniau su VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Apskaičiuojant šią metriką atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali nulemti karštis ar aukštis.

REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA

Kai bėgiojate, šis įrenginys analizuoja tempą, širdies dažnį ir širdies dažnio kintamumą, kad realiuoju laiku įvertintų jūsų esamą pajėgumą siekti rezultatų.

SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS

Gaukite savo treniruočių lauke ir patalpoje planus iš programos „Garmin Connect™“ arba sklandžiai sinchronizuokite su „Forerunner“ duomenis iš kitų platformų, įskaitant „TrainingPeaks®“ ir „TrainerRoad“.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS

Paįvairinkite treniruotes dviračių sporto, triatlono, plaukimo baseine ir atvirame vandenyje, bėgimo stadione ir kitų veiklų profiliais. O jei ruošiatės lenktynėms ar derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko paspaudimu.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K ar net maratone. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.

Įveikite atstumą. Žinokite atstumą.

KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALAIKYMAS

Pasiekite įvairias pasaulines palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte vietos nustatymo tikslumą vietovėse, kuriose palydovų signalai atsispindi silpnai ar neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.

SPALVOTI ŽEMĖLAPIAI

Kai bėgiojate miesto gatvėmis arba tankiai apaugusiais miško takais, į „Forerunner 955“ integruoti spalvoti žemėlapiai padės neišklysti iš kelio.

NUOSEKLI NAVIGACIJA

Bėkite pasirinkta trasa padedami išsamių nuorodų, kurios iš anksto praneša apie artėjantį posūkį.

ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS

Populiarių maršrutų funkcija „Trendline™“ padeda rasti geriausius vietinius takus. Tiesiog įveskite norimą atstumą ir „Forerunner 955“ pasiūlys trasų, kurios sugrąžins jus į pradinį tašką.

KAS LAUKIA PRIEKYJE

Vienu žvilgtelėjimu matykite trasoje esančias lankytinas vietas. Be to, peržiūrėkite efektyvumo metriką, sektorių laikų ir atstumo ar aukščio duomenis bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudokite pakilimo planuoklį „ClimbPro“ atsisiųstoms trasoms, kad matytumėte realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip nuolydis, atstumas ir aukščio pokytis.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS

Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos4 jūsų buvimo vietą siunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal nutylėjimą įjungtas tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose

TRASOS

Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programoje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Taip pat planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, o tada automatiškai sinchronizuokite su išmaniuoju laikrodžiu „Forerunner“.

Palaikykite ryšį su savo kūnu.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą5 su mūsų naujausios kartos pulso jutikliu ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką5.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Sužinokite miego kokybės balą ir gaukite įžvalgų, kaip galite patobulėti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat pulsą, stresą, pulsoksimetriją6 ir kvėpavimą.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

Šis pulso oksimetrijos jutiklis6 ant riešo stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Programa „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Peržiūrėkite ir įrašykite išsamią informaciją tiesiog ant riešo.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“

Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį5, jo kintamumą, pulso oksimetriją6, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą programoje „Garmin Connect™“ savo suderinamu išmaniuoju telefonu ir ją bendrinkite.

Gerindami rekordus palaikykite ryšį.

MUZIKA ANT RIEŠO

Atsisiųskite iki 500 dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify®“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos).

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčius mokėjimus7 atitinkamų teikėjų sistemose.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.

IŠMANUSIS TRENIRUOKLIŲ VALDYMAS

Kontroliuokite savo „Tacx®“ išmanųjį treniruoklį naudodami ANT+® technologiją: trasų imitavimas, automatiniai pasipriešinimo pokyčiai ir treniruočių raginimai, kai naudojate į laikrodį įkeltas trasas arba treniruotes.

PROGRAMĄ „GARMIN CONNECT“

Matykite savo sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programoje, kurios nereikia prenumeruoti.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“

Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę „Connect IQ Store“, susietajame laikrodyje pridėkite ciferblatų, duomenų laukų ir programėlių.

 

Bendra

LĘŠIO MEDŽIAGA „Corning® Gorilla® Glass DX“
GRIOVELIO MEDŽIAGA Pluoštu sustiprintas polimeras
SUDERINAMA SU „QUICKFIT“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU Taip (tinka 22 mm pločio)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS 46,5 x 46,5 x 14,4 (mm) Tinka riešams, kurių apimtis 130–220 mm
JUTIKLINIS EKRANAS
SPALVINIS EKRANAS
RODYMO DYDIS 1,3″ (33 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 260 x 260 piks.
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 53 g
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 15 dienų / 20 dienų įkraunant saulės energija*
Tik GPS režimas: iki 42 val. / 49 val. įkraunant saulės energija**
Visų sistemų navigacijos režimas su kelių juostų funkcija ir muzika: iki 8,5 val.
Visų navigacijos sistemų režimas su kelių dažnio juostų funkcija be muzikos: iki 20 val. / 22 val. įkraunant saulės energija**
Tik GPS režimas: iki 42 val. / 49 val. įkraunant saulės energija**
„UltraTrac“ režimas: iki 80 val. / 110 val. įkraunant saulės energija**
* Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų
** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas lauke esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui
Žr. išsamią informaciją
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA „Bluetooth®“, ANT+®

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS
ŽADINTUVAS
LAIKMATIS
CHRONOMETRAS
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI

Sveikatos stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ)
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7)
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ
POILSIO PRIMINIMAI
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS)
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT

Jutikliai

GPS
GLONASS
GALILEO
DAUGIADAŽNIS PADĖTIES NUSTATYMAS
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS
KOMPASAS
GIROSKOPAS
AKSELEROMETRAS
TERMOMETRAS
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS)
„CONNECT IQ™ STORE“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“)
KALENDORIUS
ORAI
NUSTATYMŲ SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT™“ MOBILIESIEMS REALIUOJU LAIKU
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ
MUZIKOS SAUGYKLA Iki 2000 dainų
RASTI TELEFONĄ
RASTI LAIKRODĮ
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™
SUSIEJA SU PROGRAMA „GARMIN GOLF“
SUDERINAMA SU „GARMIN CONNECT MOBILE“
GARMIN PAY™

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK
ŽIŪROVŲ ŽINUTĖS Taip (su suderinamu išmaniuoju telefonu)
GRUPUOTI „LIVETRACK“
TIESIOGINIŲ TRANSLIACIJŲ BENDRINIMAS Tik „Android™“
ĮVYKIŲ APTIKIMAS PASIRINKTOS VEIKLOS METU
PAGALBOS FUNKCIJA

Taktinės funkcijos

DVIGUBO TINKLELIO KOORDINATĖS

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

ŽINGSNIŲ SKAITIKLIS
JUDESIO JUOSTA (RODOMA ĮRENGINYJE PO NEVEIKLOS LAIKOTARPIO; EIKITE KELIAS MINUTES, KAD JI BŪTŲ PERJUNGTA)
AUTOMATINIS TIKSLAS (NUSTATO JŪSŲ AKTYVUMO LYGĮ IR PRISKIRIA DIENOS ŽINGSNIŲ TIKSLĄ)
SUDEGINTOS KALORIJOS
UŽLIPTA AUKŠTŲ
NUVAŽIUOTAS ATSTUMAS
INTENSYVUMO MINUTĖS
TRUEUP™
MOVE IQ™
„GARMIN CONNECT ™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)

Įranga kūno rengybai / sporto salei

GALIMI VEIKLŲ SPORTO SALĖJE PROFILIAI Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardiotreniruotės ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, laipiojimas patalpoje, laipiojimas, irklavimas patalpoje, pilatesas ir joga
KARDIO TRENIRUOTĖS
JĖGOS TRENIRUOTĖS
HIIT TRENIRUOTĖS
JOGOS TRENIRUOTĖS
PILATESO TRENIRUOTĖS
ANIMACINĖS TRENIRUOTĖS EKRANE
EKRANO TRENIRUOČIŲ RAUMENŲ ŽEMĖLAPIAI
AUTOMATINIS KARTOJIMŲ SKAIČIAVIMAS

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

ŠD ZONOS
ŠD ĮSPĖJIMAI
ŠD KALORIJOS.
% ŠD MAKS.
% ŠDR
JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
AUTOMATINIS MAKS. ŠD
RYTINĖ ATASKAITA
LENKTYNIŲ INFOSKYDELIS / VALDIKLIS
ŠDK BŪSENA
PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTIS
ŠD TRANSLIACIJA (ŠD DUOMENYS, TRANSLIUOJAMI PER ANT+ Į SUSIETUS ĮRENGINIUS)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (MANKŠTOS METU) Taip (su suderinamu priedu)
GPS GREITIS IR ATSTUMAS
PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI)
PRITAIKOMI VEIKLOS PROFILIAI
AUTO PAUSE®
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS
PATOBULINTAS INTERVALAS (APIMA ATVIRUS KARTOJIMUS, INTERVALŲ DUOMENŲ PUSLAPĮ, POILSIO EKRANĄ IR AUTOMATINĮ APTIKIMĄ)
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI
AUTO LAP®
RANKINIS RATAS
POILSIO LAIKMAČIAI
KONFIGŪRUOJAMI ĮSPĖJIMAI APIE RATĄ
AKLIMATIZACIJA PRIE ŠILUMOS IR AUKŠČIO
„VO2 MAX“ (PALEISTI)
VO2 MAKS. (BĖGIMAS TRASOMIS)
IŠTVERMĖ REALIUOJU LAIKU
TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ patobulinta
TRENIRUOTĖS KRŪVIS
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS)
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (ANAEROBINĖS)
PAGRINDINĖ NAUDA (TRENIRUOTĖS EFEKTO ŽYMOS)
TIKSLESNIS JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS Taip (7 dienos)
PRITAIKOMI ĮSPĖJIMAI APIE PAVOJUS
GARSINIAI RAGINIMAI
FINIŠO LAIKAS
VIRTUALUSIS PARTNERIS
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ
AUTOMATIŠKAI NUSTATOMOS KELIŲ SPORTO ŠAKŲ VEIKLOS
ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS
NURODYMAI AIKŠTELĖJE
„GARMIN LIVE“ SEGMENTAI
„STRAVA LIVE“ SEGMENTAI
KELIONĖS Į ABI PUSES KŪRIMO PRIEMONĖ (BĖGIMAS / VAŽIAVIMAS DVIRAČIU)
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI
PALIETIMAS IR (ARBA) MYGTUKO UŽRAKTAS
SPARTIEJI MYGTUKAI
AUTOMATINIS SLINKIMAS
VEIKLOS ISTORIJA LAIKRODYJE
„PHYSIO TRUEUP“

Bėgimo funkcijos

GALIMI BĖGIMO PROFILIAI Bėgimas, bėgimas atviru treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
GPS PAGRĮSTAS ATSTUMAS, LAIKAS IR TEMPAS
BĖGIMO DINAMIKA Taip (su suderinamu priedu)
VERTIKALUSIS SVYRAVIMAS IR SANTYKIS Taip (su suderinamu priedu)
KONTAKTO SU ŽEME LAIKAS IR PUSIAUSVYRA Taip (su suderinamu priedu)
ŽINGSNIO ILGIS (REALIUOJU LAIKU) Taip (su suderinamu priedu)
KADENCIJA (REALUS ŽINGSNIŲ SKAIČIUS PER MINUTĘ)
BĖGIMO GALIA Taip (su suderinamu priedu)
EFEKTYVUMO BŪKLĖ
LAKTATO SLENKSTIS Taip (su suderinamu priedu)
„PACEPRO™“ TEMPO STRATEGIJOS
BĖGIMO TRENIRUOTĖS
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS
LENKTYNIŲ PROGNOZĖS ĮVERTINUS TRASOS IR ORO SĄLYGAS
GALIMA NAUDOTI ŽINGSNIAMATĮ

Golfo funkcijos

ĮKELTA 42 TŪKST. AIKŠTYNŲ IŠ VISO PASAULIO
ATSTUMAS IKI F/M/B (ATSTUMAS IKI ŽALIOSIOS ZONOS PRIEKIO, VIDURIO IR GALO)
ATSTUMAS IKI „LAYUP“ SMŪGIŲ IR STAIGIŲ POSŪKIŲ
MATUOJA SMŪGIO ATSTUMĄ (APSKAIČIUOJA TIKSLŲ SMŪGIO ATSTUMĄ IŠ BET KURIOS AIKŠTELĖS VIETOS) Automatinis
SKAITMENINĖ REZULTATŲ KORTELĖ
STATISTIKOS STEBĖJIMAS (SMŪGIAI, PATAI PER RAUNDĄ, SMŪGIAI ŽALIOJOJE ZONOJE IR ŽAIDIMO AIKŠTELĖJE)
GARMIN AUTOSHOT™
AUTOMATINIAI „COURSEVIEW“ NAUJINIAI
ŽALIOSIOS ZONOS RODINYS IR RANKINIS SMEIGTUKO NUSTATYMAS
KLIŪTYS IR AIKŠTELĖS TAIKINIAI
PINPOINTER
HANDIKAPO REZULTATAS
SUDERINAMAS SU „TRUSWING™“
APVALUS LAIKMATIS / MATUOKLIS
TURNYRO TEISINĖ INFORMACIJA

Lauko pramogų funkcijos

GALIMI LAUKO PRAMOGŲ PROFILIAI Žygiai, laipiojimas, slidinėjimas, snieglenčių sportas, slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, irklavimas stovint, irklavimas, plaukimas baidarėmis, ėjimas sniegbačiais, žemėlapiai, navigacija, tenisas, piklbolas, padelio tenisas, sekimas, kelio taško projektavimas
NAVIGACIJA NUO TAŠKO IKI TAŠKO
PĖDSAKŲ TRASA REALIUOJU LAIKU
ATGAL Į PRADŽIĄ
„TRACBACK®“
„ULTRATRAC“ REŽIMAS
REŽIMAS „APLINK MANE“
PRIEKYJE
AUKŠČIO PROFILIS
ATSTUMAS IKI TIKSLO
BAROMETRINIŲ TENDENCIJŲ INDIKATORIUS, ĮSPĖJANTIS APIE AUDRAS
„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ
BĖGIMAS TRASOMIS IR AUTOMATINIS LIPIMAS
VERTIKALUSIS GREITIS
BENDRAS PAKILIMAS / NUSILEIDIMAS
BŪSIMOS AUKŠTUMOS BRĖŽINYS
IŠ ANKSTO ĮKELTI TOPOGRAFINIAI ŽEMĖLAPIAI
ĮKELTI KELIŲ IR TAKŲ ŽEMĖLAPIAI
ATSISIUNČIAMAS KARTOGRAFINIS PALAIKYMAS
GPS KOORDINATĖS
SIGHT 'N GO
VIETOS APSKAIČIAVIMAS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
MEDŽIOKLĖS / ŽVEJYBOS KALENDORIUS Taip (naudojant „Connect IQ™“)
PROJEKTUOJAMAS KELIO TAŠKAS
INFORMACIJA APIE SAULĘ IR MĖNULĮ
XERO VIETOS

Važiavimo dviračiu funkcijos

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA)
GALIMI VAŽIAVIMO DVIRAČIU PROFILIAI Dviračių sportas, plento dviračių sportas, kalnų dviračių sportas, žvyro dviračių sportas, važiavimas dviračiu į darbą / iš darbo, kelionės dviračiu, el. dviračių sportas, el. kalnų dviračių sportas, dviračių sportas patalpose, dviračių krosas
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS)
AIKŠTELĖS
MTB SUDĖTINGUMAS IR SKLANDUMAS
DVIRAČIO RATAS IR RATO MAKSIMALI GALIA (NAUDOJANT GALIOS JUTIKLĮ)
LENKTYNIAVIMAS PAGAL VEIKLĄ
GFS (GALIOS FUNKCINIS SLENKSTIS) Taip (su suderinamu priedu)
SUDERINAMAS SU „VECTOR ™“ (GALIOS MATUOKLIS)
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU
VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA
SUDERINAMAS SU „VARIA VISION™“ (ANT GALVOS MONTUOJAMAS EKRANAS)
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU)
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS
SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR)

Plaukimo funkcijos

GALIMI PLAUKIMO PROFILIAI Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje, plaukimas / bėgimas
PLAUKIMO ATVIRAME VANDENS TELKINYJE METRIKA (ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS / DAŽNIS, MOSTO NUOTOLIS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)
PLAUKIMO BASEINE METRIKA (ILGIS, ATSTUMAS, TEMPAS, MOSTŲ SKAIČIUS, PLAUKIMO EFEKTYVUMAS (SWOLF), KALORIJOS)
MOSTO TIPO APTIKIMAS (LAISVUOJU STILIUMI, NUGARA, KRŪTINE, PETELIŠKE) (TIK PLAUKIANT BASEINE)
TRENIRUOČIŲ ĮRAŠAI (TIK PLAUKIANT BASEINE)
PAGRINDINIS POILSIO LAIKMATIS (NUO 0)(TIK BASEINE)
KARTOTI POILSIO LAIKMATĮ
AUTOMATINIS POILSIS (TIK BASEINE)
ĮSPĖJIMAI APIE LAIKĄ IR ATSTUMĄ
TEMPO ĮSPĖJIMAI (TIK BASEINE)
ATGALINIO SKAIČIAVIMO PRADŽIA
PLAUKIMO BASEINE TRENIRUOTĖS
KRITINIS PLAUKIMO GREITIS
POVANDENINIS RIEŠINIS RIRDIES DAŽNIO MATUOKLIS
ŠIRDIES DAŽNIS IŠ IŠORINIO ŠDM (REALIOJO LAIKO STATISTIKA POILSIO METU, INTERVALŲ IR SESIJŲ STATISTIKA POILSIO METU IR AUTOMATINIS ŠIRDIES DAŽNIO ATSISIUNTIMAS PO PLAUKIMO) Taip (su „HRM-Swim™“ arba „HRM-Pro™“)

Vaikų aktyvumo stebėjimo funkcijos

„TOE-TO-TOE™“ IŠŠŪKIŲ PROGRAMA Taip (pasirenkama „Connect IQ Toe-to-Toe™“ iššūkių programa)
​ 

Prijungimas prie ryšio

IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS

Nėra atsiliepimų