Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin® eTrex® Touch 25, 35 and 35t

2016-05-22

Pilnai atnaujinti, tačiau paprasti naudoti, toks yra Garmin® eTrex® Touch serijos šūkis, jis ir liks nepakitęs. Atnaujinti profiliai, atnaujintas meniu leis dar greičiau prisitaikyti savo eTrex prie jūsų pomėgių.

eTrex® Touch 25, 35 and 35t su komplektuojami su ryškių, pilnai liečiamu 2,6 colių ekranu, jautriu WAAS GPS imtuvu su GLONASS palaikymu, bei viso pasaulio baziniu reljefiniu žemėlapiu su galimybe prisidėti norimus žemėlapius iš plataus Garmin asortimento. Taip pat ši serija bus galima sukomplektuoti su plačiu laikiklių spektru, padedančiu prisitaikyti eTrex pagal jūsų poreikius.

Šiek tiek plačiau apie modelio savybes:
jau minėtas ekranėlis bus pilnai įskaitomas saulėje ir suprast dviejų pirštų kombinacijas, panašias savybes turi jau rinkoje esantis Oregon 600 modelis. Tiek ekranas, tiek pats modelis turi IPX7 vandens nepralaidumo standartą bei tvirtą korpusą, kuris nebijos nei dulkių, nei purvų, nei didelių smūgių. Tačiau spalvotas liečiamas ekranas turi ir savo minusų - sumažėja darbo laikas, naujieji modeliai, lyginant su eTrex 10, 20, 30 su naujesniais x serijos modeliais, šie modeliai dirbs tik 16 valandų su dviem AA tipo elementais.

Viduje eTrex 25 ir 35 turės 4 GB atminties, su galimybe praplėsti su microSD kortele, 35T modeliai bus komplektuojami su 8 GB vidine atmintimi ir esamu momentu, pagal garmin.com puslapį, su USA TOPO žemėlapiu. Atkeliavę į Europą, turėtų būtų komplektuojami su Europos TOPO žemėlapių, bet tiksliau sužinosime, kai šie modeliai pasieks ir Europą. Visi modeliai iškart bus su įkrautais lobiais, kitaip geochache'ais, tiesiai iš pačio Garmin geocaching.com puslapio.

Tęsiant eTrex 35 ir 35T pristatymą, reiktų paminėti, kad šie modeliai turės nemenką palaikomų prietaisų ir sistemų paketą. Kaip ir eTrex 30, 30x šie modeliai komplektuojami su ANT +™ beviele duomenų keitimosi sistema, kuri ne tik leis perduoti duomenis iš vieno 35 į kitą 35 (kol kas neaišku, ar bus galima susieti su senesniais modeliais), bet ir leis prisijungti: tempe™, temperatūros daviklį, kuris leis stebėti temperatūra pasirinktoje vietoje, chirp™ daviklį, kuris susieja geochache'ą su tinklu ir iškart leidžia prisiregistruoti, kad suradote lobį. Etrex jungiasi ir prie dviračio bei rodo greitį ir pamynas bei leidžia prisijungti prie veiksmo kameros VIRB ir valdyti ją per jūsų eTrex modelį. Be visų šių įrenginių, eTrex 35 ir 35T galima susijungti su jūsų išmaniuoju telefonu per specialią aplikaciją ir stebėti savo aktyvų laisvalaikį bei iškviesti draugus ir šeimos narius į įvairius iššūkius.

 

Reziumuojant gali pasakyti, kad šie modeliai labiau pritaikyti šeimai ir sportininkams mėgėjams, ir taip paprastas valdymas buvo dar labiau palengvintas, lengviau išsirinkti kokiai veikla užsiimsite. Kaip ir sako jų šūkis - palengvinkime nuotykius.

eTrex touch 25

 


eTrex touch 35T


Šaltinis: Garmin

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą