Garmin eTrex Solar

2023-11-25
GARMIN ETREX SOLAR

Garmin eTrex Solar: Naujoji Era

Garmin pristato naują Garmin eTrex Solar modelį, kuris bus leidžiamas 2023 metais. Šis išskirtinis rankinis GPS įrenginys žada ilgesnį ir platesnį kelionės laikotarpį be baterijos įkrovimo, dėka pirmą kartą įdiegtos saulės energijos technologijos. Nors ši eTrex serija nėra tiesiogiai orientuota į dviračių sportą, kaip kai kurie kitaip skirti „Edge 540“ ir „840“ modeliai, ji tampa mėgstama tarp dviračių pakuočių entuziastų, ieškančių paprasto ir efektyvaus navigacijos prietaiso, neapkrauto visomis šiuolaikinio dviračių GPS įrenginių funkcijomis.

Priešingai kai kuriems „eTrex“ modeliams, kuriuose yra spalvoti ekranai ir galima naudoti pagrindinius žemėlapius, „Garmin eTrex Solar“ grįžta prie paprasčiausių formų. Šis įrenginys gali rodyti žymės, stebėti jūsų buvimo vietą ir padėti grįžti į konkretų tašką. Naudodamas „Garmin“ saulės technologiją, jis žada neribotą baterijos tarnavimo laiką. Net be saulės įkrovimo, „eTrex Solar“ gali veikti iki 1 800 valandų Ekspedicijos režime. Jis naudoja vidinę ličio jonų bateriją su USB-C įkrovos lizdu.

Deja, nors į įrenginį galima įkelti GPX maršrutus, jis nepalaiko jokių topo/bazinių žemėlapių, todėl momentinė navigacija yra šiek tiek ribota.

Integracija su išmaniaisiais įrenginiais


Sujungus „eTrex Solar“ su išmaniaisiais telefonais ir „Garmin Explore“ programėle, naudotojai gali pasinaudoti debesų atsarginių kopijų, maršrutų kūrimo ir sinchronizavimo galimybėmis per programėlę, gauti išmaniuosius pranešimus ir realaus laiko oro prognozes. Be to, kaip ir ankstesni serijos modeliai, „eTrex Solar“ turi skaitmeninį kompasą, kuris suteikia tikslų krypties nustatymą net ir stovint. Įrenginys taip pat turi IPX7 įvertinimą, leidžiantį jam atlaikyti atsitiktinį vandens poveikį iki 1 metro per 30 minutes.

„Garmin eTrex Se Solar“ - tai žingsnis į priekį, suteikiantis patikimą ir efektyvų navigacijos sprendimą tiems, kurie ieško paprastumo ir ilgo baterijos tarnavimo laiko savo kelionėms.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą