Garmin DriveCam 76 MT-D automobilinė navigacija

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02729-10
499.00 
409.00 
Sutaupote: 90.00 €
užsakoma
+

GARMIN DRIVECAM 76MT-D, TAI PAPILDOMA AKIS, FIKSUOJANTI JŪSŲ KELIONĘ

Su šeima vykstate atostogauti ar kasdien važinėjate į darbą? 7″ GPS navigacijos įrenginys Garmin DriveCam 76 kelyje suteiks daugiau laisvės, patogumo ir užtikrintos ramybės. Integruotas vaizdo registratorius1 – tai liudininkas, nenutrūkstamai filmuojantis ir įrašantis aptiktų incidentų vaizdo įrašus, o balso komandos ir kelionių funkcijos padeda nuvykti ten, kur norite.

Mėgaukitės lengvai matomais žemėlapiais šviesiame ir ryškiame 7″ didelės raiškos ekrane.

Ar matėte tai? Integruotas vaizdo registratorius fiksuoja incidentų vaizdo įrašus ir juos įrašo į internetinę saugyklą2.

Pasakykite tai. Susisiekite su suderinamu išmaniuoju telefonu ir naudokitės patogiu „Garmin“ balso asistentu teikti nurodymams ir kalbėtis telefonu laisvomis rankomis.

Būkite budresni naudodamiesi įspėjimais apie galimą susidūrimą su kliūtimi iš priekio, nukrypimą nuo eismo juostos3 ir būsimus pavojus, pavyzdžiui, staigius posūkius.

Naudodamiesi „Tripadvisor®“ keliautojų įvertinimais sužinokite apie geriausias vietas.

Su aiškiais ir išsamiais Europos ir Pietų Afrikos žemėlapių naujiniais priimkite geriausius sprendimus.

Jūsų kelionės liudininkas.

INTEGRUOTAS VAIZDO REGISTRATORIUS

Integruota kamera nenutrūkstamai filmuoja 1 080p raiškos HD vaizdus 140 laipsnių apžvalgos kampu ir automatiškai išsaugo incidentų vaizdo įrašus. GPS duomenys parodo, kada ir kur įvyko incidentai, be to, šis palydovinės navigacijos įrenginys jau turi atminties kortelę, tad bus paruoštas naudoti.

VAIZDO ĮRAŠŲ SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai automatiškai įkeliami į interneto saugyklą ir juos galima pasiekti programa „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. „Wi-Fi®“ suteikia galimybę įrašais dalytis su kitais, nusiunčiant nuorodą ir apsaugos kodą.

ĮSPĖJIMAS APIE GALIMĄ SUSIDŪRIMĄ SU KLIŪTIMI IŠ PRIEKIO

Siekiant padidinti vairuotojo budrumą, jei važiuosite per arti priekyje esančio automobilio, pamatysite įspėjimą apie galimą susidūrimą su kliūtimi iš priekio. Tam tikros sąlygos gali neigiamai paveikti įspėjimo funkciją.

ĮSPĖJIMAS APIE NUKRYPIMĄ NUO EISMO JUOSTOS

Gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei nukrypstate nuo kelio ar išvažiuojate į priešpriešinio eismo juostą. Tam tikromis aplinkybėmis įspėjimo funkcijos veikimas gali pablogėti.

SAUGYKLOS PRENUMERATA

Visi vaizdo registratoriaus vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje 24 valandas nuo įkėlimo momento. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamą prenumeratą. Sužinokite daugiau.

 

 

Mėgaukitės paprastesniu vairavimu.

LENGVAI SKAITOMAS EKRANAS

7″ didelės raiškos ekrane nesunkiai vienu žvilgsniu peržiūrėsite svarbią informaciją ir žemėlapio detales.

„GARMIN“ BALSO ASISTENTAS

Reikia krypčių nuorodų? Tik tarkite žodį. „Garmin DriveCam“ atsako į sakomas užklausas ir randa kelią į ten, kur norite važiuoti. (Pagalba balsu galima anglų, vokiečių, italų, ispanų, danų, švedų, olandų kalbomis).

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Per BLUETOOTH® galite be laidų susieti savo suderinamą išmanųjį telefoną ir skambinti nepakeldami rankų nuo vairo.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Susiejus su suderinamo išmaniojo telefono „Garmin Drive“ programėle (kai įjungtas „Bluetooth“ ir GPS), tiesioginės eismo informacijos funkcija padeda išvengti vėlavimų ir rasti apylankas. Be to, matysite orų prognozes, dabartines sąlygas, radaro animaciją ir įspėjimus apie audras.

DEGALŲ KAINOS GYVAI

Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias degalų kainas savo maršrute.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programa „Garmin Drive“, matykite į išmanųjį telefoną gautus tekstinius ir kitus pranešimus tiesiai savo palydovinės navigacijos įrenginio ekrane.

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi“ ryšys leidžia lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujus naujinius praneša užuominos ekrane.

 

 

 

 

Tiesiog žvelkite pirmyn ir vairuokite.

VAIRUOTOJO ĮSPĖJIMAI

Kad vairuotumėte saugiau ir geriau įvertintumėte aplinką, vairuotojo įspėjimai informuos jus apie artėjančius staigius posūkius, greičio apribojimus, geležinkelio pervažas ir ne tik. Įspėjimai apie raudoną šviesoforo signalą ir greičio matuoklius veikia ne visuose regionuose.

GAUKITE INFORMACIJĄ KELIAUDAMI

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus savo maršrute ar šalia kelionės tikslo. Be to, „Foursquare®“ lankytinos vietos padės lengvai rasti naujų parduotuvių, restoranų ir milijonus kitų populiarių vietų.

MARŠRUTŲ PARINKIMAS PAGAL APLINKOS APSAUGOS ZONAS

Gaukite nurodymus ir įspėjimus apie jūsų maršrute esančias aplinkos zonas.

SUSIPAŽINKITE SU „UP AHEAD“

Naudinga funkcija „Up Ahead“ parodo artėjančius restoranus, degalines ir kitus taškus – tokius kaip artėjantys miestai – palei jūsų maršrutą.

ŽEMĖLAPIŲ NAUJINIAI IR APRĖPTIS

Šis palydovinės navigacijos įrenginys turi iš anksto įkeltus gatvių žemėlapius ir Europos bei Pietų Afrikos žemėlapių naujinius.

MATYKITE, KAS DEDASI UŽ AUTOMOBILIO

Susieję šį palydovinės navigacijos prietaisą su suderinama „Garmin“ atbulinės eigos kamera (parduodama atskirai), lengvai matysite už automobilio esančias transportoa

Nėra atsiliepimų