Garmin Drive 55

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02826-10
199.00 
užsakoma
+

KELIAUKITE PAPRASČIAU

Mėgaukitės užtikrintumu turėdami 5,5 col. palydovinės navigacijos įrenginį „Garmin Drive™ 55“. Tam, kad vairuotumėte saugiau, su juo gausite tiesioginę eismo informaciją1, žemėlapių naujinius ir įspėjimus vairuotojui.

Būkite pasiruošę leistis į kelionę su šviesiu 5,5 col. ekranu ir lengvai įskaitomais žemėlapiais.

Naudodamiesi „Tripadvisor®“ keliautojų įvertinimais sužinokite apie geriausias vietas.

Neturite kompiuterio? Ne bėda. Šis įrenginys turi integruotą „Wi-Fi®“ sąsają, todėl žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti gali belaidžiu ryšiu.

Su aiškiais ir išsamiais Europos žemėlapių naujiniais priimkite geriausius sprendimus.

Tiesiog žvelkite pirmyn ir vairuokite.

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujinius praneša užuominos ekrane.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Naudodami programą „Garmin Drive™“ su tiesioginės eismo informacijos funkcija1 išvengsite vėlavimų ir rasite apylankas. Be to, matysite orų prognozes, dabartines sąlygas ir radaro animaciją.

TRIPADVISOR

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.

„GARMIN REAL DIRECTIONS™“

Lengvai suprantamos garsinės krypčių nuorodos skambės kaip draugo instrukcijos: girdėsite gatvių, parduotuvių ir atpažįstamų objektų pavadinimus.

VAIRUOTOJO ĮSPĖJIMAI

Vairuotojo įspėjimų funkcija informuos jus apie artėjančius staigius posūkius, greičio apribojimus, geležinkelio pervažas ir ne tik, todėl vairuosite saugiau ir galėsite geriau įvertinti aplinką.

RASKITE VIETOVES PAGAL PAVADINIMĄ

Įkelti „Foursquare®“ duomenys padės lengvai rasti naujų parduotuvių, restoranų ir milijonus kitų populiarių vietų.

SUSIPAŽINKITE SU „UP AHEAD“

Naudinga funkcija „Up Ahead“ parodo artėjančius restoranus, degalines ir kitus taškus – tokius kaip artėjantys miestai – palei jūsų maršrutą.

ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS

Važiuokite ramiai naudodamiesi naujausiais žemėlapių naujiniais ir įkeltais Europos gatvių žemėlapiais.

NORITE DAUGIAU?

Nuo asmeninės navigacijos ir prietaisų skydo kamerų iki galinio vaizdo kamerų – „Garmin“ gali aprėpti jus iš visų kampų. Raskite tinkamą įrenginį savo kelionėms.

Nėra atsiliepimų