Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

GARMIN Drive 2017 serija

2017-01-05

Garmin nuolat tobulėja ir tobulina savo navigacijas taip, kad jose būtų pačios šviežiausios ir aktualiausios funkcijos šių dienų pasauliui ir vairuotojams, kuriems Garmin navigatoriai padeda sutaupyti laiko, pasiekti tikslą iš pirmo karto ir vairavimą paversti malonumu. Norime pristatyti ir apžvelgti 2017 metų serijos Garmin modelius.

Garmin savo serijas visada skirsto pagal modelių sugebėjimus, 2017 serija ne išimtis. Garmin dabar bus skirstomi taip: Garmin Drive, Garmin DriveSmart, Garmin DriveAssist, ir Garmin DriveLuxe.

Garmin Drive tai elementarūs navigatoriai, kuriuose yra visos reikalingiausios funkcijos - greitas veikimas, patogus valdymas (guidance 2 sistema), greita adresų paieška, juostų funkcija (lane assist), sudėtingų sankryžų rodymas (junction view), greičio, stacionarių radarų įspėjimai, pasirinktuose modeliuose (žymimi LMT-S) - kamščių funkcija. Garmin Drive LMT-S 51/61 leis matyti eismo situaciją realiu laiku (norint matyti šią informaciją reikės susijungti su savo išmaniuoju telefonu per Bluetooth) iš jūsų telefono (per mobiliuosius duomenis). Taip pat bus galima gauti duomenis apie stovėjimo aikšteles mieste, informaciją Garmin tieks viena didžiausių stovėjimo aikštelių duombazių - Parkopedia (Lietuvos stovėjimo aikštelių bazė dar nėra didelė, bet pamažu didėja). Dar viena nauja funkcija, kurią turės visi 2017 metų modeliai - LiveTrack, tai galimybė stebėti savo artimųjų ir draugų, kurie naudoja Garmin su šia funkciją, buvimo vietą ir apie ją pranešti. Taip pat ši funkcija bus susieta su dar viena kelionių platforma - TripAdvisor, LiveTrack matydama kelionės maršrutą siūlys įdomias vietas aplankyti, pavalgyti arba tiesiog pailsėti, su įvertinimais ir žmonių atsiliepimais iš TripAdvisor.

Garmin DriveSmart 51/61 modeliuose yra visos Drive serijos funkcijos + wifi imtuvas, pilnai liečiamas, aukštos rezoliucijos ekranas, Bluetooth laisvų rankų įranga, kuri leidžia suporuoti įrenginį su išmaniuoju telefonu ir gauti papildomą informaciją tiesiai į GPS, pvz.: galima gauti ir skaityti žinutes tiesiog navigacijos ekrane. Sujungus telefoną su DriveSmart serijos modeliu galėsite mėgautis tiek patogia navigacija, tiek laisvų rankų įranga ir galėsite skambinti ar skaityti pranešimus be telefono.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą