Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Descent G1

Garmin su malonumu praneša apie Descent G1 –naują tvirtą nardymo kompiuterį ir GPS išmanųjį laikrodį.

Garmin Descent G1 yra tvirti nardymo kompiuteriai skirti įvairiems nardymo tipams, nesvarbu, ar esate pramoginis ar techninis naras, ietimis žvejojantis ar laisvas naras. Garmin Descent G1 serija padeda Jums lengviau pažymėti jūsų įnėrimo ir išnėrimo taškus.

Susiekite su Garmin Dive™ programėle, kad įkeltumėte, bendrintumėte ir peržiūrėtumėte nardymą, o mėgstamas nardymo vietas galėsite saugoti tiesiai ant riešo. Descent G1 serija taip pat veikia kaip kelių sporto šakų išmanusis laikrodis su įdiegtomis sporto programomis, skirtas tokioms vandens pramogoms kaip burlenčių sportas, SUP, o sausumoje, važinėjant kalnų dviračiais, bėgiojant ir daug daugiau.

Gaukite išmaniuosius pranešimus ant riešo, mokėkite už pietus po nardymo naudodami Garmin Pay™ bekontakčius mokėjimus ir pritaikykite Descent G1 su Connect IQ palaikymu. Pasiekite savo sveikatos tikslus naudodami širdies ritmo, aktyvumo ir miego stebėjimą tiesiog ant riešo.

010-02604-11
užsakoma
549.00
Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaSapphire Liečiamas ekranasNe Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip
010-02604-10
užsakoma
549.00
Ekrano TipasMIP Lęšio medžiagaSapphire Liečiamas ekranasNe Pralaidumas vandeniui10 ATM QuickfitTaip