Garmin CamperCam 795 MT-D

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02728-10
599.00
užsakoma
+

PLANUOKITE ĮSIMINTINAS AKIMIRKAS

Su „CamperCam 795“ keliausite naudodamiesi integruotu vaizdo registratoriumi1, kad galėtumėte automatiškai išsaugoti incidentų įrašus, taip pat matysite vaizdus iš viršaus, padėsiančius sklandžiai pasiekti kemperių aikštelę ar stovyklavietę.

Mėgaukitės vaizdu. 7″ jutikliniame ekrane rodomas jūsų maršrutas. Į komplektą taip pat įeina išsamūs Europos ir Pietų Afrikos žemėlapio naujiniai.

Naudodami „CamperCam 795“ galėsite keliauti maršrutais2, pritaikytais jūsų kemperio dydžiui ir svoriui, taip pat ryškūs vaizdai iš paukščio skrydžio padės sklandžiai pasiekti kemperių aikštelę ar stovyklavietę.

Nuolat filmuokite savo važiavimą ir automatiškai išsaugokite incidentų įrašus naudodami integruotą vaizdo registratorių.

Palydovinių „BirdsEye“ vaizdų dėka atvykti į stovyklavietę dar niekada nebuvo taip paprasta.

Atraskite geriausias savo maršruto vietas ir sužinokite apie rekomenduojamas veiklas netoli atvykimo vietos.

Jei vietą verta aplankyti, apie tai jums praneš iš anksto įkeltas MICHELIN® žaliasis vadovas.

Į kelionę pasiimkite liudininką.

INTEGRUOTAS VAIZDO REGISTRATORIUS

Integruota kamera nenutrūkstamai filmuoja 1 080p raiškos HD vaizdus 140 laipsnių apžvalgos kampu ir incidentų įrašus automatiškai išsaugo. GPS duomenys parodo, kada ir kur įvyko incidentai, be to, šis palydovinės navigacijos įrenginys jau turi atminties kortelę, tad bus paruoštas naudoti.

VAIZDO ĮRAŠŲ SAUGYKLA

Vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje. Juos galima pasiekti naudojant „Garmin Drive™“ programėlę suderinamame išmaniajame telefone. Naudodamiesi „Wi-Fi®“ bendrinkite vaizdo įrašus su kitais nusiųsdami nuorodą ir apsaugos kodą.

ĮSPĖJIMAS APIE SUSIDŪRIMĄ SU KLIŪTIMI IŠ PRIEKIO

Siekiant padidinti vairuotojo budrumą, jei važiuosite per arti priekyje esančio automobilio, pamatysite įspėjimą apie galimą susidūrimą su kliūtimi iš priekio. Tam tikros sąlygos gali įspėjimo funkcijos veikimą pabloginti.

ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS

Vaizdo registratorius suteikia ir daugiau galimybių: gausite įspėjimus apie nukrypimą nuo eismo juostos, jei nukrypsite nuo kelio ar į priešpriešinį eismą.

SAUGYKLOS PRENUMERATA

Visi vaizdo registratoriaus vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje 24 valandas nuo jų įkėlimo momento. „Garmin“ taip pat siūlo išplėstinius saugyklos planus su mokama prenumerata.

 

 

Leiskitės į nuotykį.

DIDELIS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS ĮRENGINIO EKRANAS

Lengvai naudojama 7″ GPS palydovinė navigacija turi ryškų, didelės raiškos modernų jutiklinį ekraną, kuriame lengvai matysite svarbią maršruto informaciją.

PRITAIKYTI KEMPERIŲ MARŠRUTAI

„CamperCam 795“ atsižvelgia į jūsų kemperio dydį ir svorį, tada suranda rekomenduojamą maršrutą2. Galite išsaugoti kelių transporto priemonių ar priekabų profilius.

KELIO ĮSPĖJIMAI

Žinokite apie artėjančias stačias nuokalnes, staigius posūkius, svorio apribojimus ir kt. dar jų neprivažiavę. Išsami informacija apie aukštį padeda pasiruošti galimoms stačioms įkalnėms maršrute.

„BIRDSEYE“ VAIZDAI IŠ PALYDOVO

Matykite ryškius vaizdus iš paukščio skrydžio, kad galėtumėte sklandžiai atvykti į kemperių aikštelę ar stovyklavietę.

FUNKCIJA „ROADTRIP ROUTES“

Peržiūrėkite pasiūlymus kelionėms su daugiau nuotykių arba vaizdingais maršrutais.

KEMPERIŲ AIKŠTELĖS IR PASLAUGOS

Supaprastinkite kelionę naudodamiesi įkeltu kemperių aikštelių ir paslaugų katalogu iš ACSI™, „CamperContact™“ ir „Trailer’s PARK™“. Filtruokite pagal tokius patogumus kaip dušas, elektra ir ne tik.

PAPRASTAS KELIONIŲ PLANAVIMAS

Susiekite su programa „Garmin Drive™“ ir lengvai importuokite bei bendrinkite maršrutus ir GPX failus.

APLINKOS ZONOS TVARKA

Gaukite informacijos ir įspėjimų apie aplinkos zonas jūsų maršrute.

 

 

Keliaukite. Į žinomybę.

„GARMIN“ BALSO ASISTENTAS

Reikia krypčių nuorodų? Tik tarkite žodį. „CamperCam 795“ atsiliepia į jūsų sakomas užklausas ir randa kelią, kad ir kur norėtumėte važiuoti. (Pagalba balsu galima anglų, vokiečių, italų, ispanų, danų, švedų, olandų kalbomis).

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujinius praneša užuominos ekrane.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Susiejus su programėle „Garmin Drive“, tiesioginė eismo informacija padeda išvengti spūsčių ir rasti apvažiavimą. Be to, matysite išsamią orų prognozę, dabartines sąlygas, radaro animaciją ir ne tik.

DEGALŲ KAINOS GYVAI

Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias degalų kainas savo maršrute.

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

„Bluetooth®“ sąsaja galėsite susieti savo suderinamą išmanųjį telefoną su „CamperCam 795“ ir skambinti nepakeldami rankų nuo vairo.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programėle „Garmin Drive“, galėsite matyti žinutes ir kitus pranešimus iš telefono tiesiog navigacijos įrenginio ekrane.

Nepamirškite linksmybių.

GAUKITE INFORMACIJĄ KELIAUDAMI

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus savo maršrute ar šalia kelionės tikslo. Lengvai raskite naujas parduotuves, restoranus ir milijonus kitų populiarių vietų naudodamiesi iš anksto įkeltomis „Foursquare®“ lankytinomis vietomis.

BUS PRIDĖTAS „EMEA“ VAIZDAS

„MICHELIN“ ŽALIASIS VADOVAS

Šiame iš anksto įkeltame vadove yra nuotraukų, išsamių aprašymų ir įvertinimų, padėsiančių išsiaiškinti, ar objektą verta aplankyti.

POPULIARIŲ VIETŲ FUNKCIJA

Atraskite geriausias savo maršruto vietas su populiarių vietų pasiūlymais.

VIETINIŲ TAŠKŲ FUNKCIJA

Raskite įdomių vietų ir užsiėmimų netoli savo buvimo vietos naudodamiesi vietinių taškų rekomendacijomis.

ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS

Su jūsų navigacijos įrenginiu suteikiami žemėlapių naujiniai ir įkeltas visas Europos ir Pietų Afrikos žemėlapis.

VEIKIA SU ATBULINĖS EIGOS KAMEROMIS

Susiekite palydovinės navigacijos įrenginį „CamperCam 795“ su belaide atbulinės eigos kamera BC™50 ar BC™40 (parduodama atskirai), kad galėtumėte matyti, kas yra už jūsų.

VALDYKITE 12 VOLTŲ ELEKTRONIKĄ

Susiekite su skaitmenine jungiklių dėže „Garmin PowerSwitch™“ (parduodama atskirai) ir lengvai valdykite savo transporto priemonės 12 voltų elektroniką, pavyzdžiui, žibintus, ventiliatorius ir ne tik.

 

Nėra atsiliepimų