LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin Camper 895 - 8 col.navigacija kemperiams

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02748-10
689.00 
užsakoma
+

Garmin Camper 895 - 8 col.navigacija kemperiams, 010-02748-10 - prekės aprašymas

PLANUOKITE ĮSIMINTINAS AKIMIRKAS SU GARMIN CAMPER 895

Naudodami Garmin Camper 895 galėsite keliauti su dideliu ekranu ir maršrutais1, pritaikytais jūsų kemperio dydžiui ir svoriui, taip pat ryškūs vaizdai iš oro paukščio skrydžio padės sklandžiai pasiekti kemperių aikštelę ar stovyklavietę.

 

Mėgaukitės vaizdu. 8″ jutikliniame ekrane rodomas jūsų maršrutas. Į komplektą taip pat įeina išsamūs Europos ir Pietų Afrikos žemėlapio naujiniai.

 

Keliaukite užtikrintai su maršrutu1, parinktu pagal jūsų kemperio dydį ir svorį.

 

Žinokite, kas priekyje, gaudami kelio įspėjimus apie stačias nuokalnes, staigius posūkius ir ne tik.

 

Palydovinių „BirdsEye“ vaizdų dėka atvykti į stovyklavietę dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

Atraskite geriausias savo maršruto vietas ir sužinokite apie rekomenduojamas veiklas netoli atvykimo vietos.

 

Jei vietą verta aplankyti, apie tai jums praneš iš anksto įkeltas MICHELIN® žaliasis vadovas.

Leiskitės į nuotykį.

DIDELIS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS ĮRENGINIO EKRANAS

Lengvai naudojama 8″ GPS palydovinė navigacija turi ryškų, didelės raiškos modernų jutiklinį ekraną, kuriame lengvai matysite svarbią maršruto informaciją.

PRITAIKYTI KEMPERIŲ MARŠRUTAI

„Camper 895“ atsižvelgia į jūsų kemperio dydį ir svorį, tada suranda rekomenduojamą maršrutą1. Galite išsaugoti kelių transporto priemonių ar priekabų profilius.

KELIO ĮSPĖJIMAI

Žinokite apie artėjančias stačias nuokalnes, staigius posūkius, svorio apribojimus ir kt. dar jų neprivažiavę. Išsami informacija apie aukštį padeda pasiruošti galimoms stačioms įkalnėms maršrute.

„BIRDSEYE“ VAIZDAI IŠ PALYDOVO

Matykite ryškius vaizdus iš paukščio skrydžio, kad galėtumėte sklandžiai atvykti į kemperių aikštelę ar stovyklavietę.

FUNKCIJA „ROADTRIP ROUTES“

Peržiūrėkite pasiūlymus kelionėms su daugiau nuotykių arba vaizdingais maršrutais.

MARŠRUTO APŽVALGA

Matykite viso likusio maršruto apžvalgą šalia aktyvaus maršruto. Susieję su programėle „Garmin Drive™“, taip pat galėsite matyti numatomus orus.

KEMPERIŲ AIKŠTELĖS IR PASLAUGOS

Supaprastinkite kelionę naudodamiesi įkeltu kemperių aikštelių ir paslaugų katalogu iš ACSI™, „CamperContact™“ ir „Trailer’s PARK™“. Filtruokite pagal tokius patogumus kaip dušas, elektra ir ne tik.

PAPRASTAS KELIONIŲ PLANAVIMAS

Susiekite su programa „Garmin Drive™“ ir lengvai importuokite bei bendrinkite maršrutus ir GPX failus.

APLINKOS ZONOS TVARKA

Gaukite informacijos ir įspėjimų apie aplinkos zonas jūsų maršrute.

Keliaukite. Į žinomybę.

„GARMIN“ BALSO ASISTENTAS

Reikia krypčių nuorodų? Tik tarkite žodį. „Camper 895“ atsiliepia į jūsų sakomas užklausas ir randa kelią, kad ir kur norėtumėte važiuoti. (Pagalba balsu galima anglų, vokiečių, italų, ispanų, danų, švedų, olandų kalbomis).

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą nenaudojant kompiuterio. Apie naujinius praneša užuominos ekrane.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Susiejus su programėle „Garmin Drive“, tiesioginė eismo informacija padeda išvengti spūsčių ir rasti apvažiavimą. Be to, matysite išsamią orų prognozę, dabartines sąlygas, radaro animaciją ir ne tik.

DEGALŲ KAINOS GYVAI

Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias degalų kainas savo maršrute.

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

„Bluetooth®“ sąsaja galėsite susieti savo suderinamą išmanųjį telefoną su „Camper 895“ ir skambinti nepakeldami rankų nuo vairo.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programėle „Garmin Drive“, galėsite matyti žinutes ir kitus pranešimus iš telefono tiesiog navigacijos įrenginio ekrane.

Nepamirškite linksmybių.

GAUKITE INFORMACIJĄ KELIAUDAMI

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus savo maršrute ar šalia kelionės tikslo. Lengvai raskite naujas parduotuves, restoranus ir milijonus kitų populiarių vietų naudodamiesi iš anksto įkeltomis „Foursquare®“ lankytinomis vietomis.

BUS PRIDĖTAS „EMEA“ VAIZDAS

„MICHELIN“ ŽALIASIS VADOVAS

Šiame iš anksto įkeltame vadove yra nuotraukų, išsamių aprašymų ir įvertinimų, padėsiančių išsiaiškinti, ar objektą verta aplankyti.

POPULIARIŲ VIETŲ FUNKCIJA

Atraskite geriausias savo maršruto vietas su populiarių vietų pasiūlymais.

VIETINIŲ TAŠKŲ FUNKCIJA

Raskite įdomių vietų ir užsiėmimų netoli savo buvimo vietos naudodamiesi vietinių taškų rekomendacijomis.

ŽEMĖLAPIO APRĖPTIS

Su jūsų navigacijos įrenginiu suteikiami žemėlapių naujiniai ir įkeltas visas Europos ir Pietų Afrikos žemėlapis. Be to, naudodamiesi „Garmin Express“ galėsite nemokamai atsisiųsti Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos žemėlapius.

VEIKIA SU ATBULINĖS EIGOS KAMEROMIS

Susiekite palydovinės navigacijos įrenginį „Camper 895“ su belaide atbulinės eigos kamera BC™ 50 (parduodama atskirai) arba suderinamomis laidinėmis trečiųjų šalių kameromis2, kad matytumėte, kas yra už jūsų.

VALDYKITE 12 VOLTŲ ELEKTRONIKĄ

Susiekite su skaitmenine jungiklių dėže „Garmin PowerSwitch™“ (parduodama atskirai) ir lengvai valdykite savo transporto priemonės 12 voltų elektroniką, pavyzdžiui, žibintus, ventiliatorius ir ne tik.

LIUDININKAS KELYJE

Transporto priemonėje esanti „Garmin Dash Cam™“ kamera3 (parduodama atskirai) bus jūsų patikimas liudininkas, automatiškai filmuojantis ir išsaugantis vaizdo įrašus kelionės metu. Tam tikri vaizdo registratoriai gali būti nuolat maitinami prijungus prie USB jungties palydovinės navigacijos įrenginio nugarėlėje.

 

Prieinama ne visuose regionuose. Negarantuojama, kad, įvedus kemperio arba gyvenamosios priekabos profilio charakteristikas, į jas bus atsižvelgta visuose siūlomuose maršrutuose. Visada laikykitės kelio ženklų ir įvertinkite kelio sąlygas.
Reikalinga magnetinis laikiklis su vaizdo įvesties jungtimi priedas (parduodamas atskirai)
Kai kuriose šalyse šio vaizdo registravimo įrenginio naudojimas yra teisiškai reguliuojamas arba draudžiamas. Esate atsakingi už šalies, kurioje ketinate naudoti šį įrenginį, įstatymų ir teisių į privatumą žinojimą ir laikymąsi.
© HERE. Visos teisės saugomos. Satellite imagery © 2022 Maxar Technologies (date of satellite imagery may vary). © 2022 m. „TripAdvisor LLC“. Visos teisės saugomos. „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas. „Bluetooth“ žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir „Garmin“ šiuos ženklus naudoja pagal licenciją. „Foursquare®“ yra registruotasis „Foursquare Labs, Inc.“ prekių ženklas. „foursquare®“ ir „foursquare®“ logotipai yra registruotieji „Foursquare Labs, Inc“ prekių ženklai. Autorių teisės © „Michelin Travel Partner“ © 2022 m. „ACSI Publishing B.V.“ Visos leidybos teisės saugomos. „NKC campercontact“ duomenys: ©2022 m. „Nederlandse Kampeerauto Club“ (N.K.C.)

 

 

Nėra atsiliepimų