Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Approach S60 - modernaus stiliaus laikrodis golfui

2017-06-10

Garmin pristato Approach S60 - tai naujausias GPS laikrodis golfui su lietimui jautriu ekranu, puikiai įskaitomu net ir saulės šviesoje bei nauju moderniu dizainu, tinkančiu kiekvienam ir kiekvienai progai. Jis turi daugiau nei 40,000 iš anksto įkeltų golfo laukų žemėlapių iš viso pasaulio, kartu su jų atnaujinimais visam gyvenimui, tad S60 laikrodyje galėsite matyti spalvotus laukų žemėlapius tiesiog nuo savo riešo. Laikrodyje galėsite greitai ir lengvai pamatyti svarbiausią žaidimo informaciją: tikslų atstumą iki žalumos, galimus pavojus ar staigius posūkius (“Doglegs”), o visa tai padės dar geriau sužaisti žaidimą. Dėl laikrodžio modernios išvaizdos, jį galėsite naudoti ne tik golfo laukuose tačiau ir bet kur kitur, naudojant greito keitimo QuickFit™ dirželius, be jokių papildomų įrankių. Dirželiai galimi įvairių stilių ir spalvų - silikoniniai, odiniai, nerūdijančio plieno, o visi jie gali būti taip pat naudojami ir su kitais Garmin multisport laikrodžiais, įskaitant ir populiariają fēnix 5 laikrodžių seriją.

Kad Jums suteiktumėme dar daugiau pramogų ir varžybų pojūčio, Approach S60 yra vienas iš daugelio Garmin golfo laikrodžių, suderinamas su naująja Garmin Golf programėle, su kuria galėsite varžytis savaitinėje varžybų lentelėje, žaidžiant bet kuriame golfo lauke. Su šia nemokama programėle galėsite varžytis su kitais vartotojais, ar tai bus Jūsų draugai ar žaidimo kolegos bei matyti kitų žaidėjų vietą turnyrinėje lentelėje, žaidimo įvertinimą, handikapą ir daugiau. Galėsite netgi sukurti savo asmeninį turnyrą bei pakviesti prie žaidimo prisijungti savo draugus, be to, tarpusavyje galėsite bendrauti žinutėmis ar pasidalinti rezultatais. Su Approach S60 taip pat galėsite matyti tiesioginį taškų įvertinimą žaidimo metu, o įvesti rezultatai bus automatiškai sinchronizuojami su programėle, tad viską galėsite matyti žaidimo metu. 

“Approach S60 yra tiek pat stilingas kūrinys, kiek ir funkcionalus golfo laikrodis”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Jis turi visą rinkinį pažangių, rinkoje pirmaujančių savybių, kurias golfo žaidėjai jau įvertinto ir pasikliauna jomis, kaip pažangiomis “AutoShot”, “SwingTempo” ar taško nustatymo funkcijomis, o be visa to, tai mūsų stilingiausias laikrodis golfui, tad jį galėsite dėvėti nuolatos.

Dėka pažangios Garmin AutoShot™ žaidimo fiksavimo technologijos, galėsite lengvai ir paprastai peržvelgti ir išanalizuoti kiekvieno smūgio informaciją, tiesiog Approach S60 laikrodžio ekrane. Jis automatiškai įrašys kiekvieno smūgio vietą ir atstumą, ir įkels šią informaciją į Jūsų Garmin Connect™ paskyrą, smūgių analizei. Be to, kad galėsite matyti kaip toli nuskrido kamuoliukas, su AutoShot galėsite palyginti savo informaciją su praėjusiais smūgiais, peržvelgti atstumą kiekvienam golfo klubui bei stebėti tendencijas, kai tobulinsite savo žaidimą. O naudojant Garmin Connect mobile programėlę, taip pat automatiškai gausite golfo laukų atnaujinimus, kuriuose dažniausiai žaidžiate.

Approach S60 taip pat turi SwingTempo funkciją, kuri apskaičiuos santykį tarp smūgio link viršaus ir link žemės, funkcija TempoTraining suteiks vibracinius įspėjmus, naudojant 3:1 santykį, taip sinchronizuojant smūgių judesių mechaniką ir tobulinant smūgių greitį. O jei susiesite su papildomu Garmin TruSwing™ jutikliu, galėsite matyti net smūgių greitį ir klubo judėjimo kampą, taip tobulinant smūgių techniką bei pastovumą.

Be visa to, Approach S60 apskaičiuoja tikslų atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurinės dalies, bei atstumą iki lauko tikslų: smėlio laukų, vandens tvenkinių, staigių posūkių ar kitų objektų. Su Green View funkcija taip pat galėsite matyti pievutės zoną šalia kiekvienos skylutės bei rankiniu būdu nustatyti skirtingos skylutės vietą, taip gaunant tiksliausią atstumo informaciją. O su naująja PlaysLike funkcija, Approach S60 apskaičiuos aukščio pokyčių informaciją tarp Jūsų (žaidėjo) ir tikslo, taip pateikiant realų atstumą iki skylutės. Pavyzdžiui, jeigu skylutė yra nuokalnėje, PlaysLike parodys, kad bus reikalingas trumpesnis smūgis.

Veikiantis kaip ir aktyvumo sekimo įrenginys, su Approach S60 galėsite stebėti nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, miegą bei gauti judėjimo priminimus, kurie skatins išlikti aktyviems visą dieną. O susiejus su nemokama Garmin Connect Mobile programėle, viską matysite dar detaliau. Taip pat galėsite matyti išmaniuosius pranešimus iš savo palaikomo išmaniojo telefono, įspės apie įeinančius skambučius, trumpąsias žinutes, el. laiškus ir daugiau, tiesiog ant Jūsų riešo. Susiejus su programėle galėsite matyti orų prognozių informaciją, tad žinosite ar nesušlapsite žaidimo laukuose.

Approach S60 gali veikti iki 10 val. Golfo režime, bei iki 10 dienų laikrodžio režime su aktvumo sekimo funkcija. Jis turi 5 ATM (50 m) vandens atsparumo įvertinimą, tad jis tikrai atlaikys visas gamtos sąlygas, ar tai būtų netikėta audra ar prakaitas karštą vasaros dieną.

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/pristatome-approach-s60-modernaus-stiliaus-laikrod/

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą