Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Alpha 50 su T5X antkakliu

Sutaupykite 2%
Parašyti atsiliepimą
010-01635-T5X
773.00
756.00
Sutaupote: 17.00
Sandėlyje
TURIME PARDUOTUVĖJE
50/T5X EU
+

 Nešiojama GPS sistema, sportiniams šunims sekti

  • Sekite iki 20 šunų vienu metu1, aprėpiamas atstumas iki 14.5 km su Garmin T5 antkakliu ir iki 6.5 km su T5 mini antkakliu
  • 2.5 sekundžių informacijos atnaujinimo dažnis suteiks tikslesnę vietovės informaciją, Jūsų šunims bėgant po laukus ir miškus
  • GPS/GLONASS palydoviniai imtuvai užtikrins tikslesnę vietos informaciją net ir pačiose nuošaliausiose vietose
  • Iš anksto įkeltas Europos rekreacinis žemėlapis su 1 metų nemokama BirdsEye View palydovinių nuotraukų prenumerata
  • Medžiojimo analizės informacija leis stebėti jūsų šunų1 judėjimo polinkius bei jų elgesį; matykite nukeliautą atstumą, laiką ir daugiau

Astro

Su greitesniu 2.5 sekundžių vietos atnaujinimo dažniu ir galimybe sekti iki 20 šunų1vienu metu, Alpha 50 yra puikus GPS įrenginys šunų sekimui. Intuityvus ir paprastas naudoti, Alpha 50 turi ryškų 2.6 colių dydžio spalvotą ekraną, su iš anksto įkeltu Europos rekreaciniu žemėlapiu. Papildomai įsigijama NiMH baterijų pakuotė užtikrins ilgesnį įrenginio veikimo laiką, o jas įkrauti galėsite tiesiog per įrenginio krovimo lizdą. Medžiojimo analizės informacija padės lengviau suprasti Jūsų šunų polinkius bei elgesį, taip leidžiant Jums treniruotis dar efektyviau.

Sekite kiekvieną šunų judesį

Garmin Alpha 50

Naudojant Garmin T5 arba T5 Mini sekimo antkaklius, šunų vietos informacija bus atnaujinama kas 2.5 sekundes, tad su Alpha 50 matysite tikslią šunų vietą ir jų judėjimo trajektoriją, net jiems ir bėgant. Ryškiame įrenginio ekrane matysite šunų buvimo vietą žemėlapio vaizde ir jų keliavimo istorijos trajektoriją. Jeigu pageidaujate, galite perjungti į kitą šunų sekimo vaizdą, kur kompaso vaizde matysite kryptis, kuriose yra Jūsų šunys. O jeigu norite stebėti visus šunis vienu metu žemėlapio vaizde, tai galėsite padaryti su automatine priartinimo bei atitolinimo funkcija. O šunims būnant per toli nuo vieno kito, kad galėtumėte juos visus matyti viename ekrane, juos galėsite matyti ekrano krašte, pagal jų atitinkamą kryptį. Jeigu norėsite sumažinti informacijos kiekį ekrane, galėsite pasirinkti tarp skirtingų nustatymų, kurie gali rodyti visą informaciją, rodyti tik tam tikrą informaciją ir nerodyti jokios informacijos, bei pasirinkti kiek laiko matysite savo šunų keliavimo istorijos trajektoriją. Taip pat galėsite pasidalinti savo šunų sekimo kodu, tad kiti asmenys taip pat galės stebėti Jūsų šunų vietas kompaso vaizde. Be to, pasidalinus šunų kontroliniu kodu, galite kitiems asmenims leisti konfigūruoti ir valdyti Jūsų šunų sekimo antkaklius.

Matykite daugiau su papildomais žemėlapiais

Garmin Alpha 50

Alpha 50 GPS sekimo įrenginys turi microSD™ kortelės lizdą, su kuriuo galėsite įkelti papildomų žemėlapių, kaip TOPO Lietuva Off-Road ar City Navigator® NT žemėlapius, su kuriais galėsite keliauti su naviguojamais kelių žemėlapiais. Be to, Alpha 50 turi 1 metų nemokamą BirdsEye View palydovinių nuotraukų prenumeratą, tad Jūs galėsite palydovines nuotraukas įkelti į savo įrenginį ir integruoti juos su kitais Alpha 50 žemėlapiais. Šis GPS įrenginys taip pat aptinka svarbias geografines vietoves ir leidžia Jums matyti ar Jūsų šunys priartėjo prie pavojingo griovio ar greitkelio.

Pažangiai sekite šunis

Garmin Alpha 50

Pažangi šunų stebėjimo informacija leis Jums stebėti šunų medžiojimo polinkius bei jų elgesį, o su šia informacija Jūs galėsite patobulinti savo medžiojimo ir dresiravimo įgūdžius. Galėsite stebėti savo šunų medžiojimo laikus, matyti nukeliautą atstumą ir bendrą medžioklės įvertinimą. Be to, Alpha 50 įrenginyje galėsite matyti kiek kartų Jūsų šunys nusikreipė į taikinį arba rado žvėrį medyje.

Skaičiuokite laimikius

Garmin Alpha 50

Kai surasite savo grobį, pažymėkite tikslią vietą su įrenginio Covey Counter™ technologija, kuri išsaugoja tikslią vietą, dienos laiką ir pakilimą virš jūros lygio, būtent tada kai Jūs suradote savo grobį, taip pat galite pažymėti kiek išbaidėti ir sugavote paukščių. Įrenginyje taip pat galite pažymėti įvairias vietas, kaip palikto automobilio vieta ar namelio vietovė, tad pasibaigus medžioklei, Jūs galėsite lengvai grįžti namo. Be to, galite pasirinkti skirtingas pažymėtų vietų piktogramas, kad lengvai atskirtumėte kur šėryklos, bokšteliai ar kitos su medžiokle susijusios vietos.

Planuokite kitą savo kelionę

Garmin Alpha 50

Užtikrintai imkitės kito nuotykio su BaseCamp™. Tai programinė įranga, suteikianti galimybę peržiūrėti bei tvarkyti žemėlapius, redaguoti orientyrus, maršrutus bei matyti kitus sekimo duomenis. Naudodamiesi šia nemokama maršruto planavimo įranga galėsite kurti nuotykių istorijas su Garmin Adventure, kuriomis galėsite pasidalyti su draugais, šeimos nariais ar bendraminčiais. BaseCamp rodo dvimačius arba trimačius topografinių žemėlapių duomenis, taip pat kontūrų linijas bei aukštėjimo profilius. Be to, galite įkelti praktiškai neribotą palydovinių nuotraukų kiekį į savo Alpha 50 įrenginį su 1 metų nemokama BirdsEye View prenumerata.

Dalinkitės belaidžiu ryšiu

Su nuolat platėjančia belaidės sąsajos Garmin įrenginių serija, Alpha 50 taip pat gali perduoti įvairios informacijos duomenis į kitus Garmin įrenginius. Pavyzdžiui į Garmin DriveTrack™ 70 GPS navigacinę sistemą, kurioje galėsite matyti šunų vietas ir jų judėjimo trajektoriją, o su TOPO žemėlapiais arba BirdsEye View nuotraukomis galėsite matyti dar daugiau. Tuo tarpu su fēnix® serijos GPS laikrodžiais galėsite matyti kur yra jūsų šunys bei sulaukti įspėjimų apie juos ir visa tai tiesiog ant jūsų riešo. O būnant lauke, galėsite susieti savo Alpha 50 su kitais Garmin GPS įrenginiais kaip su Oregon®, Montana®, GPSMAP® 64 ar kitais ANT+® belaidžiais GPS įrenginiais, taip sukoordinuojant bendrą veiklą lauke.

Paverskite kompiuterį šunų sekimo bazine stotimi

Jei BaseStation įsirašysite į nešiojamąjį kompiuterį, jis galės tapti jūsų lauko kontrolės centru, kuriame galėsite stebėti iškart daug šunų ir (arba) partnerių (iki 20 Alpha įrenginių, TT 15 arba T 5 antkaklių2). Realaus laiko GPS informaciją galėsite matyti didesniame kompiuterio ekrane, kuris ypač gerai tinka atliekant šunų paieškos bei gelbėjimo užduotis. Be to, sistema priima ne tik GPS, bet ir GLONASS signalus, tad sekimo funkcijos veiks užtikrintai ir dar efektyviau – net ten, kur internetas bei mobilusis ryšys negalimi.

Tvirtas, atsparus vandeniui, ilgai tarnaujantis

Garmin Alpha 50

Kaip ir visi Garmin įrenginiai, jis yra sukurtas taip, kad būtų efektyvus, paprastas naudoti, patikimas ir tvirtas, kad atlaikytų, bet kokias oro sąlygas ar nukritimus Jums treniruojantis ar medžiojant. Alpha 50 yra atsparus vandeniui ir turi IPX7 įvertinimą3, jis yra maitinamas standartinėmis 2 AA baterijomis arba įkraunama ir ilgiau veikiančia NiMH baterijų pakuote. O svarbiausia, jeigu Jūs šį įrenginį pamesite ar jis kur nors pradings, jį Jums bus daug lengviau surasti su jo ryškia oranžine spalva.

 

Reikalingi papildomi šunų sekimo antkakliai

2 Alpha 50 yra suderinamas su TT™ 15X, TT™ 15, TT™ 15 mini ir DC™ 50 šunų antkakliais (tik tais sekimui). DC 50 antkakliui yra reikalingas programinis atnaujinimas.

3 Žiūrėkite Garmin prietaisų vandens atsparumo įvertinimą

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 3.6 x 5.5 cm, 2.6" įstrižainė (6.6 cm)
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 160 x 240 taškai
Ekrano tipas: Transflektyvus, 65-K spalvotas TFT
Jutiklinis ekranas:: Ne
Svoris: 260.1 g (su baterijomis)
Baterija: Atskirai įsigyjamos 2xAA baterijos arba NiMH baterijų pakuotė
Baterijos veikimo laikas: iki 20 val
Plūdurumas vandenyje: Ne
Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip
GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip
Atsparumas vandeniui: Taip (IPX7) - 30 min./1 m
Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB

Kortelės ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Europos turizmo žemėlapis
Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Ne
Galimybė įkelti detalius žemėlapius: Taip
Žemėlapių atnaujinimai visam naudojimo laikotarpiu: Ne
Vidinė atmintis: 4 GB
Atminties kortelės lizdas: microSD™
Išsaugotos vietovės: 2000
Maršrutai: 200
Maršrutų išsaugojimas: 10 000 kelio taškų; 200 išsaugomų maršrutų

Funkcijos

Automatinis maršruto sudarymas: Taip (su kelių žemėlapiais)
Elektroninis kompasas: Taip (3 ašių)
Barometrinis aukštimatis: Taip
Pritaikytas GeoLobių (Geocaching) ieškojimui: Taip
Suderinamas su „Garmin custom maps“: Taip
Medžiotojo / žvejo kalendorius: Taip
Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip
Potvynių ir atoslūgių lenteles: Taip (kartu su Bluechart kortelėmis)
Skaičiuotuvas: Taip
Galimybė pridėti papildomų lankytinų objektų (Custom POIs): Taip
Belaidis duomenų perdavimas į kitus įrenginius (ANT+): Taip
Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: T5X: iki 14,5 km; MURS sistema; vibracinis režimas; susiejamas su 20 šunų įrenginių

Garmin Alpha
50/T5X EU
010-02755-71
Šunų įrenginys T 5X turi ant viršaus pritvirtintą aukšto jautrumo GPS ir GLONASS imtuvą, kad galėtumėte sekti šunį iki 14,5 kilometrų atstumu. Tvirtas dizainas bei  atsparumas vandeniui iki 10 metrų gylyje (1 ATM) užtikrina,  kad įrenginys bus pakankamai tvirtas visose situacijose, kad ir kur...
ModelisT5X
349.00 318.00
Sutaupote: 31.00
Sandėlyje
+
010-02447-01
STEBĖKITE SAVO BŪRĮ SU GARMIN T 20 ANTKAKLIU ŠUNIMS Visai nesvarbu, kokius šunis auginate ar kaip medžiojate – plonas, tvirtas ir universalaus dydžio antkaklis Garmin T 20 Antkaklis šunims padės tinkamai dresiruoti bet kurios veislės keturkojį. Galite...
AntkaklisT 20 ModelisT20
349.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų