LIZARD.LT - svarbi informacija

„Fusion® Apollo™“ laivų stiprintuvai

2022-11-22
„FUSION® APOLLO™“ LAIVų STIPRINTUVAI
 

SKIRTUMAS TARP MUZIKOS KLAUSYMOSI IR JOS PAJAUTIMO

Šie efektyvūs, lengvai sumontuojami stiprintuvai veikia su jūsų suderinama „Fusion“ garso sistema1. Galite rinktis iš kelių variantų – vieno bloko, kelių kanalų ir zoninių stiprintuvų.


Klausykitės muzikos ilgiau, išeikvodami mažiau akumuliatoriaus.


Nebereikia reguliuoti garso nuostatų rankiniu būdu. Tai už jus atlieka funkcija „Easy Tune“2.


Žvilgtelėję į LED indikatorius galite atpažinti stiprintuvų trumpąjį jungimą ar perkaitimą.


Šie stiprintuvai mažiau iškraipo garsą ir skleidžia mažiau triukšmo, tad galite mėgautis kokybišku garsu.

 

Paprasta sumontuoti naudojant kartu pateikiamus montavimo laikiklius.


Nesukite galvos dėl galimos žalos stiprintuvams perkaitus – jie apsaugoti nuo užsidegimo.

Paprasta mėgautis kokybišku garsu.
GALIA IR EFEKTYVUMAS

„Apollo“ stiprintuvai pasižymi įspūdingu galingumu ir mažiau eikvoja laivo akumuliatorių. Vieno bloko stiprintuvai išvysto 650 vatų RMS galią, o 4 / 6 / 8 kanalų stiprintuvai kiekvienam kanalui turi po 150 vatų RMS.

FUNKCIJA „EASY TUNE“

Stiprintuvuose įrengta funkcija „Easy Tune“2 automatiškai reguliuojami garso nustatymai. Tad galite mėgautis kokybiškiausiu garsu nereguliuodami nuostatų po vieną.

MAŽESNIS GARSO IŠKRAIPYMAS

Kai kurie stiprintuvai padidina galingumą, tačiau iškraipo garsą. Mūsų stiprintuvai sukurti taip, kad garso iškraipymas ir triukšmas būtų minimalūs, o mėgautis kokybišku skambesiu galėtumėte net ir kai garsumas didesnis.

Išskirtinis dizainas.
LED INDIKATORIAI

Nustatykite problemas su elektra vienu žvilgtelėjimu. Šios indikatoriaus lemputės nurodys, kad yra problemų su elektros srovėmis, trumpuoju jungimu ar temperatūra.

MONTAVIMO LAIKIKLIAI

Lengvai sumontuokite stiprintuvus laive naudodami kartu pateiktus montavimo laikiklius.

APSAUGA NUO UŽSIDEGIMO

Apsauga nuo užsidegimo padeda išvengti galimos žalos stiprintuvams perkaitus.

KONFORMINE DANGA DENGTOS SPAUSDINTINĖS PLOKŠTĖS

Stiprintuvų plokštės yra specialiai dengtos konformine danga, kuri užtikrina papildomą apsaugą ant vandens.

2 OMŲ STABILUMAS

Prie kiekvieno kanalo galite prijungti po du garsiakalbius, tad yra daugiau galimybių rinktis jums tinkamą konfigūraciją.

„FUSION TRUE-MARINE™“ DIZAINAS

Stiprintuvų patvarumas, trunkantis daugelį sezonų. Atlikti stiprintuvų bandymai patvirtino puikią apsaugą nuo druskingo rūko, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

Tobulai tinka jūsų garso įrangai.

2000 VATŲ VIENO BLOKO STIPRINTUVAS

Padidinkite sistemos galią naudodami šį 2000 vatų (650 vatų RMS) vieno bloko stiprintuvą, specialiai pritaikytą žemadažniam garsiakalbiui.

1200 VATŲ 4 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 4 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki keturių porų garsiakalbių arba dvi poras garsiakalbių ir vieną žemadažnį garsiakalbį. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

1800 VATŲ 6 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 6 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki šešių porų garsiakalbių arba keturias poras garsiakalbių ir vieną žemadažnį garsiakalbį. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

2400 VATŲ 8 KANALŲ STIPRINTUVAS

Prie šio 8 kanalų stiprintuvo, kiekvienam kanalui suteikiančio 150 vatų RMS, galima prijungti iki aštuonių porų garsiakalbių arba keturias poras garsiakalbių ir du žemadažnius garsiakalbius. Komplekte yra didelės galios režimo adapteriai, skirti paprastam susiejimui didinant galingumą.

140 VATŲ ZONINIS STIPRINTUVAS

Kompaktišku zoniniu stiprintuvu garso zona kokybiškai išplečiama į daugiau jūsų laivo vietų. Jis dera su 12 ir 24 voltų elektros sistemomis.

 

 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą