LIZARD.LT - svarbi informacija

Peilis Extrema Ratio SATRE STONE WASHED

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
04.1000.0222/SW
146.00 
užsakoma
+

Peilis Extrema Ratio SATRE STONE WASHED, 04.1000.0222/SW - prekės aprašymas

Extrema Ratio SATRE STONE WASHED

"Satre" yra fiksuoto ašmenio peilis, kuris yra kompaktiškas, lengvas ir ypatingai atsparus. Dėl savo unikalių savybių jis tinka plačiam veiklos spektrui, pradedant išgyvenimo situacijomis ir baigiant bushcraft'u arba naudojimu kasdieniam nešiojimui (EDC). Šis peilis buvo sukurtas bendradarbiaujant su Daniele Dal Canto, išvystymo Meistro instruktoriumi.

Naudojant "Neck Knife" režimą su paracord 550 virvele, galima jį patogiai nešioti ant kaklo, išlaikant peilio vertikaliai su rankena nukreipta žemyn. Metaliniai akinių skydeliai ant iš anksto suformuoto Kydex dėklo leidžia prisegti virvę arba kitus priedus. Nuo sausio 2022 m., šis peilis, pasiekiamas tik www.extremaratio.com svetainėje, siūlo kaip papildomą parinktį ULTICLIP sistemą, kuri leidžia peilį pritvirtinti ne tik prie diržo, bet ir prie kišenių, kelnų, striukės, marškinių ir T-shirtų. ULTICLIP sistema leidžia peilį nešioti horizontaliai arba vertikaliai, todėl jį gali patogiai naudoti tiek dešinukai, tiek kairiakiai.

Visos trys "Satre" versijos tiekia su juodu dėklu, o dykumos spalvos dėklą galima įsigyti papildomai. "Full-tang" skeletinė konstrukcija suteikia galimybę pritaikyti peilį, naudojant Paracord kaip rankenos apdailą.

"Satre" yra prieinamas trijose versijose su dviem skirtingais plieno tipais: juoda ir "Stone Washed" versijos naudoja Böhler N690 plieną, kuris yra termiškai apdorotas iki 58 HRC. Šis plienas buvo pasirinktas dėl jo atsparumo oksidacijai, ilgalaikio ašmenų išlaikymo ir patikimumo. Kitą variantą, "Black S600", sudaro Böhler S600 plienas, kuris plačiai naudojamas pramonėje gaminant metalo apdirbimo įrankius ir formų gamybą. Jo cheminė sudėtis, su dideliu molibdeno, volframo ir vanadio kiekiu, suteikia šiam plienui puikių kietumo, atsparumo dėvėjimuisi ir lankstumo savybių. Cobalto buvimas skatina mažų, vienodai išsidėsčiusių karburų susidarymą, kuris didina atsparumą dėvėjimuisi.

"Satre S600" yra atšaldomas ir kriogeniškai apdorotas, siekiant pasiekti ypatingą 64 HRC kietumą. Tai užtikrina didelį atsparumą dėvėjimuisi ir ilgą ašmenį išlaikantį galimybę. Böhler S600 plienas turi 4.5% chromo, todėl yra nerūdijantis. Dėl šios priežasties "Extrema Ratio" pasirinko naują "EXP DARK" danga, kuri dėl aukšto kietumo ir atsparumo dėvėjimuisi ir trintims padaro šį plieną ne itin lengvai galinamą. Rekomenduojama naudoti "Extrema Ratio" gamintą dvigubos grūdės (deimantinė-keraminė) galais peilio galinimui, siekiant užtikrinti, kad jūsų "SATRE" visada būtų ypač aštrus.

Nėra atsiliepimų