LIZARD.LT - svarbi informacija

Peilis Extrema Ratio MISERICORDIA

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
04.1000.0479/BLK/CIV
198.00 
užsakoma
+

Peilis Extrema Ratio MISERICORDIA, 04.1000.0479/BLK/CIV - prekės aprašymas

EXTREMA RATIO MISERICORDIA

Extrema Ratio Misericordia, pritaikyta 4-ajam Alpinių Rendžeriam, kuris padėjo kurti ir testuoti produktą. Tai taktinis peilis su nuimamu peiliu, itin lengvas ir kompaktiškas, tinkantis tiek kaip pagrindinis peilis, tiek kaip atsarginis.

Naujo Extrema Ratio Misericordia peilio stalas išspaustas iš Böhler N690 plieno, sukietėjęs iki 58 HRC, jis yra 118 mm/4,64” ilgio ir 4 mm/0,16” storio, su griežtu malūnu.

Peilis turi lankstaus taško profilį su viso ilgio frezavimu, dėl ko peilis tampa dar lengvesnis, su ¾ ilgio netikru peiliu. Peilis gali būti su klasikine Extrema Ratio MIL-C-13924 juoda danga.

Galinėje dalyje rankena jungiasi su dideliu žiedu, leidžiančiu naudotis kovos menų technikomis ir suteikiančiu labai tvirtą rankos laikyseną; jis taip pat turi "kaukolės smūginio peilio" priedą iš kieto metalo. Visas peilio svoris yra tik 87 g/3,1 oz.

Kadangi tai yra profesionaliam naudojimui skirtas peilis, didelis dėmesys skiriamas lengvam nešiojimui, prieinamumui ir ištraukimui, jei to reikia. Peilis saugomas į gaubtą greito paleidimo saugos sistemos, kurią lengva atvirkščiai panaudoti kairės rankos naudojimui.

Aukšto atsparumo nailono gaubtas yra universalus: reguliuojama dviguba spaustukų sistema leidžia vartotojui jį pritvirtinti prie įvairių diržų tipų.

Spyro formos įlanka palengvina peilio įdėjimą į gaubtą, o paspaudus ant trigerio panašaus saugos svirties galima greitai ir instinktyviai ištraukti peilį.

Galima įsigyti papildomo kydex gaubto (parduodamas atskirai), kuris turi dvi tekstilės juostos (vyrų velcro juostą vienoje pusėje ir moterų velcro kitonoje), skirtos peiliui paslėpti tarp šarvų ir magazino laikiklio. Šis gaubtas taip pat suteikia galimybę prikabinti jį prie reguliuojamo diržo naudojant diržo spaustuką (parduodamas atskirai).

Nėra atsiliepimų