LIZARD.LT - svarbi informacija

ELEKTRINIS VALTIES VARIKLIS FLOVER F45 TGS

285.00 
užsakoma
+

ELEKTRINIS VALTIES VARIKLIS FLOVER F45 TGS, F45TGS - prekės aprašymas

FLOVER F45TGS - 45LBS skirtas SŪRIAM VANDENIUI

FLOVER pakabinami elektriniai valčių varikliai

FLOVER tai įvairios galios pakabinamieji valties elektriniai varikliai pritaikyti tiek gėlam, tiek sūriam vandeniui. Iš siūlomų modelių galima pasirinkti tinkamiausia FLOVER variklį valčiai, kateriui, jachtai, žvejybai ar pramogai upėje, ežere ar jūroje.

FLOVER variklių gamintojas CSM Tech Co. yra vienas iš didžiausios Pietų Korėjoje korporacijos BOLIM padalinys. BOLIM elektros įrenginių gamybos istorija siekia 1965 m. Šiuo metu korporacija gamina labai plačią produkciją: įvairias elektros variklių apvijas, nuolatinės ir kintamos srovės elektros variklius ir kitą elektros įrangą. Korporacija yra viena iš pagrindinių elektros variklių ir kitos elektrinės įrangos tiekėjų Korėjos automobilių gamintojams Hyundai ir KIA.

Visa ši milžiniška patirtis ir žinios elektronikos technologijose buvo panaudota kuriant ypatingai patikimus FLOVER elektrinius pakabinamus valčių variklius.

Garantija 2 metai.

Pagrindinės savybės:

Iki 50% lengvesni. Pvz.: FLOVER 33TG sveria tik 6.8 kg., tuo analogiški kitų gamintojų modeliai sveria iki 13kg.Tylus darbas (iki40dB),Iki 20% efektyvesnis srovės naudojimas; Dėl tylaus darbo ir efektyvaus el. srovės naudojimo - tai geriausi varikliai velkiavimui,Pagaminta naudojant aukštųjų technologijų kompozicines medžiagas,Akumuliatoriaus įkrovimo LED indikatorius,CE sertifikatai, Gamyba atitinka ISO kokybės standartus,Pagaminta PIETŲ KORĖJOJE !!!

GLP40-12
Akumuliatorius GLP VRLA AGM 40Ah 12V M6 (išm.20/17,5/17 cm) Specifikacijos : Tlpa: 40 Ah Įtampa: 12 V Jungtis: M6 Svoris: 11.9 kg Išmatavimai [L × W × H] 196 × 166 × 175 mm  
išparduota
AKU60AH
Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 60Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais, nameliams ant ratų, apšvietimo ir navigacijos prietaisams. Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 60 Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais,  nameliams...
95.00 
užsakoma
+

Nėra atsiliepimų