Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Echolotas Garmin Striker 4

2023-03-07
ECHOLOTAS GARMIN STRIKER 4
 
 

Garmin puikiai moka gamintis lengvai suprantamus, nesudėtingus, bet kokybiškus ir ilgaamžius navigacinius prietaisus. Ne išimtis yra ir echolotai, kurie nuo pat pirmų versijų buvo pamėgti žvejių mėgėju ir profesionalų. 2016 m. pabaigoje Garmin pristatė STRIKER seriją, echolotai su ryškiais spalvotais ekranais, atnaujinta programine įranga įr GPS.

Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker 4 echolotu dar paprasčiau. STRIKER echolotai turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į šią vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkarvietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane (Žemėlapių įsidiegti į STRIKER seriją yra neįmanoma).

STRIKER 4 echolotas turi Garmin CHIRP (77/200 kHz) spinduolį, kuris pateikia didesnį dugno ar žuvų detalumo lygį lyginant su kitais tradiciniais 77/200 kHz spinduoliais. Vietoje to, kad siųsti signalą tik vienu dažniu, CHIRP siunčia nepertraukiamai signalą, kuriame yra visas dažnių diapazonas - nuo žemo iki aukšto. Po to echolotas analizuoja atskirai kiekvieną grįžusio signalo atsispindį. Kadangi toks sudėtinis signalas savyje turi daugiau informacijos, CHIRP sonaro technologija geriau atkuria detalesnį dugno reljefo ir žuvų vaizdą.

STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris gali parodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo. Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, papildomai įsigykite patogų, kompaktišką dėklą ( Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo. Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku ir plūdei.

 

Garmin Striker Plus 4 https://www.lizard.lt/garmin-striker-plus-4-010-01870-01/ 

Garmin Striker Vivid 4 https://www.lizard.lt/garmin-striker-vivid-4cv-su-gt20-tm-sonaru-010-02550-01/

 

https://www.youtube.com/watch?v=sbs0zQ08IKE

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą