COROS APEX 2 Pro Premium Multisport laikrodis, KJ Edition

549.00
Sandėlyje
+

COROS APEX 2 Pro Premium Multisport laikrodis, KJ Edition

PASAULINIO KLASĖS BENDRADARBIAVIMAS
Neabejotinai didžiausias visų laikų kalnų atletas Kilianas Jornetas yra gyva legenda, kuri subalansuoja atletišką sėkmę su kantrybe ir nuolankumu. Kilianas turi keletą prestižiškiausių ultrabėgimo titulų – nuo UTMB trasos rekordo nustatymo iki dviejų neįtikėtino greičio kopimo į Everesto kalną per savaitę.
 
COROS didžiuojasi galėdama bendradarbiauti su Kilian pristatydama riboto leidimo COROS APEX 2 Pro Kilian Jornet. Jūs gausite pasaulinės klasės COROS mokymo technologiją ir navigacijos patirtį su Kilian pritaikytu laikrodžio dizainu ir mėgstamais priedais, kad galėtumėte bendradarbiauti kaip niekada anksčiau.
 
 
KALNŲ SPALVOS
Pagarba snieguotiems Norvegijos kalnams ir didingam Kiliano tėvynės Romsdalen slėniui, šis riboto leidimo laikrodis pasižymi ryškiomis ir ryškiomis baltos ir juodos spalvos spalvomis.
 
DU GERIAU NEI VIENAS
APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition yra su dviem laikrodžio apyrankėmis, palyginti su standartine viena apyranke, kuri tiekiama su originaliu APEX 2 Pro. Naudodami klasikinę minkštą silikoninę apyrankę arba lengvą nailoninę juostą, galite nuspręsti, kas tinka jūsų kitam nuotykiui.
 
UŽDĖKITE KURŠTELĮ
Kiekvienas laikrodis turi lengvą, ventiliuojamą lenktynių dangtelį (40 USD vertės), kurį sukūrė NNormal, Kilian sportinis prekės ženklas, skirtas paprastumui ir tvarumui. Vienidami aistros tyrinėti lauką ir įsipareigojimo kokybei, funkcionalumui ir ilgaamžiškumui, mums didelė garbė bendradarbiauti su NNormal, kad pateiktume jums produktus, kuriais visiškai tikime. Nesvarbu, ar bėgate per Norvegijos fjordus, pavyzdžiui, Kilianą, ar atsitrenkiate savo kito maratono kelius sužavėkite Kiliano išvaizdą su nauju elegantišku dangteliu.
 
PASIEKTI KIEKVIENĄ AUKŠTYNĘ
Sukurtas našumui bet kokio tipo reljefoje, APEX 2 Pro sukurtas naudojant revoliucines Kilian technologijas ir jūsų ambicingiausius tikslus. Turėdami dar patvaresnę išorę, pertvarkytą anteną, naujos kartos optinį jutiklį ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką, galite nukeliauti greitai ir toli.
 
- Bendras mokymo statusas. Supraskite, kaip jūsų kūnas reaguoja į pastarąsias treniruotes, naudodamiesi nuovargio ir kūno rengybos įžvalgomis.
- Lenktynių prognozuotojas. Apytikslis įvertinimas, kaip greitai nubėgsite 5 tūkst., 10 km, pusmaratonį ir visą maratoną.
- Mokymo dėmesys. Apibendrinkite pagrindinį savo bėgimo patobulinimą pagal treniruočių krūvį ir intensyvumą.
- Atkūrimo laikmatis. Gaukite atsiliepimų apie laiką, kurio reikia norint visiškai atsigauti ir pradėti lengvą ar sunkų treniruotę.
 
Kad ir kas būtų, BŪSI PASIRENGTAS
Dėl lauko grožio taip pat kyla rizika. Audringas oras, aukščio liga, tamsa, dehidratacija – visa tai yra potenciali žygio per dykumą realybė. APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition parengia jus bet kokiai situacijai, todėl galite išlikti saugūs ir būti informuoti, kai keliaujate į viršūnę.
 
- ĮSPĖJIMAS APIE MITYBĄ
 
- SAULĖS JUDĖJIMAI
 
- ĮSPĖJIMAS AUDROS
 
- KAMEROS VALDYMAS
 
- AUKŠČIO REŽIMAS
 
- NAKTIES RĖŽIMAS
 
RASTI SAVO KELIĄ
Kilianas, save apibūdinantis 360° kalnų sportininkas, reikalauja geriausių navigacijos technologijų, todėl kaip savo laikrodį pasirinko visiškai naują APEX 2 Pro. Naudodami COROS pasaulinį neprisijungus sudarytą žemėlapių sudarymą, kontrolinius taškus, tinkintą maršruto planavimą ir dar daugiau, galite drąsiai eiti bet kur lauke.
 
- Saulės judesiai. Būkite žingsniu priekyje saulės. Greitai judėkite, kol dar nesutemo, arba pranokite ankstyvą saulėtekį.
- Aukščio profilis. Susipažinkite su kurso aukščio pokyčiais prieš veiklą arba jos metu.
- Atstumas iki paskirties vietos. Gaukite papildomos motyvacijos žinodami savo atstumą iki kito patikros punkto arba galutinio tikslo.
- Nukrypimo įspėjimas. Gaukite įspėjimus, kai nukrypstate nuo maršruto, su atstumo ir krypties informacija, kad grįžtumėte į kelią.
- Patikrinimo punktas. Pažymėkite svarbias vietas, pvz., vandens šaltinius, pagalbos stotis ar įrankių saugojimo taškus, kad galėtumėte naviguoti ateityje.
- Tikslios GPS koordinatės. Pasiekite savo dabartinę GPS vietą, oro slėgį ir numatomą aukštį.

Nėra atsiliepimų