Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

BlackVue LTE modulis DR-CM100

Parašyti atsiliepimą
DR-CM100
169.00
Sandėlyje
+

Naudodami BlackVue DR900X ir DR750X registratorius, galite prijungti LTE ryšio modulį CM100LTE, kuris suteikia 4G LTE ryšį jūsų vaizdo registratoriui. Tai leidžia prijungti prie BlackVue Cloud ir gauti pranešimus į telefoną jeigu įvyko eismo įvykis ar suregavo G sensorius. Taip pat galite nuotoliniu būdu pamatyti, ką mato Jūsų vaizdo registratorius realiuoju laiku. Modulį maitina vaizdo registratorius, todėl jums nereikia jaudintis dėl to, kad CM100LTE baigsis energija, kaip gali būti naudojant paprastą maršrutizatorių.  

CM100LTE jungiasi prie suderinamos BlackVue X serijos vaizdo registratoriaus, kad užtikrintų greitą 4G LTE ryšį. Jums tereikia galiojančios SIM kortelės. CM100LTE jungiasi prie Jūsų vaizdo registratoriaus USB prievado. BlackVue valdo modulį ir automatiškai prisijungia prie Cloud, kai modulis yra prijungtas.

Pastaba: pirkdami įsitikinkite, kad pasirinktas CM100LTE suderinamas su jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus tinklu. Nesuderinama su DR590X serija. 

Nėra atsiliepimų