Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Išplaukite užtikrintai žinodami, jūsų „BlueChart® g3“ arba „BlueChart g3 Vision“ jūrlapių duomenys yra visiškai atnaujinti.

2023-07-31
ATNAUJINKITE SAVO JūRLAPIUS IR žEMėLAPIUS
Išplaukite užtikrintai žinodami, jūsų „BlueChart® g3“ arba „BlueChart g3 Vision“ jūrlapių duomenys yra visiškai atnaujinti. Reguliariai atnaujiname geriausius „Garmin“ jūrlapius su „Navionics®“ duomenimis, į juos įtraukdami naujus viešus ir privačius duomenų šaltinius, privačius matavimus ir pranešimus jūreiviams – kad turėtumėte naujausią informaciją apie kranto linijas, gylį, lankytinas vietas pakrantėje, plūdurus, švyturius, kliūtis ir ne tik. Naujinimą lengvai atliksite programa „ Garmin Express™“ arba „ ActiveCaptain®“.
 
Atraskite naujinių pranašumus

Plaukiokite ramiau naudodamiesi naujiniais, padedančiais geriau pažinti aplinką palikus krantą.
Įsitikinkite patys: žvilgtelėkite į šiuos vaizdus prieš naujinį ir po jo.

Matykite daugiau detalių

Matykite ryškesnį dugno struktūros vaizdą su didelės skyros reljefo atspalviais, kuriuos lengviau interpretuoti.

Prieš

Prieš

Po

Po

Sužinokite reikiamą kryptį

Raskite lankytinas vietas, kranto vietovių pavadinimus, atnaujintas švartavimosi ir prieplaukų vietas bei naujas saugomas jūrų sritis.

Prieš

Prieš

Po

Po

Raskite kelią

Gaukite išsamią informaciją: atnaujintus batimetrinius ir echolotų duomenis, taip pat – patikslintas kranto linijas.

Prieš

Prieš

Po

Po

„BlueChart g3“ ir „BlueChart g3 Vision“
„BlueChart g3“ ir „BlueChart g3 Vision“

Į „BlueChart g3“ naujinius įeina pranešimų jūreiviams korekcijos (iš oficialių šaltinių), pagalbinių navigacijos priemonių pakeitimai, naujos jūrlapių versijos ir ne tik.

 
 
Daugybė priežasčių atsinaujinti

Atliekame tūkstančius viso pasaulio jūrlapių ir žemėlapių pakeitimų, todėl pasirūpinkite, kad turėtumėte visus svarbius navigacijos duomenis. Peržiūrėkite žemėlapį ir pamatykite mūsų naujinius bei pakeitimų kiekį ir apimtį – visa tai skirta tam, kad turėtumėte kuo tikslesnę ir kokybiškesnę informaciją.

All the Reason to Update
 
Įsigykite jūrlapių ir žemėlapių

Jei dar tik pradedate naudotis „Garmin“ jūrlapiais su „Navionics“ duomenimis, išbandykite išskirtinę aprėptį, aiškumą ir detalumą, kuriuos gaunate, pasirinkę „BlueChart® g3“ arba „BlueChart g3 Vision“ jūrlapius.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą