Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

zumo 595 LM, EU, Travel Edition, GPS

Parašyti atsiliepimą
010-01603-1W
495.00
Sandėlyje
+

Aukštos klasės GPS įrenginys naujų nuotykių ieškantiems motociklininkams

  • Tvirtos konstrukcijos, atsparus nepalankioms oro sąlygoms (IPX7) 5 colių dvikryptis jutiklinis ekranas, gerai matomas saulėje ir tinkamas naudoti mūvint pirštines
  • Detalūs Europos žemėlapiai, visada nemokami jų naujiniai5 (jei norite pamatyti, kokius žemėlapius turi šis produktas, spustelėkite čia)
  • Funkcija Garmin Adventurous Routing™, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių
  • Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik
  • Skambinimas laisvomis rankomis ir išmaniojo telefono pranešimai2 įrenginio ekrane
  • Galimybė valdyti muziką iš MP3 grotuvo ar išmaniojo telefono, klausytis Spotify® muzikos3

 

 

Negalintiems be motociklų ir nuotykių

Navigacinis įrenginys zūmo 595LM puikiai tinka nuotykius mėgstantiems motociklininkams. Tikrai patiks funkcija Garmin Adventurous Routing™ – ji parenka vingiuotus, kalvotus ir nenuobodžiomis vietovėmis einančius maršrutus. Didelis 5 colių ekranas, kuriuo galima naudotis ir mūvint pirštines, gali būti pasuktas horizontaliai arba vertikaliai. Pusiau permatomo ekrano technologija sumažina atspindimos šviesos kiekį ir užtikrina geresnį matomumą net ir spiginant saulei.

 

Bluetooth® privalumai

Savo zūmo galėsite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu2 arba Bluetooth® sąsają turinčiomis ausinėmis ar šalmu (parduodami atskirai). Telefoną saugiai laikykite kišenėje arba krepšyje, bet nevaržomi kalbėkite telefonu laisvomis rankomis ir išlaikydami dėmesį į kelią. Taip pat galėsite gauti išmaniuosius pranešimus3 apie skambučius, žinutes, telefono programų įspėjimus ir pan. navigacinio įrenginio ekrane.

 

 

Su išmaniuoju telefonu važiuokite išmaniau

Norisi iš anksto žinoti, kas laukia maršrute? zūmo 595LM gali gauti tiesioginę orų ir eismo intensyvumo informaciją – tam tereikia į išmanųjį telefoną įdiegti programą Smartphone Link7. Ši programa taip pat turi funkciją LiveTrack, kuri jūsų draugams leis matyti, kur tuo metu esate.

  

 

Keliaudami mėgaukitės muzika

Norisi kelionės garso takelį susikurti pačiam? Jūsų zūmo gali valdyti muziką ir kitus įrašus, atkuriamus atitinkamu MP3 grotuvu arba išmaniuoju telefonu – viską matysite jutikliniame navigacinio įrenginio ekrane. Galėsite net klausytis jums patinkančių Spotify grojaraščių3.

 

Įspėjimai motociklininkams – būk budrus

Kad vairuotojai kelyje būtų budresni, o kelionės – saugesnės, zūmo 595LM teikia naudingus pranešimus apie priekyje esančius staigius vingius, leistino greičio pokyčius, geležinkelio pervažas ir gyvūnų perėjas, mokyklų zonas ir pan. Be to, pranešimai teikiami ir išvažiavus į priešingo eismo juostą arba vienpusio eismo gatve važiuojant netinkama kryptimi. Gausite ir įspėjimus apie eismo saugos kameras arba fotoradarus1. Jei leidžiatės į ilgesnes keliones, įspėjimo apie nuovargį funkcija3 po tam tikro laiko pasiūlo padaryti pertrauką ir rekomenduoja sustojimo vietas. Funkcija Up Ahead navigacinio įrenginio ekrane neišjungdama žemėlapio iš anksto parodo jūsų maršrute esančias aktualias vietas, o funkcija Easy Route Shaping leidžia žemėlapyje pridėti maršruto koregavimo taškų, tad galite važiuoti per jums patinkančias vietoves arba konkrečiais keliais.

 

 

Jokio streso dėl besibaigiančių degalų

Su zūmo 595LM gaunate ir integruotą kelionės kompiuterį su skaitmeniniu degalų matuokliu, tad bus lengva prognozuoti atstumą, kurį dar galima įveikti su turimais degalais. Iš tiesų dinaminės rekomendacijos sustoti ir pasipildyti degalų net nurodo, kur yra tam tinkamos degalinės. Patogus greičio apribojimo indikatorius praneša, kada reikėtų tempą sumažinti. Yra ir skaitmeninis kompasas bei motociklininkams aktualių vietų (POI) duomenų bazė, kurioje lengvai rasite servisus, prekybos atstovus ir pan. Funkcija Service History Log padės laikytis techninės priežiūros veiksmų grafiko pagal laiką ir ridą.

 

Lengvai atpažįstami orientyrai

zūmo 595LM funkcija Garmin Real Directions™ iš esmės pakeičia požiūrį į garsines instrukcijas. Užuot tiesiog naudojusi gatvių pavadinimus, ji nurodymus sako pagal lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus (pvz., „Už raudono pastato sukite į kairę“). Be to, zūmo jau turi milijonus naujų ir populiarių vietų aprašų iš Foursquare®.

 

Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį

Su zūmo 595LM gaunate ir nemokamus žemėlapių naujinius5 visą įrenginio naudojimo laikotarpį. Parinkti maršrutai visada atitiks naujausią informaciją ir dėmesio vertus objektus.

 

Navigacijos įrankiai

Mazgų rodymo funkcija PhotoReal parodo detalią vaizdinę informaciją apie jūsų maršrute esančias sankryžas ir eismo mazgus, kad juos įveiktumėte lengviau. Ryški zūmo ekrane pateikiama rodyklė nurodo tinkamą eismo juostos padėtį, kad pataikytumėte į reikiamą išvažiavimą ar posūkį. zūmo 595LM taip pat rodo trimatį reljefo vaizdą ir aukščio virš jūros lygio informaciją. zūmo taip pat turi funkciją TracBack®, kuri padeda grįžti į pradinį kelionės tašką tuo pačiu keliu.

 

Padangų oro slėgio stebėjimas

Kad kelionės būtų saugesnės, zūmo 595LM palaiko Garmin jutiklius Tyre Pressure Monitor Sensor6 (TPMS, parduodami atskirai). Kiekvienai padangai reikalingas vienas TPMS (tinka tik metaliniams ventilių kakleliams). TPMS belaidžiu ryšiu perduoda padangų slėgio duomenis, kuriuos realiuoju laiku galite stebėti savo zūmo ekrane.

 

Suderinama su VIRB® kamera

Jei kelionę norite įamžinti, zūmo 595LM galima suderinti su Garmin VIRB serijos HD veiksmo kameromis (parduodamos atskirai). Valdyti VIRB – paleisti ir sustabdyti filmavimą – galite zūmo ekrane. Juk smagu filmuoti ir vėliau prisiminti patirtus nuotykius.

 

Naujiniai ir papildomos galimybės

Kad jūsų zūmo 595LM visada turėtų naujausią informaciją, naudokite programą Garmin Express™. Su Garmin Express lengva atnaujinti įrenginio žemėlapius ir programinę įrangą, perkelti mėgstamų objektų koordinates iš kitų įrenginių ir į juos, diegti pritaikytus transporto priemonių paveikslėlius ir balsus. Be to, zūmo 595LM turi papildomą automobilinį laikiklį ir maitinimo laidą (į komplektą, žinoma, įeina ir motociklinis laikiklis), tad naudoti jį galite visose savo transporto priemonėse.

 

Įspėjimai apie sankryžų kameras ir fotoradarus kai kuriose šalyse turi būti išjungti

Reikalingas Bluetooth® sąsają turintis šalmas, ausinės arba išmanusis telefonas (parduodami atskirai). Jei į navigacinį įrenginį pageidaujate gauti išmaniuosius pranešimus, reikia atsisiųsti mobiliąją programą Smartphone Link. Taikomi duomenų perdavimo mokesčiai pagal naudotojo pasirinktą planą (jei yra). Jei pageidaujate daugiau informacijos apie duomenų perdavimo ir tarptinklinio ryšio tarifus, taikomus pagal jūsų planą, kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių. Gali tekti sudaryti paslaugos sutartį

Muzikos ir medijos valdikliai veikia su iPhone® 4S, II kartos iPod touch® ir paskesnėmis šių įrenginių versijomis. Reikalingas su Spotify® suderinamas skaitmeninis įrenginys ir Premium prenumerata (kur ji galima). 

Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami ilgiau vairuojant be sustojimų

Taikomos Lifetime Maps sąlygos

Neskirta naudoti važiuojant automobiliu

Reikalingas išmanusis telefonas su Bluetooth sąsaja. Taikomi duomenų perdavimo mokesčiai pagal naudotojo pasirinktą planą (jei yra). Gali tekti sudaryti paslaugos sutartį

Žodinis ženklas Bluetooth® ir jo logotipai yra bendrovei „Bluetooth SIG, Inc.“ priklausantys registruotieji prekės ženklai, bendrovė „Garmin“ visus šiuos ženklus naudoja pagal licenciją. iPhone ir iPod touch yra registruotieji prekės ženklai, priklausantys bendrovei „Apple“. SPOTIFY ir Spotify logotipai – tai registruotieji bendrovės „Spotify AB“ prekės ženklai. Foursquare® – tai registruotasis prekės ženklas, priklausantis bendrovei „Foursquare Labs, Inc.“

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios