Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Yato YT-8301 mikroprocesorinis impulsinis akumuliatorių įkrovėjas

Yato YT-8301 skirtas krauti įvairių tipų akumuliatorius. įkroviklis elektromagnetiniame tinkle esamą srovę ir įtampą pakeičia į tokią srovę ir įtampą, kurios leidžia saugiai pakrauti akumuliatorių. Krovimo dėka yra lengviau užtikrinti tinkamą akumuliatoriaus funkcionavimą, kuo reikšmingai prailginamas akumuliatoriaus eksploatavimo laikas. Įkroviklis turi apsaugą nuo trumpo sujungimo bei apsaugą nuo akumuliatoriaus perkrovimo.
 
Profesionalus 6V ir 12V akumuliatorių įkroviklis motociklams, traktoriams, lengviesiems automobiliams ir furgonams bei motorinėms valtims. Jo funkcija yra palaikyti tinkamą akumuliatorių, veikiančių laukimo režimu, įtampą - išsaugoti įkrovimą. Įkroviklis leidžia įkrauti trijų rūšių akumuliatorius: tradicinį rūgšties-švino, švino-rūgštinės baterijos, kai elektrolitas yra gelio pavidalu, ir AGM akumuliatorius, kuriuose stiklo pluošto kilimėlis imobilizuoja elektrolitą.
 
Gaminio numeris YT-8301
Įkrovimas nuo 220v
Akumuliatorių tipams WET / GEL / AGM
Veiksmingiausia įkrovimo srovė (A) 8
DC įtampos nuolatinė srovė (v) 6/12
Rekomenduojama baterijos talpa (Ah) 5-200
Tipas MICROPROCESSOR
Srovė (A) 8
Svoris (g) 900
 
 

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios