Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Wiley X OZONE akiniai, Captivate Polarized - Mėlyni

Parašyti atsiliepimą
CCOZN09
210.00
užsakoma
Mėlyna
+
Priimk elementų griežtumą!
WX OZONE iliustruoja, kaip šaunus dizainas gali būti sujungtas su funkciniu dėvėjimu, galiausiai parodydamas savo teisėtą poziciją jūsų nuotykių įrangos asortimento priešakyje. Modelis turi gumuotas antgalius ir nosies pagalvėles, kurios užtikrina neslystantį ir patogų prigludimą.

Be to, WX OZONE turi CLICK A.I.R (oro įsiurbimo reguliatoriaus) tarpiklį su greito paspaudimo vėdinimo sistema, leidžiančia vėdinti ir pašalinti rasojimą. Suporavus šią technologiją su sportiška, lengva konstrukcija, WX OZONE yra pasirengęs lydėti jus net ir atšiauriausioje aplinkoje.

LĖŠIAI: CAPTIVATE™ poliarizuota pilka
Lęšiai išlygina matomos šviesos spektrą, kad šviesa tolygiau patektų į akį. Jie išlaiko daugumą spalvų neutralias, tuo pačiu sustiprindami žalumynus; jie sumažina atspindinčių paviršių akinimą; ir paryškinamas kontrastas bei spalvos lauko aplinkoje.
100% UVA/UVB apsauga
Apsauga nuo mėlynos šviesos (HEV).
Objektyvo pagrindo spalva: pilka

SUKURTAS:
- Intensyvi saulė / ryški saulė
- Sportinė veikla lauke
- Žvejyba giliame vandenyje, nes jie maksimaliai sumažina mėlynos šviesos (HEV) perteklių, kurį atspindi vanduo
- Bendra dienos veikla lauke
- Bendras dienos vairavimas

PABRĖŽIA:
Pavadėlio virvelė, mygtuko antgalio juostelė, nuimamas CLICK A.I.R tarpiklis, gumuotos kojos, gumuotos nosies pagalvėlės

REceptiniai lęšiai:
Galima gaminti su receptiniais lęšiais. Naudokite mūsų pardavėjo ieškiklį, kad surastumėte netoliese esantį Wiley X pardavėją, kuris padėtų pagaminti receptinius lęšius. Prekiautojų ieškiklį galite rasti puslapio apačioje, skiltyje Greitos nuorodos.
Spalva
Mėlyna

Nėra atsiliepimų