Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Wiley X GRAVITY CCGRA04

Parašyti atsiliepimą
CCGRA04
169.00
užsakoma
+

Wiley X GRAVITY CCGRA04

Vienas iš populiariausių klimato kontrolės serijos modelių Wiley X GRAVITY. Turi plonas ir patogias kojeles, kurios kaip ir nosies ertmė padengtos gumos sluoksniu. Sportinis dizainas ir tvirtas „TriloidTM“ nailono rėmelis, ant kurio yra nuimamas Facial Cavity™ papildomas rėmelis, kuris apsaugo nuo dulkių, purvo, vėjo patekimo į Jūsų akis. Visas rėmelis yra juodas, Black Crystal stiliaus.

Poliarizuotas žalias lęšis suteikia vartotojui geresnį regėjimą ir leidžia akims jaustis patogiau ir nepavargti. Daugumai vartotojų poliarizuoti lęšiai bus be galo naudingi, norint pagerinti jų dienos matymo aiškumą ir kokybę. Poliarizuoti Wiley X lęšiai sumažina akinimo spindulius, o dėl specialių medžiagų ir filtrų lengviau matosi pro vandenį, todėl jie idealiai tinka vandens sportui ir žvejybai.

Wiley X Filter 8 ™ Daugiasluoksniai, žali lęšiai su mėlynu veidrodiniu padengimu. Sugeria atspindžius nuo veidrodinių paviršių, sumažina akinimo efektą. Idealiai tinka ryškiomis, šviesiomis sąlygomis.  Wiley X poliarizuoti lęšiai užtikrina 100% apsaugą nuo UV spindulių ir yra padengti hidrofobine ir antirefleksine danga, apsaugoti „T-Shell ™“ įbrėžimams atspariais sluoksniais.

Kodas CCGRA04
Lęšių spalva Poliarizuoti žali su mėlynu veidrodiniu padengimu
Rėmelių spalva Blizgus juodas
Galvos dydis Vidutinė / Didelė
Rėmelių dydis 63/17/119
Šviesos pralaidumas 12%

Nėra atsiliepimų