Vaizdo registratorius Neoline G-tech X27

149.00
užsakoma
+
Registratorius veidrodyje ir galinio vaizdo kamera NEOLINE G-TECH X27, su GPS duombaze apie policijos radarus
Naujasis Neoline G-TECH X27 - tai, panoraminis veidrodis su vaizdo registratoriumi ir galinio vaizdo kamera. Šis gaminys su integruotu GPS moduliu, kuriame instaliuota greičio radarų dislokacijos duomenų bazė. Būsite įspėti apie visus stacionarius radarus, bei vidutinio greičio matuoklius. 
 • Ekrano dydis: 4.3 colių
 • Vaizdo raiška:
  Pagrindinė kamera Full HD 1920 x 1080 (30k/s)
  Galinė kamera HD 1280 x 720 (30k/s)
 • Apžvalgos kampas: 
  Pagrindinė kamera: 150°
  Galinė kamera: 100°
 • GPS modulis: išorinis
 • Integruota baterija: 600 mAh
 • Vaizdo įrašų formatas: MOV (H.264)
 • Integruotas mikrofonas / garsiakalbis
 • G-sensorius / Parkingo režimas
 • Ciklinis įrašymas  /  Nepertraukiamas įrašymas
 • Geografinė padėtis fiksuojama ekrane
 • Palaiko atminties korteles: Micro SD 8GB - 32GB (10 klasės)
 • Matmenys: 284 x 99 x 16 mm  /  Svoris: 328 g
 • Vaizdas įrašinėjamas sinchroniškai, tiek priekyje tiek automobilio gale.
UNIVERSALUMAS
NEOLINE G-Tech X27 yra panoraminis galinio vaizdo veidrodis su dviejų kanalų FULL HD + HD didelės raiškos vaizdo registratorius, parkavimo kamera ir GPS saugos kameros informatorius.

KONTROLĖ
NEOLINE G-Tech X27 dėka HD raiškos, galinė kamera fiksuoja visas eismo situacijas už automobilio, o įjungus galinę pavarą veidrodėlio ekrane rodomas vaizdas patogiam statymui.

GPS SAUGOS KAMERŲ ĮSPĖJIMO DUOMENŲ BAZĖ
NEOLINE G-Tech X27 GPS modulis yra integruotas su saugos kamerų koordinačių ir jų charakteristikų duomenų baze. NEOLINE G-Tech X27 yra informacijos apie kameras Rusijoje, Europoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Uzbekistane, Azerbaidžane, Armėnijoje. Duomenų bazės atnaujinamos kas 2 savaites ir yra prieinamos Neoline svetainėje.

SUMANUS GREIČIO KAMERŲ APDOROJIMAS
Išskirtinis NEOLINE G-Tech X27 bruožas yra protingas vidutinio greičio kontrolės kamerų apdorojimas. NEOLINE G-Tech X27 įdiegtas algoritmas skamba perspėjimu, kai išvažiuojate iš stebimos zonos, praneša apie greičio viršijimą, teisingai apdoroja kitus GPS taškus kontroliuojamoje zonoje ir kt.

PLATUS ŽIŪRĖJIMO KAMPAS
Dėl plataus priekinės (150°) ir pagalbinės (100°) kameros NEOLINE G-Tech X27 matymo kampo uždengia visas 5 važiuojamosios dalies juostas neiškraipydamas vaizdo. Vaizdo registratorius tikrai įrašys viską, kas vyksta kelyje.

ĮSPĖJIMO APIE ĮRAŠYMO NUTRAUKIMĄ SISTEMA
Kad išvengtumėte avarinio įrašymo pertraukimo arba atminties kortelės nebuvimo, NEOLINE G-Tech X27 turi įspėjimo funkciją. Vaizdo registratorius turi specialų garso signalą.

NEOLINE G-TECH X27 YRA SVARBI ATRAMA NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ METU
Vaizdo failas su data ir laiku – neginčijamas faktas, patvirtinantis vairuotojo nekaltumą. NEOLINE G-Tech X27 leidžia prie vaizdo įrašo pridėti datos ir laiko vaizdą, o pagalbinės kameros įrašas išaiškins nelaimės aplinkybes.

PAPRASTA NAUDOTI
Didelis ekranas – 4,3 colio – yra veidrodžio centre. Vaizdo registratoriaus veidrodžio paviršiuje nesimato, kai įrenginys išjungtas. Tai tikrai patogu, nes vairuotojas nesiblaško nuo kelio.

UNIVERSALUS TVIRTINIMAS
NEOLINE G-Tech X27 turi patogų tvirtinimą, susidedantis iš gumuotų spaustukų, leidžia montuoti įrenginį beveik ant bet kokio įprasto veidrodžio jo nepažeidžiant.

Nėra atsiliepimų