Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

TP-LINK Wireless USB adapteris TL-WN822N 300 Mbps

Parašyti atsiliepimą
TL-WN822N
14.00
Sandėlyje
+

TL-WN822N High Gain USB Adapteris leidžia vartotojams prijungti  darbalaukį ar planšetinį kompiuterp prie bevielio tinklo ir pasiekti didelės spartos interneto ryšį. Jis visiškai suderinamas su belaidžiais IEEE 802.11 b / g / n įrenginiais, užtikrinančiais greitą 11n greitį ir patikimą signalą, skirtą internetiniams žaidimams be trikdžių, interneto skambučiams ar netgi HD vaizdo įrašų transliavimui.

GRAŽUS IR PATOGUS
TL-WN822N yra stilingas ir patogus, todėl jam vietą rasite įvairiose patalpose, o jūsų ryšio signalas visada bus švarus ir greitas. TL-WN822N turi 4.9 pėdų USB kabelį, kuris puikiai tiks instaliacijoms ir suteiks lankstumo.

ANTENA
TL-WN822N turi dvi 3dBi išorines antennas, kurias galima sukioti ir reguliuoti į visas puses, kad tiktų jums ir jūs gautumėte geriausią įmanomą signalą.

CD
TL-WN822N turi kompaktinį diską, kuris padės vartotojams lengvai užbaigti tinkle instaliaciją ir sutvarkyti bevielio tinklo nustatymus, tarp jų ir apsaugos konfigūracijas, bevielį ryšį ir t.t.

SUSIEJIMAS
Suderinamas su Wi-Fi Protected Setup ™"(WPS), TL-WN822N palaiko Quick Security Setup, leidžiančius vartotojams paprasčiausiai paspausti "QSS" mygtuką ant įrenginio išorės, iškart įsteigti labai saugų ryšį. Tai ne tik greičiau nei įprasti saugos nustatymai, bet ir patogiau, nes vartotojams nereikia prisiminti slaptažodžio!

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios