SUUNTO 9 PEAK, Titanium, Granite Blue, išmanusis sportinis laikrodis

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
SS050520000
269.00 
Sandėlyje
+
Ekrano TipasMATRIX Lęšio medžiagaSapphire Liečiamas ekranasTaip Pralaidumas vandeniui10 ATM Spalvotas ekranasTaip Garmin laikrodžiai tinkantys moterimsTaip GamintojasSUUNTO

SUUNTO 9 PEAK TITANIUM, Mėlyno granito spalvos, išmanusis sportinis laikrodis

Sukurtas maksimaliems potyriams, kuriuos pajausite aktyvios veiklos metu bei įsimintiniausiems nutikimams, kurie jūsų atmintyje neišblės amžinai. Naujasis Suunto 9 Peak laikrodis yra ploniausias, mažiausias ir tvirčiausias Suunto kompanijos kada nors sukurtas produktas. 
Speciali, nerūdijančio plieno Suunto 9 Peak konstrukcija ir aukščiausios kokybės paviršiaus danga, suteikia laikrodžiui išvaizdą bei funkcionalumą, kuris pranoks ir didžiausius jūsų lūkesčius.

 
Pagrindinės funkcijos:
 • Išmanus baterijos naudojimas.
 • Daugiau nei 80 sporto režimų.
 • Safyro stiklas ir nerūdijančio plieno konstrukcija.
 • GPS navigacija.
 • Orų prognozės funkcija.
 • Deguonies kiekio kraujyje rodymas.
 • Belaidžiai programinės įrangos atnaujinimai.
 • Laikrodžio atsparumas vandeniui – 100 m.
 
Pagrindiniai išskirtinumai:

Kompanijos Suunto dizaineriai ir inžinieriai tik tarpusavio bendradarbiavimo dėka sukūrė šį, visų laikų mažiausią ir tvirčiausią, „Suunto 9 Peak“ laikrodį. Pasižymintis išskirtinėmis „Nordic“ dizaino savybėmis, šis, ypač plonas įrenginys, kuo puikiausiai pasislėps jūsų švarko rankovėje bei žygio ar ilgesnės kelionės metu neužklius už jūsų kuprinės. Patobulintas laikrodžio dirželio užsegimo mechanizmas, leis ne tik lengviau užsegti laikrodį, bet jam suteiks daugiau saugumo ir patikimumo. „Suunto 9 Peak“ serijos modelis dėl savo aukščiausio klasės dizaino ir galybės priedų taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi bei aplinkiniams demonstruos jūsų išskirtinumą ir gerą skonį.  
 
Ypač plonas ir tvirtas

Ploniausias, mažiausias ir tvirčiausias kada nors sukurtas kompanijos „Suunto“ laikrodis, skirtas patirti maksimaliems potyriams. Pritaikytas, kad būtų patogus ant kiekvienos rankos. Įrenginio išskirtinumas - ypač ilgas baterijos laikas (25 valandos veikimo trukmės pilnai naudojant GPS funkciją ir net 170 valandų „Tour“ režime). Aukščiausios klasės komponentai, safyro stiklas, nerūdijančio plieno konstrukcija – tai suomiška kokybė, testuota sunkiausiai įmanomomis sąlygomis.


Sukurtas nuotykiams

Eikite nežinomais keliais ir be didelių problemų grįžkite atgal. Išbandykite pačias nuostabiausias vietas su „Points of Interest“, kurią rasite „Suunto app“ programėlėje. Planuokite savo maršrutą „Suunto app“ aplikacijoje, į savo kelionę įtraukdami sportiškesnius bei populiaresnius maršrutus. „Suunto 9 Peak“ laikrodis yra atsparus vandeniui iki 100 m., kad atlaikytų pačius įvairiausius jūsų nuotykius.


Didžiausia aistra - sportas

Mėgaukitės kiekvienu momentu, kuris jums suteikia energijos, nesvarbu ar tai bus bėgimas keliu, taku, trasa ar vienas iš 80 laikrodyje esančių sporto režimų. Konkuruokite su virtualiu „vaiduokliu“ bėgiku ir pagerinkite savo bėgimo tempą. Išlaikykite sveiką balansą tarp treniravimosi krūvio, poilsio ir atsigavimo laikotarpių, kad visada būtumėte pasiruošęs, tiems ypatingiems, paskutinės minutės nuotykiams.


Lengva pamilti

Dizainas yra tai, ko negalime išmatuoti, bet galime pajusti. Nesvarbu ką bevilkėtumėte, koks būtų oras, diena ar naktis, „Suunto 9 Peak“ laikrodis idealiai tiks prie kiekvienos situacijos. „Suunto 9 Peak“ pristato naują įrenginio sąsają, kuri rodys jūsų savaitės treniruočių rezultatus ir įkvėps naujiems iššūkiams. Jūs taip pat galėsite išsirinkti labiausiai jūsų stilių atitinkantį ciferblatą, kuriuos siūlo „Suunto 9“ serijos šeima. Mėgaukitės patogiu automatiniu apšvietimu ir belaidžiais programinės įrangos atnaujinimais.


Dalinkitės savo geriausia patirtimi

Susiekite savąjį „Suunto 9“ su „Suunto app“ aplikacija ir patogiai sekite visus per dieną nutikusius įvykius, įskaitant kasdienio aktyvumo analizę bei miegą. Prisijunkite prie didelės ir draugiškos „Suunto“ bendruomenės ir lengvai dalinkitės savo didžiausiais pasiekimais. Nebijokite būti nepasiekiami, kadangi su šiuo laikrodžiu galėsite sekti skambučius, žinutes ir ateinančius programėlių pranešimus. „Suunto app“ programėlę galėsite lengvai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ platformų.


 „Suunto“ partnerių tinklo nauda

Sujunkite savo „Suunto“ laikrodį su savo mėgstamiausiomis programėlėmis, kad galėtumėte tinkamai sekti savo treniruotes, atrastumėte naujus maršrutus bei įamžintumėte juos 3D formatu, tuo pačiu pasidalindami jais su savo bendruomenės nariais.
„Suunto“ laikrodžiai išleidžiami kartu su „Value Pack“ paketu - 500€/£/$ vertės mūsų partnerių dovana jums, kad pakeltumėte savo treniruočių lygį ir lengviau pasiektumėte savo užsibrėžtus tikslus.SPECIFIKACIJOS
 

PARAMETRAI

 • iconGPS : Taip
 • iconBATERIJOS TRUKMĖ ĮJUNGUS GPS : 25h / 50h / 120h / 170h
 • iconSTIKLIUKAS : Safyrinis krištolas
 • iconKORPUSAS : 5 klasės titanas
 • iconAPŠVIETIMAS : LED
 • iconSUDERINAMUMAS : Suunto App
 • iconATSPARUMAS VANDENIUI : 100m
 • iconAPYRANKĖ : Silikoninė
 • iconSVORIS : 52 g
 • iconŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : nuo riešo
Išmaniojo laikrodžio savybės
Ekrano Tipas
MATRIX
Lęšio medžiaga
Sapphire
Liečiamas ekranas
Taip
Pralaidumas vandeniui
10 ATM
Spalvotas ekranas
Taip
Garmin laikrodžiai tinkantys moterims
Taip
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų